reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

bablyss- dziekuje kochanie za te slowa.. ale strasznie mi przykro ze chcesz nas opuscic:// na az tak dlugoo:(
marzenixx- moaj kochana:*

a mi sie przyplatalo jakies zapalenie, objawia sie to bialymi mlecznymi sluzem lub uplawami nie wiem co to jest.. plus klucie jajnika.. w sumie nie bylam jeszcze u lekarza ale dzownilam i powiedzial ze pewno to zapalenie i mam przyjsc w czwartek da mi globulki.. a w wtorek do szpitala ide i 13 bede miala operacje.. nie moge sie doczekac.. az zione optymizmem:)))
buzka kochane
 
reklama
Hejka witajcie wszystkie starające się :-) My staramy się już jakieś 3 latka i nic. Jesteśmy obydwoje zdrowi wszystko z nami worządku tak wynika z badań a dzidzi jak nie było tak nie ma:-(dodam że mamy za sobą już 3 inseminacje .A mnie zczyna brakować nadziei:-(Pozdrawiam
Aga27HOPE troche tu z nami pobędziesz to sie przekonasz ze nieraz dziewczyny w trudniejszych sytuacjach zostaja mamami (mój przykład i inne tutaj),wierze w to ze jak nadejdzie TEN czas to przyjdzie i Wasza kolej

a w wtorek do szpitala ide i 13 bede miala operacje.. nie moge sie doczekac.. az zione optymizmem:)))
buzka kochane
tikanis juz dawno nie widziałam cie w takim nastroju,tak trzymaj!!!:)
 
.A mojej drugiej siostry 3 msc.synus jest w szpitalu:-(

A u mnie będzie chyba zmiana planow, jakos narazie nie moge zajsc w ciąze i pewnie w tym cyklu tez się nie udalo, więc juz nie będę czekac i zamierzam zmienic prace, i chwilowo zaprzestac staran(ok. 2 lat-tak jak marzenixx)(mowilam wczesniej ze czekam ciąży i ide na zwolnienie, bo juz nie moge).Ale praca nie jest wylącznym powodem ,sa takze istotniejsze.
więc kochane już nie będę tak się udzielala, i musimy odpuscic staranka.

a wogole to jest mi smutno z tego powodu...

bablyss przytulam mocno, mam nadzieję, że malństwo siostry szybciutko wyzdrowieje.

Hej, witam wszystkich ja rowniez w piatym miesiacu straciłam ciąże tz. moja corcia nie miala szans na przezycie, trzy lata dojrzewalam do decyzji o kolejnej ciąży , szukałam przyczyn - nie znalazłam ich ale chyba w koncu znalazłam siłe do walki i wiare ze sie uda od kolejnego cyklu zaczynam staranka
mogę wiec do was dołączyć ???

oczywiście, że tak. Bardzo Ci współczuję tego co przeszłaś :-(

Hejka witajcie wszystkie starające się :-) My staramy się już jakieś 3 latka i nic. Jesteśmy obydwoje zdrowi wszystko z nami worządku tak wynika z badań a dzidzi jak nie było tak nie ma:-(dodam że mamy za sobą już 3 inseminacje .A mnie zczyna brakować nadziei:-(Pozdrawiam

witam serdecznie, mam nadzieję, że niedługo i Wam się uda :tak:

a mi sie przyplatalo jakies zapalenie, objawia sie to bialymi mlecznymi sluzem lub uplawami nie wiem co to jest.. plus klucie jajnika.. w sumie nie bylam jeszcze u lekarza ale dzownilam i powiedzial ze pewno to zapalenie i mam przyjsc w czwartek da mi globulki.. a w wtorek do szpitala ide i 13 bede miala operacje.. nie moge sie doczekac.. az zione optymizmem:)))
buzka kochane

będzie dobrze :tak:

A ja odebrałam wynik betki 1056 czyli 2-3 tydzień licząc od zapłodnienia czyli pewnie koło 5 tyg licząc od @ :-)
 
Witajcie dziewczynki :tak:
bablyss- dziekuje kochanie za te slowa.. ale strasznie mi przykro ze chcesz nas opuscic:// na az tak dlugoo:(
marzenixx- moaj kochana:*

a mi sie przyplatalo jakies zapalenie, objawia sie to bialymi mlecznymi sluzem lub uplawami nie wiem co to jest.. plus klucie jajnika.. w sumie nie bylam jeszcze u lekarza ale dzownilam i powiedzial ze pewno to zapalenie i mam przyjsc w czwartek da mi globulki.. a w wtorek do szpitala ide i 13 bede miala operacje.. nie moge sie doczekac.. az zione optymizmem:)))
buzka kochane

nareszcie super nastawienie :-D i faktycznie zioniesz optymizmem!! tak trzymaj!!:tak:;-)

bablyss przytulam mocno, mam nadzieję, że malństwo siostry szybciutko wyzdrowieje.



oczywiście, że tak. Bardzo Ci współczuję tego co przeszłaś :-(



witam serdecznie, mam nadzieję, że niedługo i Wam się uda :tak:



będzie dobrze :tak:

A ja odebrałam wynik betki 1056 czyli 2-3 tydzień licząc od zapłodnienia czyli pewnie koło 5 tyg licząc od @ :-)

nenius piekna betka:-D jeszcze raz wielkie gratulacje!!!!!!

rudka dzieki jakos przezylam wczorajszy dzien i nawet spac poszlam strasznie pozno !! :laugh2: i o dziwo rano sie sama obudzilam chyba faktycznie moj organizm wypoczoł!!! :-D a co tam u ciebie i maleństwa jak sobie radzisz?? i kiedy przewidujesz powrot do pracki??
Aga27 hope witaj i zycze optymizmu i powodzenia w starankach:laugh2::laugh2:
adolfina witam i ciebie :tak:na tym forum znajdziesz wielkie wsparcie napewno postaramy sie dodac ci wiary w to ze tym razem nie tylko szybko sie uda ale i bez rzadnych problemow :-D
bablyss no nie ty nastepna ....:dry:ale bedziesz tutaj zagladac zobacz ja tez jeszcze nic tego ...;-) a siedzie tu i truje dziewczynom :-D
zycze zdrowka dla maluszka siostry!! i sie nie smutaj :sorry2: zycze szybkiej zmiany pracki na wymarzona i od razu umowy na czas nieokrleslony zebys szybciutko tu wrocila :tak::tak:
 
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie:-)
Mam 25 lat i z mezusiem o dzidziusia staramy sie od lutego i nic...
Przechodzilam prawdopodobnie to co wiekszosc z was. Na samym poczatku myslalam ze wystarczy sie tylko zdecydowac na szkraba, popracowac nad nim troszke i szybciutko bedzie... a tu pierwszy miesiac 1 kreseczka..2 miesiac jedna kreska..3 miesiac 1 krecha:wściekła/y: itd Po tych kilku niepowodzeniach bpostanowilam wyluzowac bo i ja juz nie wyrabialam i mezus na tym bardzo ucierpial(mam na mysli moje humory). I udalo mi sie przestac myslec (tak bardzo) zeby lylko zajsc w ciaze...az do tego 28 lipca gdzie powinnam dostac miesiaczke ktora przez ostatnie miesiace dyla bardzo regularna .I do czego zmierzam .. otoz jedyne co sie pojawilo to takie brazwe cos :baffled:jak sie ma zawsze na samym poczatku co daje znac ze okres przyjdzie niedlugo i trwalo to przez 3 dni. W ciagu tych dni poczulam takie chwilowe mocne uklucie w brzuchu hmm.
Myslalam ze zaciazylam i zrobilam test w 2 dzien spodziewanego okresu..potem wczoraj po poludniu i dzis rano i nic....:-(
Martwie sie ze to moga byc jakiez zaburzenia hormonalne.
A ha nic kompletnie nie czuje tzn; nie bola mnie piersi(nigdy mnie nie bola nawet przed okresem) tylko sa pelniejsze(albo znowu przytylam:-()sama nie wiem i brzusze pobolewa.

Dziekuje za wszelka pomoc
 
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie:-)
Mam 25 lat i z mezusiem o dzidziusia staramy sie od lutego i nic...
Przechodzilam prawdopodobnie to co wiekszosc z was. Na samym poczatku myslalam ze wystarczy sie tylko zdecydowac na szkraba, popracowac nad nim troszke i szybciutko bedzie... a tu pierwszy miesiac 1 kreseczka..2 miesiac jedna kreska..3 miesiac 1 krecha:wściekła/y: itd Po tych kilku niepowodzeniach bpostanowilam wyluzowac bo i ja juz nie wyrabialam i mezus na tym bardzo ucierpial(mam na mysli moje humory). I udalo mi sie przestac myslec (tak bardzo) zeby lylko zajsc w ciaze...az do tego 28 lipca gdzie powinnam dostac miesiaczke ktora przez ostatnie miesiace dyla bardzo regularna .I do czego zmierzam .. otoz jedyne co sie pojawilo to takie brazwe cos :baffled:jak sie ma zawsze na samym poczatku co daje znac ze okres przyjdzie niedlugo i trwalo to przez 3 dni. W ciagu tych dni poczulam takie chwilowe mocne uklucie w brzuchu hmm.
Myslalam ze zaciazylam i zrobilam test w 2 dzien spodziewanego okresu..potem wczoraj po poludniu i dzis rano i nic....:-(
Martwie sie ze to moga byc jakiez zaburzenia hormonalne.
A ha nic kompletnie nie czuje tzn; nie bola mnie piersi(nigdy mnie nie bola nawet przed okresem) tylko sa pelniejsze(albo znowu przytylam:-()sama nie wiem i brzusze pobolewa.

Dziekuje za wszelka pomoc

Witaj aple :tak: moze poczekaj jeszcze pare dni doslownie i jak nie bedzie@ tej normalnej to powtorz test albo leć na bete to ci rozwieje wszelkie watpliwosci!!!
trzymam kciuki za fasolke :-D
 
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie:-)
Mam 25 lat i z mezusiem o dzidziusia staramy sie od lutego i nic...
Przechodzilam prawdopodobnie to co wiekszosc z was. Na samym poczatku myslalam ze wystarczy sie tylko zdecydowac na szkraba, popracowac nad nim troszke i szybciutko bedzie... a tu pierwszy miesiac 1 kreseczka..2 miesiac jedna kreska..3 miesiac 1 krecha:wściekła/y: itd Po tych kilku niepowodzeniach bpostanowilam wyluzowac bo i ja juz nie wyrabialam i mezus na tym bardzo ucierpial(mam na mysli moje humory). I udalo mi sie przestac myslec (tak bardzo) zeby lylko zajsc w ciaze...az do tego 28 lipca gdzie powinnam dostac miesiaczke ktora przez ostatnie miesiace dyla bardzo regularna .I do czego zmierzam .. otoz jedyne co sie pojawilo to takie brazwe cos :baffled:jak sie ma zawsze na samym poczatku co daje znac ze okres przyjdzie niedlugo i trwalo to przez 3 dni. W ciagu tych dni poczulam takie chwilowe mocne uklucie w brzuchu hmm.
Myslalam ze zaciazylam i zrobilam test w 2 dzien spodziewanego okresu..potem wczoraj po poludniu i dzis rano i nic....:-(
Martwie sie ze to moga byc jakiez zaburzenia hormonalne.
A ha nic kompletnie nie czuje tzn; nie bola mnie piersi(nigdy mnie nie bola nawet przed okresem) tylko sa pelniejsze(albo znowu przytylam:-()sama nie wiem i brzusze pobolewa.

Dziekuje za wszelka pomoc

Witaj Aple, ja teź myślę, że najlepiej byłoby zrobić betkę :tak:
 
Eve84 dziekuje za szybka odpowiedz ale.. to nie takie proste..
My nie przebywamy w polsce tylko w UK i nie bardzo wiem czy tutaj tez robia tzw bete..napewno testy sikane ale to juz robilam w domu a @ to juz chyba mialam tzn tak mi sie wydaje p[rzez te 3 dni bo wlasnie wtedy byla na nia pora i przyszla tylko zuuupelnie inna (przepraszam za obrazowosc ale mialam tylko lekko pobrudzone wkladki:baffled:)
Dziekuje za twoje kciuki i dobre slowo:-)
Najbardziej to szkoda mi mezusia ktory sie upiera ze jestem w ciazy mimo 1 krechy:no:
W polsce bedziemy dopiero na poczatku wrzesnia wiec dopiero wtedy pojde do gina.
 
Eve84 dziekuje za szybka odpowiedz ale.. to nie takie proste..
My nie przebywamy w polsce tylko w UK i nie bardzo wiem czy tutaj tez robia tzw bete..napewno testy sikane ale to juz robilam w domu a @ to juz chyba mialam tzn tak mi sie wydaje p[rzez te 3 dni bo wlasnie wtedy byla na nia pora i przyszla tylko zuuupelnie inna (przepraszam za obrazowosc ale mialam tylko lekko pobrudzone wkladki:baffled:)
Dziekuje za twoje kciuki i dobre slowo:-)
Najbardziej to szkoda mi mezusia ktory sie upiera ze jestem w ciazy mimo 1 krechy:no:
W polsce bedziemy dopiero na poczatku wrzesnia wiec dopiero wtedy pojde do gina.

w takim razie spróbuj powtórzyć test za kilka dni, kto wie :sorry2:
 
reklama
Dziekuje nenius ;-)

Ps.Sliczna jest ta twoja Darunia.
Gratuluje coreczki;-)

Pozdrawiam
Dam znac jak cos sie zmieni;-)
 
Do góry