reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Co do mierzenia temperaturki to lepiej mierzyć w pochwie, no i z tego co wiem to nie liczy się wysokość, ale jej skoki.

Majeczka napisała Wam o Swoim długim oczekiwaniu, ja czekałam 1,5 roku na synka, teraz krócej, ale z naszych histori widać, że choc czasem dzidzia nie przychodzi od razu, to warto poczekac :-).
 
Cześć Dziewczyny, przez kilka dni nie korzystałam ze swojego kompa i nic nie mogłam zrobić bo strasznie wolno działał i się wieszał:wściekła/y:, ale teraz nareszcie mogę się pochwalić:-). Byłam wczoraj u gina i mam potwierdzenie. Jestem w 4 tygodniu a termin wyliczyła mi na 18.02.:-):-):-). Kolejną wizytę mam za miesiąc. Kochane spadam idę szykować się bo jedziemy z mężem do znajomych na mecz. Całuski i trzymam kciuki za wszystkie starające się, te które już fasolki mają i te z którymi w lutym będziemy oblegać porodówki
icon10.gif
icon10.gif
icon10.gif
 
Dostaje świra, stwierdziłam, że idę jutro zrobić badania hormonów. Stwierdziłam, że nawet jak ze staranek nie wyjdzie to przynajmniej wyniki będę miała . Jutro mam 23 dzień cyklu więc akurat odpowiedni czas na badania fazy lutealnej.

Trzymam kciuki za nas wszystkie:)
 
cześć Kobietki. Pewnie większość z Was mnie nie pamieta - zafasolkowałam na początku roku:)

Przejrzałam listę - pięknie się roi od czerwonych II kreseczek.

Wszystkim staraczkom, zyczę obfitych zbiorów:)
 
Witam serdecznie.Ja rowniez sie staram zajsc w ciaze.W 2005 mialam obumarla ciaze,ktora zakonczyla sie zabiegiem.Pozniej przez prawie 3 lata leczylam urojona przez lekarza toxoplazmoze,a teraz mam problem z zajsciem w ciaze.Na szczescie mam nadzieje,ze to nastapi jeszcze w tym roku.Wierze,ze Bog nade mna i nad moim mezem czuwa i da nam upragnione dzieciatko.Nic co sie w naszym zyciu dzieje-nie dzieje sie bez powodu.Zycze nam wszystkim glebokiej wiary w ten wyczekiwany przez nas cud,bo z pewnoscia nam sie uda :O)Pozdrawiam
 
Witam wieczorową porą :)

Zaraz wyjeżdżamy na te mazury ale jeszcze chciałam zobaczyć co się dzieje i proszę

MagdalenaN GRATULUJE!!!!:-):-):-):-):-):-)wysyłaj fluidki zazdroszczę pozytywnie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dżyczę spokojnej ciąży

Leganza naprawdę musisz uzbroić się w cierpliwość ja brałam tabletki anty przez 10 lat a teraz o roku już się staramy głowa do góry:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Buziaki dla wszystkich i owocnej nocki:-):-):-):-):-)
 
Witam serdecznie.Ja rowniez sie staram zajsc w ciaze.W 2005 mialam obumarla ciaze,ktora zakonczyla sie zabiegiem.Pozniej przez prawie 3 lata leczylam urojona przez lekarza toxoplazmoze,a teraz mam problem z zajsciem w ciaze.Na szczescie mam nadzieje,ze to nastapi jeszcze w tym roku.Wierze,ze Bog nade mna i nad moim mezem czuwa i da nam upragnione dzieciatko.Nic co sie w naszym zyciu dzieje-nie dzieje sie bez powodu.Zycze nam wszystkim glebokiej wiary w ten wyczekiwany przez nas cud,bo z pewnoscia nam sie uda :O)Pozdrawiam
czytalam twoja historie na innym watku,tak mialo byc i moze jest w tym jakis sens....czegos sie nauczyłas,zycze powodzenia i owocnych staranek
 
reklama
Lilu widzę, że mamy podobna kuracje. Ja biorę clo od 5dc przez 5 dni. 18dc miałam zastrzyk z pregnylu i od 21 dc biorę duphaston( mam brać aż do momentu zrobienia testu). Moja gin kazała zrobić test beta hcg 14 dni od owulacji(czyli tak po 36-48 godz po pregnylu).Mówiła, że testy z moczu mogą nic nie pokazać bo może być za wcześnie dlatego od razu mam zrobić test z krwi. Ja byłam na usg żeby potwierdzić owulacje- myślałam, że nie było bo nic szczególnego nie czułam a jednak była.
Trzymam mocno kciuki
Za 12 dni robię bete chyba, że @ przyjdzie wcześniej...oby nie przyszła...
Innym staraczką również mocno kibicuje :-)

Witaj kingus...
Tez bralam clo od 5 dc przez 5 dni w 16 dc mialam pecherzyk 24mm, w tym dniu dostalam Pregnyl az dwie kapsulki :zawstydzona/y: ale juz nie bylam pozniej na usg sprawdzic czy wszystko poszlo zgodnie z planem...
Duphaston tez zaczelam jesc od 21 dc a nie od 16dc ( zalecenie pani doktor) Dzisiaj powinnam dostac @ 33dc wedlug branie duphastonu ( zawsze dostaje na 3 dzien po zakonczeniu kuracji) a tu @ jeszcze nie ma, chociaz brzuch i plecy bola mnie tak jak zawsze w 1 i 2 dzien @....
test robilam i wyszedl negatywny, Z kolejnym poczekam do niedzieli o ile pani @ nie przyjdzie spozniona jutro czy pojutrze a w poniedzialek jade do gina bez wzgledu na to czy @ bedzie czy nie ( bo wrazie czego musze wziasc recepte na Clomid i nastepny miesiac staran....
Trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie staraczki noi za siebie tezzz :tak:;-)
pozdrawiam
 
Do góry