reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Otoz 23 lipca robilam test ciazowy bo spozniala mi sie miesiaczka juz okolo 10 dni i wynik wyszedl pozytywny:-D

wielkie gratulacje, marcowe dzieciaczki sa bardzo fajne, :tak::-D:tak:

narazie czekam z niecierpliwoscia na 12 sierpnia to za 3 tygodnie... 30 lipca mam 2 zastrzyk szczepionka przeciw zoltaczce..:/ jednym slowem nie mam najlepszego humorku dzis:/

ja tez myslę, że nie ma innej opcji, ja szybka ciąża po laparo, wiec głowa do góry, wszystko bedzie dobrze .....:tak::tak::tak:

Dziewczyny poradzcie.. jezeli mi sie zmienila dlugosc cyklu na 28 dni to owulacja w ktorym dniu cyklu powinna sie zjawic?? w 16??:confused: dziekuje za rade z gory:-p buziaki owocnej nocki:-D

ja w cyklu 30 dniowym mam w 18 dc, a w 28 dniowym miałam właśnie w 16dc, więc wszystko mozliwe,że w 16 dc :tak::-D:tak:

Witajcie
Mam na imię Monika i mam 24 lata, od roku i dwóch miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Mam nadzieję że pozwolicie mi dołączyć do Waszego grona??Pozdrawiam

pozwolimy, pozwolimy ... witam serdecznie i życze szybkiego sukcesu II kreseczek :tak::-):tak:

A ja następne starania to nie wiem kiedy zacznę bo mój M wraca 16 sierpnia.A kiedy robi sie te testy owulacyjne ????

tak jak pisała Aidzicha, w testach jest szczegółowa ulotka co i jak :tak: pewnie jeszcze wszystko zależy czy znasz swój organizm i wiesz mniej więcej kiedy masz owulkę, ja bym robiła tak 2 dni przed terminem planowanej owulki, czyli u mnie na cykl 30 dniowy, owulka zregóły jest 18 dc, wiec test zaczęłabym robić 15-16 dc :tak::-)

witam Was sobotnio, i baaaaaaaaaaaaardzo słonecznie, my juz dzisiaj z małym zaliczyliśmy plażowanie i jeziorko, teraz lekas w chłodnej chatce i na BB ;-):-):tak:

pozdrawiam i życze przyjemnej soboty :cool2:
 
rudka- no mam nadzieje ze laparo pomoze..:) sliczniutkiego masz synka :)
jarzebinka dziekuje za slowa otuchy:-D

a ja narazie czekam wicaz na 12 i na laparo.. narazie u mnie bez zmian..:dry:
 
Witam Staraczki, jestem także starająca się o dzidziusia, "walczymy" od marca, niestety mizerny skutek, choć moje pragnienie nie raz mówiło mi, że to już jest fasolka i przychodziła @ a z nią rozczarowanie, smutek i :wściekła/y:. W marcu wyjęłam wkładkę cykl 24dni, zaraz potem zachorowałam na różyczkę i cykl 28 dni. Potem 24 dni. Aż do ostatniego cyklu, gdzie już na 99,99999% myślałam, że to fasolka, plamienie (wydawało mi się, że implantacyjne) a to @ po 21 dniach.
We wtorek gin stwierdził, że mam bardzo krótką fazę lutealną i przepisał mnie duphaston. Biorę go od czwartku. Nadmienie, że w tym cuklu zaczęłam mierzyć temp, wykres jak pasmo górskie od 36,4 do 37,6, słowem góry i doliny:confused:. Czy któraś z Was ma doświadczenie z tym lekiem? A może miała podobną sytuację. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
witam, ale weekendowa posucha .......... :szok:

a pogoda była śliczna, zresztą nadal jest, ja spędziłam te dwa dni nad jeziorkiem, dzisiaj czuje każdy centymetr ciała, ale za to jaka opalenizna ...... :tak::-D:tak:

i mam pytanie, któraś pisała,że ma problemy i objawiały sie one nadmiernymi syfkami, mam pytanie, która, będzie mi prościej wrócić do wcześniejszych postów, jak będę wiedziała czyje czytać, bo na wszystkie to brak czasu ......... a nie wiem czy nie będę musiała zrobić sobie tych samych badań ( jak nic w najbliższej przysłości się nie wydarzy pozytywnego), bo ja zawsze w terminie @ miałam kilka syfków i koniec, a teraz mam non stop, może to być wpływ pogody, tzn. dużo słoneczka ale i niekoniecznie .....:szok:

pozdrawiam...miłego :cool2:
 
Hej witam poweekendowo :-) Wczoraj obchodzilismy 50-kę mojego taty więc objadłam się rozmaitych pyszności mniam :-p

Otoz 23 lipca robilam test ciazowy bo spozniala mi sie miesiaczka juz okolo 10 dni i wynik wyszedl pozytywny:-D:-D
Test powtorzylam na drugi dzien rano bo nie wierzylam oczom hihi ale wyszlo to samo:tak:

Super!!! Gratuluję!!!!!!!!

Witajcie
Mam na imię Monika i mam 24 lata, od roku i dwóch miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Mam nadzieję że pozwolicie mi dołączyć do Waszego grona??Pozdrawiam


Witam Staraczki, jestem także starająca się o dzidziusia, "walczymy" od marca, niestety mizerny skutek, choć moje pragnienie nie raz mówiło mi, że to już jest fasolka i przychodziła @ a z nią rozczarowanie, smutek i :wściekła/y:.

Witam serdecznie nowe staraczki :-)

Beatka, Aidzicha - jak tam sytuacja na froncie? ;-) @ nie przyszła mam nadzieję..
 
Cześć dziewczyny
no ja już na 98% dostanę okres, tempka mi zaczyna spadać, chyba za bardzo chcę i powoli zaczyna być tak, że tylko o tym myślę, a niestety nie wiem jak się wyluzować:(
Beatko, magdaim co tam u was mam nadzieję, że chociaż wam się udało.
Smutno mi dzisiaj, aż łezka mi się w oku kręci:-(ale muszę odpędzać od siebie te złe nastroje bo mojemu mężusiowi jest przykro jak jestem taka smutna.
Znacie może jakieś sposoby na wyluzowanie;-)żeby nie mieć takiego ciśnienia na bobaska?
 
reklama
Cześć dziewczyny
no ja już na 98% dostanę okres, tempka mi zaczyna spadać, chyba za bardzo chcę i powoli zaczyna być tak, że tylko o tym myślę, a niestety nie wiem jak się wyluzować:(
Beatko, magdaim co tam u was mam nadzieję, że chociaż wam się udało.
Smutno mi dzisiaj, aż łezka mi się w oku kręci:-(ale muszę odpędzać od siebie te złe nastroje bo mojemu mężusiowi jest przykro jak jestem taka smutna.
Znacie może jakieś sposoby na wyluzowanie;-)żeby nie mieć takiego ciśnienia na bobaska?

Główka do góry! Jak nie teraz to w nastepnym cyklu :tak:. A co do wyluzowania....hmm cudownych sposobów nie ma chyba ale może spróbuj znaleźć sobie jakieś hobby, coś co Cię wciągnie, zainteresuje, pozwoli myślom uciec od tematu dzidziusiowego. Wyznacz sobie może jakiś cel - może zrobienie prawka, może jakiś kurs A może urlop?

aaa i polecam zaprzestanie mierzenia tempki, prowadzenia obserwacji, trafiania w "te" dni. U mnie właśnie to zadziałało przy D.
 
Do góry