reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

nenius pierwsze slysze ze az 3 dni no ale może ja niedoinformowana jestem :sorry2: az sie w piatek ginki spytam jak to powinno być bo mnie zaskoczylas, sadziłam ze dzien, dwa wystarczaja!
Julitko oczywiscie ze będzie juz dobrze, super by było gdyby twoje problemy skonczyły sie juz na tych bakteryjkach!
 
reklama
nenius nigdy gin mi nie kazala sie wtrzymywac przed cytologia,moze twoj gin ma jakies inne poglady na ten temat,niedlugo bedziesz miala wiadomosci z pierwszej reki:)
tikanius jak ja ci zycze zeby wszystko bylo dobrze,popros swojego gina o skierowanie na porolaktyne,bedziesz spokojniejsza,zaoszczedzisz sobie nerwow...trzymam kciuki
julitka to byl posiew moczu czy z pochwy? szkoda ze nie okreslili dokladnie jakie to paciorkowce,ale dobrze ze okreslili antybiotyk,wykurujesz sie i bedzie dobrze:)
 
znalazłam przed chwilka w necie ze pacjentka przed wykonaniem cytologii powinna sie powstrzymac od wspolżycia co najmniej 24 h! nenius wiec sie łapiesz :-D
 
znalazłam przed chwilka w necie ze pacjentka przed wykonaniem cytologii powinna sie powstrzymac od wspolżycia co najmniej 24 h! nenius wiec sie łapiesz :-D

dziwne,wiekszosc kobiet chodzi sie na wizyte raz w roku do gina maja cytologie,nawet sa programy zachecajace do zglaszania sie na cytologie,ale nigdzie nie mowia zeby sie wstrzymywac,29go mam usg 3d to zapytam sie mojej ginki...
 
znalazłam przed chwilka w necie ze pacjentka przed wykonaniem cytologii powinna sie powstrzymac od wspolżycia co najmniej 24 h! nenius wiec sie łapiesz :-D

o fajnie by było :-D

ja właśnie na necie znalazłam tę info o min 3 dniach :baffled:, rety wcześniej nigdy na to nie zwracałam uwagi, hihii może to niedobrze za dużo czytać ;-)
 
nenius nigdy gin mi nie kazala sie wtrzymywac przed cytologia,moze twoj gin ma jakies inne poglady na ten temat,niedlugo bedziesz miala wiadomosci z pierwszej reki:)
tikanius jak ja ci zycze zeby wszystko bylo dobrze,popros swojego gina o skierowanie na porolaktyne,bedziesz spokojniejsza,zaoszczedzisz sobie nerwow...trzymam kciuki
julitka to byl posiew moczu czy z pochwy? szkoda ze nie okreslili dokladnie jakie to paciorkowce,ale dobrze ze okreslili antybiotyk,wykurujesz sie i bedzie dobrze:)
To był posiew z pochwy, tam jest duzo napisane ale po lacinie hehe a ja nie znam tego jezyka.... mam nadzieje ze bedzie dobrze
 
Cześć dziewczynki
Wczoraj Was tylko czytałam bo nie miałam siły nic pisać jakoś się bardzo kiepsko czułam( nie wiem czy to przez clo, mocna kawę- nie pije na co dzień, trochę słońca czy stres związany z wydrukowaniem pracy mgr) Ale dla fasolki wytrzymam;-)

Bablyss mam nadzieje, że twoja koleżanka szybko wróci do zdrowia. Ja sama mam koleżanki, które nie chodzą do gin np. od 4 lat, zawsze im powtarzam, że wizyta to nic strasznego ale na nic się to zdaje.
Mam dwa pytanka:
1. Czy kwas foliowy można brać bez robienia przerw?
2. Czy ktoś brał clo- bo mam dziś 8dc i jakoś więcej śluzu i nie wiem czy to nie właśnie clo.

Śniło mi się dzisiaj, że powiedzieli mi że pomylili moje wyniki z prolaktyną(parę dni temu robiłam i wyszło chyba w normie) i okazało się, że mam strasznie wysoki poziom- jejku jak się zdenerwowałam w tym śnie.
 
reklama
Do góry