reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

" HAPPY BIRTHDAY TO YOU , HAPPY BIRTHDAY TO YOU, HAPPY BIRTHDAY DEAR TIKANIS , HAPPY BIRTHDAY TO YOU!!!!!:-D"

Wszystkiego co najpiękniejsze i najcudowniejsze z okazji towich urodzinek życzę ci z całego serca!!! I biegających małych stópek po domku!!

Jesli mogę do pdpinam sie pod zyczonka :-)
 
reklama
Tikanis i ode mnie przyjmij moc życzeń urodzinowych : aby to o czym marzysz Ci się spełniło , a to czego pragniesz Twoje było :tak::tak::-):-)
 
Tikanisa ja w tym Wielkim Dniu zadedykuję Ci wierszyk:tak::tak::tak: Trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat..
wyrzec to, co serce chowa..
Powiem krótko: żyj 100 lat:-):tak::-):tak::-):tak::-)

Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny i życzę pięknego i słonecznego dnia!:tak::tak::tak:
 
marzenixx- dzieki kochanie za te jako pierwsza zyczonka hestes przekochana:-D
asus,madzio1980, alicja, magdalenka38- wam tez kochanie dziekuje az sie wzruszylam:)

najlepsze jest to ze dzis moje swieto a moj maz ma fochy..nie ma to jak wyczucie:baffled::no::crazy::-(
 
marzenixx- dzieki kochanie za te jako pierwsza zyczonka hestes przekochana:-D
asus,madzio1980, alicja, magdalenka38- wam tez kochanie dziekuje az sie wzruszylam:)

najlepsze jest to ze dzis moje swieto a moj maz ma fochy..nie ma to jak wyczucie:baffled::no::crazy::-(

Wszystkiego NAJ NAJ dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i samych pogodnych dni :***

Eh mężem się nie przejmuj, to tylko facet hehe ;-)
 
tikanis przyjmij najserdeczniejsze zyczenia ,pełnienia marzen, duuuzo zdrowka,bo to najwazniejsze, usmiechu na codzien no i oczywiscie tego małego promyczka na którego tak bardzo czekasz:)
 
A wlasnie dziewczyny, mialam sie zapytac czy dostalyscie juz list od Siostr Dominikanek ???
Mi przyszlo wczoraj, i tak jak prosilam dostalam pas Sw. Dominika z modlitwami dla siebie i przyjaciolki,oczywiscie juz opasalam sie pasem, nawet na noc go nie sciagam :tak::zawstydzona/y:;-)

To jak to dokladnie trzeba zrobić ? Wysłac do Nich list i koperte zwrotna czy jak ? No bo maila tez można chyba, ale zeby Ich na koszty nie narażać to ta koperta zwrotna to chyba nie głupi pomysł. No chyba, że potem coś na konto przelać. Jak to właściwie jest. No i jak ten "pasek" wyglada ? Na stronie internetowej jest napisane, że to jakaś tasiemka. Może głupie pytania zadaję, ale pierwszy raz słyszałam o tym pasu :zawstydzona/y:
 
reklama
To jak to dokladnie trzeba zrobić ? Wysłac do Nich list i koperte zwrotna czy jak ? No bo maila tez można chyba, ale zeby Ich na koszty nie narażać to ta koperta zwrotna to chyba nie głupi pomysł. No chyba, że potem coś na konto przelać. Jak to właściwie jest. No i jak ten "pasek" wyglada ? Na stronie internetowej jest napisane, że to jakaś tasiemka. Może głupie pytania zadaję, ale pierwszy raz słyszałam o tym pasu :zawstydzona/y:
To jest meil do sióstr: grodek@dominikanie.pl

a to drugi meil: Przeorysza Joanna Karaśkiewicz OP
sjkaras@dominikanie.pl

można także wysłać list:
Siostry Dominikanki
ul. Mikołajska 21
31-027 Kraków

Tu możesz sobie poczytać: http://www.dominikanki.republika.pl/pasek_sw_dominika.html

św. Dominik de Guzman

http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20070817&id=my13.txt#pocz

http://www.dominikanki.republika.pl/pasek_sw_dominika.html

Niestety nic nie wiem ile kosztuje, i czy wogóle sie płaci za niego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry