reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ja mam ochotę na przytulanki zazwyczaj rano, więc najlepszy jest do tego weekend. W tygodniu rzadko się zdarza (szczególnie dla mojego męża;)

Natomiast w momencie starania si ę o dzidzię przytulaliśmy się od niedzieli do niedzieli i wtedy jakoś miałam ochotę na wieczorne staranka:-)
 
reklama
takie proste rozwiązanie ....... :tak::-D
sory za to "po prostu" po prostu robiłam te badania ciezarnym i maluszkom to stąd wiem:).a co do tych badan to na prawde znikomy procent kobiet robi te przeciwciala przed ciaza, przewaznie jak zajda to ida do gina i ten im zleca, moja ginka np nie miała umowy z nfz na te badania wiec robiłam je prywatnie w ciazy,ale stopniowo, zeby wydatek nie byl za duzy. moge doradzic to jak przechodzilas rozyczke to mozna te przeciciala na nią ominac,zalecane jest tym kobietom co jej nieprzechodziły,tak samo z opryszczka,jak ci sie czasem robi na ustach to jaki sens potwierdzac ze masz na nią przeciwciala. ale dopytaj gina jak chcesz.
jak leczylam sie prywatnie i zaszlam w ciaze to dostalam liste badan do zrobienia to sie zlapalam za glowe,a jak wybralam lekarza prowadzacego to polowy z tego nie zlecil...moja opinia jest taka za kobiety co sie dlugo starają tak sie potem o wszystko boja ze zrobia wszystko co lekarze zalecają, podejrzewam ze kobiety z poradni k zdrowe,bez problemow o polowie tych badan nie slyszały...
Cześć dziewczynki
Odebrałam trzecie badanie bety i spadło już do 4. Już dziś nie brałam duphastonu i czekam na @ bo wczoraj było tylko lekkie plamienie a dziś nie ma nic więc czekam na prawdziwą @ i do BOJU:tak::tak:

Lilu19 ile brałaś w tym cyklu clo? Ten cykl był moim pierwszym z clo i brałam jedna tabletkę i gin powiedziała, że jak się nie uda to znowu tak samo(chyba nie chciała zwiększać). Teraz nie będę szła do gin, zacznę brać clo jak ostatnio i pójdę na usg.

Tak myślałam ostatnio czy to ile nasi rodzice się o Nas starali ma jakieś odniesienie do tego ile my się staramy? Jak myślicie? Oby nie bo moi rodzice starali się o mnie chyba 2 lata :baffled:
wiem ze clo jak juz sie bierze to nie mozna odstawiac na wlasna reke,gin mnie przed tym ostrzegala,powodzenia zycze:-)
 
Ostatnia edycja:
Z tymi badaniami Rudka to masz racje. W sumie nie ma co przesadzać. Ja jestem przewrazliwiona bo w ciazy przeszłam ( nawet nie wiedziałaj jak i kiedy ) cytomegalie i wlasnie to było przyczyna smierci mojego dziecka. Wczesniej to nawet o CMV nie słyszałam.

Lece Dziewczyny spalić zbedne kalorie przy koszeniu trawy :)
 
Cześć Dziewczyny!!!
pixella i magdalenka moje gratulacje, trzymam za Was kciuki i dbajcie o siebie:tak:
marzenixx Slicznie wyglądasz w sukni jak księżniczka:-):-):-). Życzę Ci żeby dzień Twojego ślubu był jednym z najpiękniejszych dni w Twoim życiu:-D:-D:-D
nenius bardzo ładna i twarzowa fryzurka:tak::tak::tak:

A ja Kobitki chyba muszę już ten miesiąc spisac na straty:-(, w ten weekend mieliśmy z mężusiem zacząc przytulanka i wznowic staranka, ale od wczoraj przyplątała się do niego jakaś wstrętna grypa i tak go rozłożyło, że spaliśmy osobno tej nocy bo nie chciał mnie zarazic:-(, a zdrugiej strony to nie wiem czy podczas grypy albo przeziębienia można się starac o dzidzie i czy to bezpieczne:confused::confused::confused:. Z tego wszystkiego rozbolał mnie żołądek:eek: i już nic mi się nie che:no::no::-:)-:)-(
 
A ja Kobitki chyba muszę już ten miesiąc spisac na straty:-(, w ten weekend mieliśmy z mężusiem zacząc przytulanka i wznowic staranka, ale od wczoraj przyplątała się do niego jakaś wstrętna grypa i tak go rozłożyło, że spaliśmy osobno tej nocy bo nie chciał mnie zarazic:-(, a zdrugiej strony to nie wiem czy podczas grypy albo przeziębienia można się starac o dzidzie i czy to bezpieczne:confused::confused::confused:. Z tego wszystkiego rozbolał mnie żołądek:eek: i już nic mi się nie che:no::no::-:)-:)-(
Oj współczuje ale czasem kiedy wydaje nam się, że wszystko stracone akurat się udaje więc głowa do góry ;-)
Chyba ktoś wcześniej pisał, że wysoka temperatura zabija plemniczki ale nie wiem do końca jak to jest.
 
tricolor bardzo mi przykro:-( mało kto robi te badania, z moich kolezanek to chyba zadna,a niestety zdarzaja sie te choroby:( synek mojej kolezanki tez chyba w ciazy zaraził sie cytomegalia i jeszcze jak byli w szpitalu pokazały sie objawy i dopiero przecviwciala wykazaly ze to cytomegalia,ale zostal dluzej w szpitalu i wszystko sie dobrze skonczylo.Mam nadzieje ze u ciebie tez juz wszystko bedzie dobrze.
 
Dziekuję Rudka ...

Wiem, że te badania nie są "popularne",ale jestem namacalnym przykładem, że jednak warto je robić. Praktycznie wszystkie moje kolezanki, które ostatnio zachodziły w ciażę mimo, że nie miały wskazać robiły sobie te analizy ( szczególnie CMV ).

Dobrej nocki ...
 
lilu19- sliczna jestes:) a co to za zdjecie twojego brzuszka?? czy jak???

Ojj dziekuje kochana :tak::-D a to zdjecie to moj jeden z trzech pecherzykow , musze sie nimi nacieszyc :tak::zawstydzona/y:

KINGUS- ja w pierwszy cylku bralam po 1 tabl. dziennie i mialam 1 pecherzyk a terax bralam po 1, 1/2 tabl. dziennie i mam 3 pecherzyki :laugh2::laugh2::laugh2:
Napoczatku sie martwilam dlaczego kozala mi brac poltorej tabl. a nie np. 2 dziennie, ale jednak miala racje bo przy dwoch tabl. dziennie pewnie bym wychodowala 6 lub wiecej pecherzykow :szok:hehehehe zartujeee :laugh2:
 
A wlasnie dziewczyny, mialam sie zapytac czy dostalyscie juz list od Siostr Dominikanek ???
Mi przyszlo wczoraj, i tak jak prosilam dostalam pas Sw. Dominika z modlitwami dla siebie i przyjaciolki,oczywiscie juz opasalam sie pasem, nawet na noc go nie sciagam :tak::zawstydzona/y:;-)
 
reklama
" HAPPY BIRTHDAY TO YOU , HAPPY BIRTHDAY TO YOU, HAPPY BIRTHDAY DEAR TIKANIS , HAPPY BIRTHDAY TO YOU!!!!!:-D"

Wszystkiego co najpiękniejsze i najcudowniejsze z okazji towich urodzinek życzę ci z całego serca!!! I biegających małych stópek po domku!!
 
Do góry