reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

WITAJCIE DIZEWCZYNY :-)

Lilu19 więcej pęcherzyków to większa szansa na dziecko. Nie nastawiaj sie na ciążę mnogą, ważne by się udało i była dzidzia :-).

Tak oczywiscie nie nastawiam sie na ciaze mnoga, ale wcale bym sie nie obrazila :tak::-D:-D:-D ciesz mnie fakt ze sa wieksze szanse na dzidzie, ale czy sie uda, zobaczymy :tak:
KINGUS - kolejny cykl przed toba, super :-D lekarz moze zwiekszy dawke Clo, a jak nie to sama sie zapytaj o zwiekszenie, moze w tym cylku bedzie wiecej pecherzykow tak jak u mnie noi oczywiscie wieksze szanse:tak: :laugh2:
powodzenia kochana :tak:



A ja w poniedzialek na usg sie dowiem czy doszlo do owulki i ile jest cialek zoltych i czy wogole chociaz jedno bedzie :zawstydzona/y::tak:
Jakbym teraz zaskoczyla to dzidzia urodzilaby sie na poczatku kwietnia, moj M... jest z tego miesiaca wiec mialby prezencik na urodzinki :tak::laugh2: Fajnie by bylo :zawstydzona/y::-)
 
reklama
Ten lekarz u którego wczoraj byłam ma taki system, że pisze tylko na kartce babce z recepcji co ma napisac na skierowaniu i ona sie tym zajmuje. Napisal Jej toksoplazmozę, ceytomegalie i TORCH oddzielnie. Mialam iśc zrobic te badania prywatnie, ale jak sprawdzilam ile kosztuja to musialabym wydac ok 500 zl tylko na siebie, a przecież przyszły tatus tez musi sie przebadać. Dlatego tez umówiłam sie juz na wizyte u gina na kasę chorych i mam nadzieje, że dostane to skierownie. Moja rodzinna powiedziala, że mi takiego skierowania nie moze wystawic niestety.
 
Tricolor, nie chcę Cie martwić ale moja rodzinna powiedziała, że toksoplazmoza i cytologia są refundowane tylko w 1 trymestrze ciąży (o inne nie pytałam).

Obawiam się, że nic nie wskurasz :-(
 
marzenixx- wiesz co masz raceje,, tez to zauwazylam i stwierdzilam ze jakos temperamet mi sie ozimnil.. az powiewa czasami mrozem... albo my z mezem mamy takie temperamety ze nam na tydzien wystarczy raz..?? a wy jesli mozna ile tak na tydzien oczywiscie nie liczac staranek??
pixela77- dzieki ci bardzo za rade i tak juz rozszerzylam te dni plodne heheh wiec od jutra co drugi dzien i tak do 10.07 a pozniej zobaczymy...oby sie udalo:happy2:
nienus- no bardzo by sie ucieszyl z takiego prezenciku...:-D
lilu19- sliczna jestes:) a co to za zdjecie twojego brzuszka?? czy jak???
 
Cześć dziewczynki
Odebrałam trzecie badanie bety i spadło już do 4. Już dziś nie brałam duphastonu i czekam na @ bo wczoraj było tylko lekkie plamienie a dziś nie ma nic więc czekam na prawdziwą @ i do BOJU:tak::tak:

Lilu19 ile brałaś w tym cyklu clo? Ten cykl był moim pierwszym z clo i brałam jedna tabletkę i gin powiedziała, że jak się nie uda to znowu tak samo(chyba nie chciała zwiększać). Teraz nie będę szła do gin, zacznę brać clo jak ostatnio i pójdę na usg.
Trzymam kciuki za Ciebie.:-D
Nenius to super, że już niedługo zaczynasz;-)

Tak myślałam ostatnio czy to ile nasi rodzice się o Nas starali ma jakieś odniesienie do tego ile my się staramy? Jak myślicie? Oby nie bo moi rodzice starali się o mnie chyba 2 lata :baffled:
 
kingus- moi starali sie o swoje pierwsze dziecko czyli o mojego braciszka kochanego 3 miesiace i to codziennie byly przytulanki nawet po 3 razy -- oh my got - jak to uslyszalam to bojciu mieli sile.. hehe:) ja mam nadzieje ze te moje rozszerzone obliczenia dni plodnych wystarcza.. a zreszta trza dzialac kiedy sie ma ochote:) a gorzej jak sie jej nie ma:/
 
ja mam nadzieje ze te moje rozszerzone obliczenia dni plodnych wystarcza.. a zreszta trza dzialac kiedy sie ma ochote:) a gorzej jak sie jej nie ma:/
Ja zrobiłam tak samo przytulanki były chyba od 8dc a kiedy przyszły płodne dni to już nie było ochoty na przytulanko a nie ma co się zmuszać. Mam nadzieje, że Wam wystarczy chęci:tak::tak:
 
marzenixx- wiesz co masz raceje,, tez to zauwazylam i stwierdzilam ze jakos temperamet mi sie ozimnil.. az powiewa czasami mrozem... albo my z mezem mamy takie temperamety ze nam na tydzien wystarczy raz..?? a wy jesli mozna ile tak na tydzien oczywiscie nie liczac staranek??
no u nas to róznie w zależności czy Przemus wyjeżdza czy nie, bo on ma taka prace że ciagle jest w drodze.... ale różnie... czasami 2 razy w tygodniu czasami 3, a jakjest na miejscu dłuższy czas, to i sie zdarza ze 3 razy w todniu po 2 razy dziennie :-Dale wszystko zalezy od miesiąca.... to te sprawy codzienne tak wpływają na sex... jak wyjechalsmy na tydzień urlopu, to bylo cudnie! codziennie po 2-3 razy przez caly tydzien!! mój narzeczony był wniebowzety!!:laugh2: a jak tylko wrócilismy to samo jakoś tak checi opadaja.... a jak jeszcze sie czlowiek pokłóci to znow sie przeciaga i tak róznie to bywa ....
ale jak sie usilnie staralismy o fasolke to jak tylko zaczynałam miec płodne dni to przytulalismy sie codzienne czasami co dwa dni ale nie powiem zebym zawsze miala ochote, bradziej bylo to takie mechaniczne... więc sobe odpusciłam...:happy2:
 
Dzwoniłam do NFZtu i okazuje się, że jest oczywiście lista badań jakie wykonuje sie w ciązy, ale jesli lekarz stwierdzi, że jest konieczne wykonanie jakis badań to ma prawo je zlecić. Sama juz nie wiem czy w takim razie iśc w tym lipcu do tego gina i liczyc na jego "dobry humor" czy wyłozyc ta kasę i zrobic je prywatnie. Mam jeszcze troszeczke czasu więc moge w spokoju sie zastanowić.
 
reklama
A z ta chęcia na sex to jakos tak dziwnie jest, że zawsze sie chce najbardziej jak nie mozna, albo jak akurat nasz facet jest daleko, albo jak jest na nas o cos wściekły... ;)
 
Do góry