reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Asus - wstyd mi sie tu przyznawac - skoro wyslza mi jedna kreseczka - ale mi sie wydaje ze jestem ciazy i nie wiem co teraz zrobic.
Przykro mi, ze tak twoj organizm sie "stawia" ;-):no:
a moze stres albo inne czynniki wplywaja na wahania tempki, albo moze twoj organizm jest wyjatkowy i temperatra nie bedzie skakac? a dzialacie z mezem czy czekac na skok?
Ja jak planowalam synka to skupilam sie tylko na sluzie, ale ty pislaas ze u ciebie sredni z nim.
 
reklama
Niczka a jaki test robiłaś? Wszyscy mówią że najlepszy jest Quick Vue . Mnie nie zawiódł . Jak robiłaś inny to kup ten w aptece odczekaj ze dwa dni i powtórz tylko pamiętaj z porannego siusiu! Co do mojej tempki to sama nie wiem jak byłam w ciąży poprzednim razem ( 11.2001 - 08. 2002) to mój wykres był książkowy. Piękny skok i później tempka cały czas powyżej 37. no ale wtedy brałam Clo i to po 2 czy 3 tabletki na 1 dawkę . Jak teraz nic nie wyjdzie to w następnym cyklu tak właśnie zadziałam. Co do śluzu to wcale go nie ma . Staranka według przepisu lekarza:-) środa- tak, czwartek- nie , piątek - tak , sobota-nie, niedziela-tak , poniedziałek usg :-) No ale co z tego jak nie ma skoku tempki. Testy już zużyłam i nic nie wykazały ( kreska testowa jaśniutka i nie ciemniała) a więcej nie kupuje bo mój gin je wyśmiał . No trudno co ma być to będzie. Głową muru nie przebije . Może chociaż Tobie się uda i będzie to przełom po którym wszystkie pójdziemy jak burza :-):tak::-D:-):tak::-D
 
Witajcie Kochane:-)
Betty ogromne gratulacje:tak: Bardzo się cieszę,że sypią się powolutku fasoleczki:laugh2: No dziewczyny do dzieła! Musi nam sie udac:) Te które się zafasolkowały niech przysla troche fluidków:-p U mnie 21 dc:tak: Zobaczymy co wyniknie z tych majowych przytulanek:laugh2: 29 maja jadę do sanatorium to nie będe tak intensywnie myślec o fasolce to może sie uda:blink: Pozdrawiam Kochaniutkie:happy:
P.S. złapałam fazę na robienie paznokci:laugh2: Chciałam nawet kupic sobie zestaw do robienia żeli i akryli ale pozostane jednak przy swoich:sorry2: Piękne wzorki wychodzą, dziś lece z mężem do drogerii po następne lakiery z cienkimi pędzelkami i cosik będziemy kombinowac:rofl2: ( mój mąż ma dryg do malowania arcydzieł na paznokietkach):happy:
 
niczka zmierz tempke!!!!!!!!!jak jest wysoka, to jest nadzieja, jak niska -no to test sie nie mylił.Z drugiejn strony, jak sie człowiek nastawi to ma wszystkie objawy.Mam nadzieje ze ten test twoj jest do bani.Ja jednak dzis nie testuje.Tempka 37.02 nadal, cyce bola ale tylko od strony pachy i jak sie nadusi.
Mi sie wydaje ze ja tez nie jestem, tylko sie nastawilam-ale wiecie co???nie zmarwie sie tym, bo mam jakąś taką siłę w sobie!!!!!!!!!!!!mam taki arsenal w tym msc.tz.wiesiołek, testy, lekarz -i wiem, że sie jakos uda. Jestem spokojna. (wyjątkowo)


Pozdrawiam was bardzo, ja mam dzis egzamin:szok:no i klęska....trzymajcie kciuki
 
Zrobilam Kindertest, a tempke moge zmierzyc ale poniewaz nie mierzylam wczesniej to do czego mam ja porownac?
 
Agniesiak trzymam kciuki coby wam sie w tym cyklu udalo, ale w tym sanatorium to nie mysl az tak intensywnie ;-)
Bablyss powodzenia na egzaminie

Pozdrawiam
 
bablyss- powodzonka i polamania długopisu.. :)
niczka, asus - ponoc czasami tak jest ze nawet po dniu spodziewanej @ test wychodzi negatywnie.. odczekaj tydzien i po tygodniu kochana zrob raz jeszcze:)
napewno wyjdzie juz wtedy:)
agniesiak85- wow! to ja sie zapisuje do was na paznokietki:) heheh:) a z zdolnosci artystycznych to moj maz kiedys zrobil mi makijaz.. i wyszedl mu swietnie--jest dokladniejszy odemnie-- normlanie chlopak pomylil swe powolanie.. swietnie tez robi masaze i myje mi czasami glowe.. to wtedy to jest najprzyjemniejsze wrazenie suepr--:)))
 
No wlasnie chcialam sie was zapytac o to, czyli Tikanis myslisz ze az tydzien trzeba czekac, ja to chcialam jutro zrobic pre test.
Myslicie ze sila autosugestii mozebyc az tak mocna?
Ja naprawde nie nastwialam sie az tak ze napewno nam sie uda w tym cyklu, ale pewne objawy sie pojawily. Nawet bylam u lekarza w sprawie czestego siusiania, bo nie dokonca wierzylam ze nam sie udalo, mialam badanie moczu i wyszlo wszystko dobrze, a jednak @ sie nie pojawil.
Myslicie ze mocz po 4 godzinach nie siusiania nadaje sie do testowanka?
W Kindertescie bylo napisane ze spozycie alkoholu wplywa na wynik, a ja wczoraj 2 browarki wypilam.

prosze napiszcie mi cokolwiek bo dzis to juz zaczynam sie stresowac ta cala sytuacje, wiecie, siedze i mysle.
 
reklama
niczka- tylko na spokojnie... ja tez okresu nie mialam ponad 2 tygdonie spoznienie.. bolay mnie piersi i zaczelam czesciej susiac... jak ise okazalo organizm plata figle i w ciazy nie bylam...a spoznienie bylo wina odstawienia tabletek anty...
tescik kochana najlpeiej zrob za ok tygodnia czasu wtedy napewno 100% wynik ci wyjdzie.. nie ma sensu robic go jutro czy dzis nawet bo moze nie wyjsc.. a jesli dalej nie bedziesz pewna idz na bete..:)
acha i mierzenie tempki nawet jelsi nie mierzylas.. jesli jest sie w ciazy ma sie wysoka temperaturke powyzej 37.. i ta temperaturka pownna ci sie stale utrzymywac jesli jestes w ciazy..:) powodzonka:)
 
Do góry