reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

kingus kwas foliowy mozesz brac caly czas,ale po 0,4mg o ile dobrze pamietam:) ja biore do dzis, bo jest w zestawach witaminowych dla ciezarnych,pamietam ze u mojej ginki wisial przed gabinetem przez wiele lat plakat,ze mlode dziwczyny czy sie staraja o dzidzie czy nie powinny codziennie brac kwas foliowy:)
ja bralam clo,ale nie przypominam sobie zeby sluzu bylo wiecej,za to pamietam ze w drugiej polowie cyklu mialam silne bole brzucha jak na okres,raz az 2tyg to trwalo brrrr.....
 
reklama
Co do 3 dni przed cytologią, to też o nich nie wiedziałam, ale kiedyś jak byłam u lekarza, to położna tłumaczyła to jednej babce.Podobno i 2 wystarczą, ale 3 dają pewność, że wynik nie wyjdzie zakłamany, więc lepiej po 3 dniach postu robić.
 
rudka- dzieki za rade i mam nadzieje ze wszytsko bdzie ok.. a rzeczywiscie poprosze moja doktorke o przepisanie mi badan na prolaktyne... narazie czekam na wyniki testosteronu...:)

a nawiasem co to jest ta prolaktyna i za co ona jest odpowiedzialna?? utrudnia zajscie w ciaze??

kingus-- ja czytalam na forum ze duzo dziewczyn ktore biora clo.. zachodza w ciaze albo w pierszywm cyklu od brania lub w 2 kolejnych- najwiecej.. wiec trzymam
kciuki... oby ci sieudalo w pierwszym zajsc..:)

czarownica99 - wiatmy cie:)
 
Ja narazie witam sie ....ekspresowo :-D
i melduje ze @ nadal nie ma, testu nie robilam

odezwe sie potem
 
kingus-- ja czytalam na forum ze duzo dziewczyn ktore biora clo.. zachodza w ciaze albo w pierszywm cyklu od brania lub w 2 kolejnych- najwiecej.. wiec trzymam
kciuki... oby ci sieudalo w pierwszym zajsc..:)

Nie nastawiam się ale bardzo bym chciała.
Mnie gin wysłała na prolaktynę bo miałam cykl bez owulacyjny. Jak prolaktyna wyszła dobrze to miała zacząć brać clo.
Nieprawidłowości z prolaktyna mogą być przyczyną niezachodzenia w ciąże. Chyba warto też zrobić badanie hormonów tarczycy.
Czarownica_99 witam:-)

Niczka czekamy na wieści :tak:
 
Dziewczyny ratujcie!!
bardzo mocno sie zdenerwowalam i .... po jakiejs godzinie jakbym miala plamienie, to znaczy przy podtarciu w toalecie (przepraszam za szczegoly) bylo troszke krwi i juz teraz znowu nic sie nie dzieje.
Wpadam w panike ? Moze to jakis dziwny poczatek@ ale jak nie....
jutro mam wizyte u ginka
 
Dziewczyny ratujcie!!
bardzo mocno sie zdenerwowalam i .... po jakiejs godzinie jakbym miala plamienie, to znaczy przy potarciu w toalecie (przeparszam za szcegoly) bylo troszke krwi i juz teraz znowu nic sie nie dzieje.
Wpadam w panike ? Moze to jakis dziwny poczatek@ ale jak nie....
jutro mam wizyte u ginka

Postaraj się uspokoić. Nie przemęczaj się, poleż jak będziesz mogła. Może zrób test ciążowy jak będzie pozytywny to będziesz mogła pojechać do szpitala i tam coś poradzą. Trzymaj się. Będzie dobrze.
Mam nadzieje, że coś pomogłam. Nie byłam nigdy w ciąży a moje rady są czysto intuicyjne i płyną z serduszka.
 
reklama
Kingus dzieki, nie mam nestety zadnego testu w domu. Ide sie relaksowac i poleze. Niech tylko moj synek spi jak najdluzej -niedawno zasna.
jak sie juz nie pojawia zadne plamienia ani @ to kupie test i zrobie
wystraszylam sie bo nie wiem wlasiciwe co sie robi w takich sytuacjach jak sie jest w ciazy, a ze nie wiem czy jestem to biore pod uwage kazda ewentualnosc
 
Do góry