reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dziwcznynki nie dziekuje wam!zobaczymy jak będzie egzamin o 15,no ale z pustego to i salomon nie naleje:-D

niczka ale zmierz bo to jest tak jak napisala tikanis,ze w ciąży rosnie i sie utrzymuje .Wlesnie czytalam gdzies na forum ze nawet dziewczyny po 3 robily i dopiero z a 4 wyszlo!bo jest roznie z tym stężeniem hormonu hcg.Najlepiej beta.Ale.....kochanie poczekaj co ma byc to będzie...nie dajmy sie zwariowac.Ja radzę abys poczekala choc ze 3 dni! a ktory to dzien cyklu?Mierz to tempke choroba jasna chociaz dla mnie!!!bo jestem ciekawa jak u Ciebie sie klaruje....a co Ci szkodzi teraz?za to sie nie płaci(najlepiej rano, przed wstaniem) ale jak masz podwyzszoną to i teraz wyjdzie!!! zwłaszcza ze jestes po terminie@
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)


wszystkiego dobrego Iwonko a zwłaszcza, żeby pod Twoim serduszkiem już rosła fasoleczka :tak:

Wszystkie Was pozdrawiam serdecznie!!!

Ps. U mnie najprawdopodobniej staranka od czerwca :-), byłam w Instytucie Hematologii i wyniki ok :tak:

dziekuje Anetko;*** dobrze ze wreszcie sie wyjasnilo u Ciebie i ze bedziecie mogli zaczac staranka:*:tak::-)trzymam kciuki:tak:

bablyss, niczka ,iwonaka róbcie testy szybciukto i dawajcie nam szczęśliwe fluidki!!:tak:
beda tesciki beda jutro:tak::-)

Iwonko spóźnione ale szczere życzonka imieninowe, życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń :-) i upragnionej fasolki. :-)
gorąco Was pozdrawiam:-)
Dziekuje pieeeknie;-):-)


dziewczyny - wyszla I
nic juz z tego nie rozumiem, cos poczekamy zobaczymy
Bablyss zmierze jutro przed wstanie w lozka
bardzo mi przykro, przytulam, powtorz tescik najlepiej:tak:

Pozdrawiam was bardzo, ja mam dzis egzamin:szok:no i klęska....trzymajcie kciuki

Trzymam kciukasy mocno mocno:tak: daj znac jak poszlo:-)



Ja juz posprzatalam, nakarmilam tesciowa i mojego chlopca podroznika, ktory zasnal i smacznie chrapie sobie, ale mam z niego pozytek:-p:laugh2:;-)ale za to jak sie obudzi to pewnie zabierze mnie na jakis romantyczny spacerek..:tak::-)a ja sie modle zeby tylko @ nie przyszla.. oby tylko sie nie pojawila.. i postanowilam sobie ze jezeli teraz sie nie udalo to czas najwyzszy wybrac sie do gina i sprawdzic co to sie dzieje..
 
Ale temperatura wysoka utrzymuje się i jak nie ma ciąży, spada dopiero tuż przez @. Więc jeśli cykl sie wydłużył, to i temperatura będzie wyższa dłużej. Ja proponuje odczekac z nastepnym testem do poniedziałku rano, albo iść na badanie bety - jest pewniejsze i wykrywa stężenie bety od 5 (10), a test z moczu od 25.
 
Czesc Dziewczyny!
Nie wiem co sie dzieje caly dzien leze w lozku bo tak mnie prawy jajnik boli (duza ilosc bialego. gestego sluzu) ze ciezko mi stac na nogach dluzej niz 5 min i ten brzuch baaaaardzo wydenty :-(co to moze byc? a okres dopiero za 6 dni...Czy ktos mi moze pomoc??
 
hej dziewczyny

pozdrawiam was serdecznie jestem w polsce na urlopie:-)

GRATULUJE fasolek i czekam na nastepne:-)
 
Witam wieczorkowo :-) a mnie zaczyna boleć gardło co u mnie niestety przeważnie znaczy angina:wściekła/y: I jak tu wierzyć swojej jutrzejszej temperaturce? I co brać bo jakby tak jakimś cudem.....................................???
 
magdus1983- magdus watpie aby ktokowliek mogl ci pomoc.. potzreba tu cierpliwosci :) jesli gesty biale sluz to moze fasoleczka juz tam sie zaczyna:)
trzymam kciukasy kochana:)

maja33- czesc maju- oj dlugo cie kobitko tutaj nie bylo... fajnie ze jestes:)
 
Bablyss , Tkanis tempke zmierzylam przed 5 rano i 36,6 :-(, co prawda wstawalam co 2 godziny na siusiu i do mojego synka, ale to raczej nic nie zmienia

@ nadal nie mam i absolutnie nic nie przepowiada ze ma sie zjawic, to znaczy z odczuc, ale w tym cyklu juz wszystko jest mozliwe;-). Mysle, ze pojde w przyszlym tygodniu do ginka, z powodu "objawow", niech wyleczy :-D;-).
Magdus kurka, a moze to jakas infekcja? oby nie.
Asus chorobie powiedz precz ;-), zdrowka zycze,najedz sie czosnku i cebuli, wit c i cos am jeszcze pod reka.
Maja pozdrawiam i milego urlopu.
 
reklama
Hej kochane staraczki!!!!

Niczka oby nie, nawet nie strasz :szok::-D

Dzis juz nic nie boli, ide zjesc sniadanko bo glodna jestem jak wilk :-) Mierzylam temp przed chwila 36.1 wiec mam myslec ze nie jestem w ciazy?? :no: Czas pokarze jeszcze 5-6 dni do bardzo niechcianej @.
Pozdrawiam
 
Do góry