reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Hej dziewuszki ;-)
Majola kochana trzymamy wszystkie mocno łapki zaciśniętę za dwie kreseczki!!!!:-D
Tikanis słoneczko cieszę się strasznie że uciebie wszystko dobrze, a syfki pewnie zaraz znikną skoro już ci się wszytsko pięknie normuje :tak::tak:
agunia_767 to życze ci udaenego grila i wesela ;-) i masz racje jak tyle na głowie to może fasolka to wykorzysta i sie wbije po cichaczu:-D
eve84 bradzo dobrze ze odtawiasz tablety :tak: nie tylko dla zdrowia ale i moze rzeczywiscie przyspieszy to waszą decyzje albo fasolka sama za was zdecyduje:sorry2:
asus dobre rady, zawsze warto iść do drugiego gina, co diwe głowy to nie jedna :tak:

pozdrawiam cieplutko resztę dziewczynek wyżej nie wymienionych:-D

ja niedawno wróciłam z wykłądó, głowa mi pęka a w dodatku tak u nas gorąco ze od słońca tez mnie boli :( zjadłąm włąśnie przepyszne spagetti i odpoczywam sobie z moim przemusiem :-D
 
reklama
juz jestem!!!! tak dlugo to trwalo bo gin skierowala mnie do szpitala,tam mnie pobadali i okazalo sie ze wod jest wiecej ale i tak mniej niz powinno,wiec mam zalecenie duzo pic i lezec,dobrze ze w domku:) wracalismy autem godzione w korkach i upale,myslalam ze urodze:]
dzis moj synus wazy 2480g a to poczatek 35tyg,moja gin cos tam widziala jakies rozwarcie,poczekamy zobaczymy

majola zycze powodzenia,moze rzeczywiscie poczekaj jeszcze pare dni do testu,bo po co sie stresowac i powtarzac

co do monitoringu owu to jeden lekarz mi to proponowal (prywatnie!!!-poszlabym z torbami),moje lekarka miala zdrowsze podejscie (doktorat,2st spec z poloznictwa i 2st spec z endokrynologii-chyba przebilam poprzedniczke hehehe)) otoz usg robilam raz w cyklu bopdajze 12-15dc i jak byl pecherzyk dojrzewający to dawala mi np 10dni plodnych,zaleznie od tego pecherzyka,i trzeba bylo sie starac co najmniej raz na 2 dni, a jak nie bylo pecherzyka to mogla byc pozniejsza owu wiec staranka wydluzalam o jeszcze tydzien i nie ma mocnych....jak byla owu i nie bylo innych przeciwskazan to musi dojsc do zaplodnienia...a jak nie dochodzi to trzeba szukac innych przyczyn....i bez zadnej zabawy z testami owu,sluzami,temperaturami....
 
jeszcze mi sie cos przypomnialo...moze sie bedziecie smiac a moze nie....jest taki babciny sposob na ulatwienie zajscia w ciaże po staranku nalezy troche polezec z bioderkami w górze zeby to co trzeba szybciej dotarlo tam gdzie trzeba:),robilam tak w 2 ostatnich cyklach i moze to pomoglo....pamietam ze jak mąż nie widzial to opieralam nogi o sciane i sobie tak lezalam....nie zawadzi sprobowac:zawstydzona/y:
 
jeszcze mi sie cos przypomnialo...moze sie bedziecie smiac a moze nie....jest taki babciny sposob na ulatwienie zajscia w ciaże po staranku nalezy troche polezec z bioderkami w górze zeby to co trzeba szybciej dotarlo tam gdzie trzeba:),robilam tak w 2 ostatnich cyklach i moze to pomoglo....pamietam ze jak mąż nie widzial to opieralam nogi o sciane i sobie tak lezalam....nie zawadzi sprobowac:zawstydzona/y:

Moja znajoma ktora jest w 4miesicu, tez mi to poradzila :-) ja tez tak robie, mezus na poczatku sie hihral, ale teraz juz sie przwyczail i nawet czasem sam mi kaze...ja poki co ciagle czekam, ciagle sie staram :tak:
 
Czesc staraczki!!!!
Ale dzis piekna pogoda az zyc sie chce :-)
Jutro powinnam dostac @ i raczej dostane bo cycusie i brzusio bola i taka nerwowa jestem:wściekła/y: ale to nic bo to dopiero pierwszy cykl staran.
Rudka ja tak robilam tzn nogi unosilam do gory ale moj maz mial radoche :-D

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i glowa do gory :-)
 
rudka- ja tez tak robilam:) hehe:) ale, że ja mam ułożenie macicy- tyłozgięcie, więc dla mnie lepsze jest leżenie na brzuchu pare minutek- tak poradziła mi moja dzinka...
marzenix, Eve84- kochane dziekuje wam ze sie mna tak interesujecie.. jestesciie naprawde super babki:)

a co do monitoringu zastanawiam sie ze kurcze jak pojde do lekarza z 3 razy na usg to chyba fortune strace.. a wiyzta jedna 50zl wiec 150 nie moje.. masakra.. ale na az tyle mnie nie stac:/ moze pojde raz zobaczyc czy pecherzyki sa.. a moze zostane przy testach owulacyjnych..
teraz mamy 3 cykl staranek..oby do trzech razy sztuka..

a wczoraj byłam na panienskim i masakra - pierwszy raz w swoim zyciu wypilam tyle alkoholu- szok.. dzis oczywiscie mam kaca.. wymioty, bol glowy, brzucha i wszytskiego co jest mozliwe :(
masakra.. najchetniej padlabym na lózko..i zasnela... a chcialam szczerze powiedziawszy sie porzadnie upic ( choc ja nie pije - nawet piwa nie lubie) ale wczoraj chcialam utopic swoje smutki ze jeszcze nie ma fasolki..:/
 
tikanis a gdzie mieszkasz ? Ja zapłaciłam tylko za 1 usg 50 zł , a dwa pozostałe miałam robione na oddziale za darmo przez mojego gina i nie wziął za nie nawet złotówki bo powiedział mi że to ciąg dalszy pierwszej wizyty :tak:
 
:happy:asus- woj. śląskie.. a jesli ty tak mialas to moze ja tez tak bede miec,, zapytam i sie dowiem.. :) dzieki za podpowiedz:)
 
Cześc Słoneczka :tak::tak:
tikanis dzieki za uznanie :-D a tak co do monitoringu to jezeli mialabyś juz isc na jedno usg to pomyslalam ze moze lepiej isc sprawdzic pod koniec cyklu czy jest owu tzn ten płyn w zatoce po pęknięciu jajeczka bo sam fakt ze sa dojżewające pecherzyki nic ci to nie da bo one mogą nie peknąc :sorry2:(twu twu):laugh2: hipotetycznie!
magduś1983 kobitko prosze być dobrej mysli a nie mi tu jakieś zwiątpienie siać!!!!!
rudka - no przebiłaś mnie :-D no i dobrze ze po wizycie wszystko w porządku z tym naszym jedynym na forum bąbelkiem :tak: no i pij na zdrowie:sorry2:
 
reklama
hej dziewczyny to od dzisiaj zamiast "uszy do góry" bede pisac "nogi do góry"!!:laugh2:
tikanis to jeszcze nie tak duzo placilas za usg w 3miescie to ok 80zl za jeden raz bez dalszych ciagów,choc to pewnie od gina zalezy czy ludzki czy nie i czy to jego sprzet. Czasem popijawa w fajnym gronie pozwala sie wyluzowac i zapomnic ale nie przesadzaj z alkoholem,znam osoby ktore za bardzo lubia topic w nim smutki:( bedzie dobrze:)
magdus1983 nie mysl nawet o @@@ nie przyjdzie i juz!!!
eve84 moze jakos uda mi sie tu wstawic fote mojegp babelka,to zobaczycie jakie to chłopicho,mam nadzieje ze sciagnie tu mlodszych kolegow i kolezanki:-)
 
Do góry