reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witajcie dziewczynki
pozwólcie ze się przyłącze,

od tego cyklu postanowiliśmy działać...

30 kwietnia urodziłam w 24 tyg.córeczke, niestety nie przeżyła...:-(
miałam odczekac pół roku, ale nie dam rady tyle czekac, zrobiłam badanka, znalazłam przyczyne i moja ginka dała mi zielone światełko... obecnie mam @ ale w tym cyklu zaczynamy, poprzednio staranka trwały 5 miesięcy więc mam nadzije ze tym razem szybciej pójdzie...podobno po poronieniach i porodach szybciej sie zachodzi..no zobaczymy
trzymajcie prosze kciuki, potwornie sie boje, jak nigdy w zyciu ale jestem gotowa przez kolejnych 9 miesiecy walczyc z tym strachem...

straszne jest to co mnie spotkało, ale jest nas więcej, tworzymy wątek ciąza po poronieniu, tam wszystkie stawiamy sie na nogi po tragediach jakie nas spotkamy, chyba wszytskie razem mogłybys,my stworzyc juz jakąs ksiazke o badaniach, przyczynach poronien i ciążach...
ja jestem bogatasza o to złe doświadczenie, wiem jak walczyc o swoje i na co uwazac... nie pozwole zeby sytuacja sie powtórzyła...
tak więc dziewczyny trzymajcie kciukasy:-)


Hej
Syla -trzymam kciukaski za ciebie:tak:Niestety takie rzeczy sie zdarzaja, i czasami nie da znalesc sie przyczyn-dlaczego.Ale glowa do gory, wierze ze uda sie Wam zafasolkowac szybciutko i bedziesz najszczesliwsza mamuska na swiecie.:-)

Mnie zdarzyla sie podobna historia 2 lata temu.Bylam w 5 miesiacu i na USG wykryto ze dziecko nie posiada jednej nerki, natomiast druga jest juz wytworzona ale niestety nie pracuje. Lekarze dali nam 0 % szans na przezycie dziecka po porodzie.Dostalam leki i tez musialam urodzic naszego synka.

Zrobiona mi i mezowi wszystkie potrzebne badania, zeby sprawdzic dlaczego tak sie stalo,ale nic nie wykryli.Nasze nerki dzialaja w jak najlepszym porzadku.
CZasami sie tak dzieje i nie mamy na to wplywu.

I teraz tez podjelismy decyzje ze chcemy zaczas starac sie o szkraba:) i tez zaczynamy dzialac za kilka dni:) w sumie to juz dzialamy :-D
Mam nadzieje ze uda nam sie za pierwszym razem.

Syla no teraz tylko do roboty- zycze dwoch kreseczek :tak:

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni.

Rudka -dzieki za mile przywitanie i wsparcie.

Pozdrowionka
 
reklama
czesc dziewczyny!!!!!!

O jejku ile fasolek MEGA DZIEWCZYNY GRATULACJE!!!

nenius super ze udalo się za pierwszym razem!
Ja wlasnie dowiedzialam się ze moja siostra tez jest w ciąży i takze za pierwszym razem zaszla.A mojej drugiej siostry 3 msc.synus jest w szpitalu:-(

A u mnie będzie chyba zmiana planow, jakos narazie nie moge zajsc w ciąze i pewnie w tym cyklu tez się nie udalo, więc juz nie będę czekac i zamierzam zmienic prace, i chwilowo zaprzestac staran(ok. 2 lat-tak jak marzenixx)(mowilam wczesniej ze czekam ciąży i ide na zwolnienie, bo juz nie moge).Ale praca nie jest wylącznym powodem ,sa takze istotniejsze.
więc kochane już nie będę tak się udzielala, i musimy odpuscic staranka.
tikanis napewno będzie dobrze-będziesz z brzusiem za chwilkę!

a wogole to jest mi smutno z tego powodu...
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny!!!!!!

A u mnie będzie chyba zmiana planow, jakos narazie nie moge zajsc w ciąze i pewnie w tym cyklu tez się nie udalo, więc juz nie będę czekac i zamierzam zmienic prace, i chwilowo zaprzestac staran(ok. 2 lat-tak jak marzenixx)(mowilam wczesniej ze czekam ciąży i ide na zwolnienie, bo juz nie moge).Ale praca nie jest wylącznym powodem ,sa takze istotniejsze.
więc kochane już nie będę tak się udzielala, i musimy odpuscic staranka.
tikanis napewno będzie dobrze-będziesz z brzusiem za chwilkę!

a wogole to jest mi smutno z tego powodu...


nie martw sie kochana, napewno synus siostry wyzdrowieje i zaraz wroci do domku :tak:
dobrze ze sie zdecydowalas na zmiane pracy teraz, po co to sie meczyc :-) a na dodatek chyba razem sie spotkamy za okolo dwa latka znowu na forum jako staraczki a nasze kolezanki beda nam podpowiadac co i jak bo juz wszystkie beda mialy dzidziusie :-) nic sie nie martw kochana, bedzie dobbrze!!!

buziolki:-D
 
Hej, witam wszystkich ja rowniez w piatym miesiacu straciłam ciąże tz. moja corcia nie miala szans na przezycie, trzy lata dojrzewalam do decyzji o kolejnej ciąży , szukałam przyczyn - nie znalazłam ich ale chyba w koncu znalazłam siłe do walki i wiare ze sie uda od kolejnego cyklu zaczynam staranka
mogę wiec do was dołączyć ???
 
eve84 witaj!!!!! ale sobie odpoczełąs...i teraz powrót do pracy to musi byc szok,ale chyba sobie jakos poradziłas:) ja juz sie martwie jak ja wroce po takim czasie wolnego (od maja nie pracuje).

bablys marzenix dlaczego odkladacie staranka az na 2 lata?są jakies wskazania do tego? trzymam za was kciuki,kazda przemyslana decyzja to dobra decyzja,ja tez tu bede na tym forum, nie wiem jak dlugo,bo roznie to bywa,ale mam nadzieje ze Was tu jeszcze spotkam,moze niespodziewanie na forum mamusiowym:-)buziaki

adolfina witam cie serdecznie, teraz forum naładowane swieżutkimi fluidkami wiec trafiłąs na dobry moment by sie dołączyc:)

justyna zaraź nas wszystkich takim pozytywnym mysleniem,przyda sie:)
 
reklama
Hejka witajcie wszystkie starające się :-) My staramy się już jakieś 3 latka i nic. Jesteśmy obydwoje zdrowi wszystko z nami worządku tak wynika z badań a dzidzi jak nie było tak nie ma:-(dodam że mamy za sobą już 3 inseminacje .A mnie zczyna brakować nadziei:-(Pozdrawiam
 
Do góry