reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kobitki :-D
rudka trzymam kciuki, bedzie dobrze daj nac jak wrocisz!!!!:tak:
nalemi zdjątko musisz wkleic w podpis w zakładce ustawienia:sorry2:i wtedy bedzie sie pokazywać przy każdym poście tak jak suwaczki itp.

ja wlasnie wrocilam z malego wypadu, musialam wyskoczyć z pracki i ganc do szefca ktory akurat jest w centrum handlowym zeby nabic sobie fleki bo pogubilam jak szlam do pracy :-D:-D i pan mi dal krzeselko i se tak siedzialam i machalam golymi stupkami :tak::-D musialam komicznie wyglądać :laugh2:
 
reklama
Witam dziewczyny jak to jest z opalaniem w ciąży i jakie kremy można stosować za miesiąc jadę na w czasy i chciałam sie trochę dowiedzieć coś na ten temat wo gule to będę w 10 tyg na wczasach i czy wo gule w tym okresie jest wskazane jakie kolwiek przebywanie na słońcu
 
Witam dziewczyny jak to jest z opalaniem w ciąży i jakie kremy można stosować za miesiąc jadę na w czasy i chciałam sie trochę dowiedzieć coś na ten temat wo gule to będę w 10 tyg na wczasach i czy wo gule w tym okresie jest wskazane jakie kolwiek przebywanie na słońcu

Ja słyszałam, że nie powinno się przebywać na słońcu. Najgorzej jest w godzinach 10- 15 więc wydaje mi się, że wtedy najlepiej unikać słońca. Nawet jak nie będziesz na słońcu to warto się posmarować kremem z wysokim filtrem.
 
Dziewczyny a macie doswiadczenie z wiesiolkiem i luteina?Wydaje mi sie ze po wiesiolku prawie natychmiast poprawil sie sluz itd.Mozliwe?

betty1005-moja siostra lezala na slonku chyba po 5m-cu z zakrytym brzuszkiem i oczywiscie nie za dlugo i wszystko bylo OK.Ale o to chyba warto zapytac lekarza.
 
jestem ciekawa czy te leki spelniaja swoja role a u mnie akurat pomoc w uregulowaniu okresu no i co za tym idzie lepsza zdolnosc do ustalenia owu itd...jakie macie doswiadczenia?
 
jestem ciekawa czy te leki spelniaja swoja role a u mnie akurat pomoc w uregulowaniu okresu no i co za tym idzie lepsza zdolnosc do ustalenia owu itd...jakie macie doswiadczenia?

Ja również dostałam na uregulowanie. Tylko za pierwszym razem się @ trochę przesunęła a teraz jest zawsze kiedy ma być- niestety. Przychodzi chyba 3 dni po odstawieniu tabletek.
 
dzieki za odpowiedz.
ja zaczne za chwilke brac druga ture luteiny-zobaczymy czy okres sie unormuje...chociaz wolalabym zeby go juz nei bylo :/
 
Hej Dziewczyny! Trzymajcie za mnie mocno kciuki bo jutro mam przewidywany termin @ ale, oby nie (mam nadzieję) od kilku dni mam mdłości na samą myśl o jedzeniu i kawie żołądek podchodzi mi do gardła, wczoraj pobowewał mnie dół brzyszka, i cały czas mam śluz. Staramy się od 2 miesięcy mój mąż już nóżkami przebiera i się nie może doczekać jutro raniutko robię teścik.:-D
 
reklama
Do góry