reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Aple, dziewczyny maja racje wiem, że to trudne ale jeśli nie masz możliwości na bete poczekaj troszke kilka dni z tym testem
u mnie podobnie było te brązowe plamienia i bol moze oznaczac zagniezdzenie bynajmniej mnie tak kiedys pocieszano i okazalo sie ze to byla ciąża
cierpliwości i trzymam kciuki :tak:

mam pytanko do wszystkich: czy ktoras z was miala mrożoną szyjkę macicy przed planowaną ciażą i po jakim czasie dostałyście zgodę od ginka na ciaże??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie!!!Chciałabym dołączyć do waszego grona.Ja zaczełam starania 3 cykle temu.Już miesiąc temu myślałam że to już bo @ mi sie spóźniała ale okazało się że to przez wyjazd i wszystko sie przesuneło.Teraz w sumie to wg wyliczeń powinnam mieć @ jakieś 3 dni temu a najpóźniej dziś ale narazie nic nie mam.Za to od 1,5 tygodnia strasznie bolą mnie piersi i są takie dziwne.Do tego przejściowe delikatne bóle brzucha.Przed @ też zawsze pobolewał ale w dzien kiedy dostawałam a to już sie tyle ciągnie.Test kupiłam już ale chyba poczekam jeszcze ze dwa dni na wszelki wypadek,bo troszkę boje się rozczarowania.Tyle o mnie :-) Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona :-D
 
Super by bylo gyby to co mi napisalas adolfinko okazalo sie prawda..Oszalalabym ze szczescia :-))
Poki co nie chce sie nastawiac...juz tyle razy sie zawiodlam..:-(
Ale jesli jest takie rawdopodobenstwo to marwi mnie jedna rzecz, nie bola mnie piersi..a z tego co sie orientuje to jest jeden z pierwszych znakow..Zreszta o ile pamietam od jakis 2 lat przestaly mnie wogole bolec, nawet przed okresem nie bola... czy to jest normalne czy moze hormony mi szaleja
Moze ktoras tez tak miala?

Pozdrawiam
 
Witaj aniu_g21;-))
Trzymam za Ciebi kciuki. U Ciebie wyglada to bardziej obiecujaco, pzynajmniej piersi pobolewaja...a u mnie nic no moze tylko brzuszek....
 
Obserwuje te forum od samego początku starania się i widze że sporo dziewczyn już zafasolkowało:) Wszystkim oczywiści serdecznie gratuluje.Ja mam 23 lata i mieszkam w Olsztynie.Może jest tutaj gdzieś dziewczyna która jest też z okolic.Aple nie muszą Cię wcale boleć piersi.Słyszałam o takich przypadkach że nie było żadnych objawów.Ja np martwie się że nie mam mdłości,a czytałam że powinny być.Jak tylko będę coś wiedzieć napewno dam znać.Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny :-D
 
Aniag_21 moja kolezanka jest w siodmym miesiacu i jak z nia ostatnio rozmawialam to mowila nie wie co to znaczy miec mdlosci w ciazy ;-) Wiec glowa do gory ;-)
A w ktorym miesiacu jestes?I po czym poznalas ze jestes w ciazy?
 
Oj dziewczyny, każdy ma inne objawy lub ich brak nie ma co sie tym przejmowac, ja przy dwoch ciazach oprocz rosnacego brzuszka no i zgagi nie wiem co to ciaza hehe mdlosci, wymioty to znam z opowiadan i literatury u mnie za to pierwszym objawem byly skorcze w łydkach hehe
 
No ja nie wiem jeszcze nic napewno.jak coś to dopiero początek.Czekam ze zrobieniem testu jeszcze ze dwa dni.Wszystko opisałam kilka postów wcześniej.Co do skórczów w łydkach to też miałam,noi taka mała zgaga też chyba sie pojawia:) Co do mdłości to wczoraj sie coś kiepsko czułam od żołądka ale to wieczorem,noi siusiam dość często.No już sama nie wiem.Test chyba zrobie za dwa dni chociaż strasznie mnie korci zrobić juz.W sumie to mogłabym już bo według moich cyklów to średnio już nawet ze dwa dni temu powinnam mieć @.
 
reklama
rudka, eve84, nienus-rzeczywiscie sama sie tak dobrze nie czulam tzn nie bylam tak optymistycznie nastawiona..nie moge doczekac sie zabiegu a pozniej wakacji wypoczne a i moze fasoleczka sie pojawi , wierze ze sie uda .. wkoncu cierpliwosc poplaca a wiara czyni cuda:)):-D
 
Do góry