reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

niestety dostęp do necika będę miała dopiero w poniedziałek:-(, ale od razu wam napiszę. Trochę się boję bo już raz miałam podobne objawy tylko bez śluzu i się okazało, że pryma aprylis nie był taki jak chcieliśmy:wściekła/y:.
 
reklama
Majola wiem że to bardzo trudne ale poczekaj chociaż do poniedziałku do rana :tak: Nawet jeśli jesteś w ciąży to w dniu spodziewanej @ może teścik nie wyjść i po co się masz stresować ??? Lepiej zaczekaj , będzie pewniej :tak: I pamiętaj z pierwszego rannego siusiu i najlepiej Quick Vue - jest najlepszy . Trzymam kciuki :-):tak::-)
 
MaMicurina ja brałam olej z wiesiołka w pierwszej fazie cyklu, no i mimo iz był to jeden cykl sluz miałam lepszy. A luteine kiedys brałam na wywołanie @, ale u mnie nie regulowany był cykl, tylko wywołana @, bo ginekolog chciała by organizm sam spróbował się wyregulować. Nie było super, bo cykle sześciotygodniowe, ale w takim cyklu zaszłam w pierwszą ciążę :-).
 
czesc dziewczyny i jestem po wizycie u dzinka:) wyniki testosteronu bardzo dobre w normie.. wiec bardzo sie ciesze.. leczenie z syfami dalej trwa. wykluczone juz hormony ginekologiczne wiec teraz jakies inne o ktorych co nieco bedzie napewno wiecej wiedzial endokrynolog.. do ktorego ide 17 czerwca/....
najwazniejsze ze wyniki hormonow ginekologicnzych mam ok.. juz mi dzinka powiedziala ze jlsi nie bylyby ok to wtedy czekaloby mnie mnostwo badan i wogole.. wiec ciesze sie ze ok.. za niedlugo zaczynamy staranka..
pytalam sie jej o prolaktyne ale ona powiedziala ze w moim przypadku narazie tego nie da bo daje tylko oosb ktore maja niereguralne@ i jakies tamjeszcze wymienila awarunki...a co do monitoringu czy mam pecherzyk powiedziala mi ze to dosyc trudne bo musialabym codziennie sie badac przez usg.. wiec hmm narazie zostaje termometr, obserwacja no i testy owu..buziaki kochanie :)
 
tikanis nie chcę się mądrzyć , nie znam dokładnie twojej sytuacji zdrowotnej ani twojego ginekologa ale uważam że ona kity Ci wciska jeśli idzie o monitoring . Wiem z własnego doświadczenia ( przy 2 ciąży udało się zaciążyć właśnie po monitoringu) no i teraz ten cykl ( dziś 27 dc ) mam monitorowany ! 1 raz na usg byłam w 12 dc było kilka większych pęcherzyków ( podobno to normalne ,później 1 rośnie a inne się cofają ) 2 usg miałam w 16 dc i był już jeden pęcherzyk na prawym jajniku wielkości 1.4 . Trzecie usg miałam w 23 dc i lekarz powiedział mi że już jestem po owulacji bo jest płyn w jakiejś tam zatoce a pęcherzyka nie ma . Tak więc aby zrobić monitoring i obejrzeć zachowanie pęcherzyków wystarczy 3 usg w strategicznych momętach
 
asus- tez mi sie wlasnie tak wydaje,, i albo zadzwonie do niej i powiem ze bym tak chciala zeby mi tak zrobila.. ale drugie wyjscie jest takie ze raczej pojde do innego lekarza i powiem ze chcialambym monitorowac cykl a mysle ze ten drugi (bo mam takiego zastepczego hehe:)) ale najpredzej kupie testy owulacyjne w tym cyklu i zobaczymy.. oby sie udalo:) bardzo bysmy chcieli:)

a ja w marcu bralam ostatnie opakowanie diane35, wystapil okres normlany (dzialanie tabletek.w kwietniu okres pojawil sie z 5 dniowym opoznieniem i trwal 2 dni.. a teraz w maju pojawil sie po 35 dniach i trwal cale ladne 5 dni wiec chyba zaczyna sie wszytsko regulowac.. moja ginka powiedziala ze od 1.06 mam obserowac sluz a ona przypuszcza ze moje dni plodne zaczna sie od ok 10 czerwca...wiec zobacze ...buziaki i dzieki
 
Witam Dziewczyny!!
Ja od rana robię porządki. Jutro mamy gości, robimy grilka,imprezka się szykuje.:-)A ten miesiąc będzie wyjątkowo intensywny. Mamy wesele znajomych, wybieramy się na Mazury i oczywiście staranka, ale może to i dobrze że tak dużo się dzieje. Nie będę wciąż o tym myśleć, a podobno właśnie w głowie lubi się robić największa blokada jak się bardzo chce. U mnie już się kończy @ tak że niedługo biorę się do przyjemnej pracy. Życzę Wam owocnego wieczorku

Majola trzymam kciuki:-)
 
tikanis jeśli chcesz mojej rady to brzmi ona : monitoruj poprzez usg :tak::tak::tak: Zrób sobie chociaż jeden cykl. Zobaczysz że warto. Z tymi testami można oszaleć .Z różnych firm różnie wychodzą . Możesz się nimi posiłkować ale tylko monitoring da Ci 100 % obraz twojego cyklu . Jeśli masz taką możliwość u innego lekarza to nie wahaj się i ,, obejrzyj się od środka ,, :tak::tak::-)
 
reklama
tikanis to suuuuppppeeeerrrrrr ze wyniki w porządku :-D:-D:-D ja też juz po wizycie no i mam nakaz odstawienia tabsów ze względu na przekroczone próby wątrobowe (x3) :sorry2: w sumie mi to na reke może przyspieszy to pewne decyzje :-D
i spytałam sie o tą wstrzemięzliwość przed cytologią, cytuje moja ginke: CO ZA BZDURA :sorry2:
podobno nie ma to zadnego wpływu na cytologie :-Da kobietka jest o 3 specjalizacjach (ginekolog, onkolog, polożnik) więc chyba ma pojecie!
Majola trzymmmmaaaam kciuki!!!!
 
Do góry