reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Tikanis :-), ja tylko to znalazlam, czola nalezy chylic dziewczynom, ktore to wpisaly w Niezbednik :tak:. Mam nadzieje, ze Ci sie przyda. Ja mierze tempke od niedawna, ale sobie chwale, bo moge przewidziec, kiedy @ przyjdzie i nie denerwuje sie jak sie cykl przedluza, bo wiem ze np. owulka sie opoznila, wiec z @ tez bedzie obsuw...itd.
 
reklama
kingus- a powiedz mi kochanie jak to wykrylas ze pecherzyki ci sie nie pojawiały ??

a narazie stagnacja.. jednym slowiem tabletki anty zrobimy w moim organizmie ogromny kataklizm...
Byłam w 17 dc na usg i moje pęcherzyki miały tylko od 5 do 9 mm więc trochę za malutko. Dlatego lekarz zdecydował na clo żeby wywołać owulacje.
A co do pigułek to się nie przejmuj ja po odstawieniu miałam jeden cykl nawet 66 dni (już myślałam że będę w ciąży ale to tylko sie rozregulowało). Teraz biorę leki i widzę jakąś iskierkę nadziei choć nie nastawiam się, że od razu się uda.
Skarbie będzie dobrze, trzymaj się. Trzeba mieć nadzieje:yes: A dzidziuś tak jak pisały dziewczyny przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.
 
Cześć dziewczyny:-)
I po weekendze:-( tak mi sie nie chcialo do pracy dzis isc ze szok:-(ale niestety...
dziewczyny jak tam testowanka???? Meldowac sie szybko co i jak!!!!!:-D
 
Witam moje kochane, jejciu ale sie rozpisalyscie jak mnie nie bylo... Betty1005 moje gratulacje :-D ale mam lenia po weekendzie masakra, dzisiaj maja mi do pracy przeslac wyniki faxem z posiewu wiec czekam jak skonczy mi sie @ to na szpital, ale narazie jeszcze nie ma, wiec musze czekac, kurcze juz moglaby byc zrobilabym badania i moze w koncu znalazla przyczyne :-p jak tam wasze testowanka kochane?? pisac tu szybciutko malenkie
 
Maggie ja nie pije od dluzszego czasu bo najpierw ciaza, potem karmienie piersia potem i trzeba bylo sie mlody zajac a nie chcialam zionac mu alko ;-) i dlatego chcialam sobie zaszalec i wypic tego browarka:zawstydzona/y:. Wiem ze nie ma bezpiecznej ilosci. Przykro mi z powodu twojej fasolinki:-(
Tikanis nie dziekuje za kciuki :-)


W ciaze urojona nie wierze, gdyz nie jestem jeszcze na etapie tesknego wyczekiwania fasolinki, dopiero zaczelismy staramka, nie nastawialam sie na to ze zaskoczylismy, nie myslalam o tym, wiec skad by mi sie ona wziela.
Nie mniej: @ nadal nie mam, nie testuje, czekam.
Julitka, Marzenixx witajcie
Ja do pracy wracam dopiero w przyszlym tygodniu, ale juz mi sie nie chce
 
Maggie ja nie pije od dluzszego czasu bo najpierw ciaza, potem karmienie piersia potem i trzeba bylo sie mlody zajac a nie chcialam zionac mu alko ;-) i dlatego chcialam sobie zaszalec i wypic tego browarka:zawstydzona/y:. Wiem ze nie ma bezpiecznej ilosci. Przykro mi z powodu twojej fasolinki:-(
Tikanis nie dziekuje za kciuki :-)


W ciaze urojona nie wierze, gdyz nie jestem na etapie tesknego wyczekiwania faolinki, nie nastawialam sie na to ze zaskoczylismy, nie myslama o tym, wiec skad by mi sie ona wziela.
Nie mniej: @ nadal nie mam, nie testuje, czekam.
Julitka, Marzenixx witajcie
Ja do pracy wracam dopiero w przyszlym tygodniu, alez mi sie nie chce
Witaj kochana :tak: pewnie lepiej poczekac, poczekaj jeszcze kilka dni i moze ponowic test :tak: mam nadzieje ze Ci sie udalo :tak: mnie pobolewa brzucho, pewnie wredna @ nadciaga
 
Cześć dziewczynki !
po 1 betti GRATULUJE!!!!!!!!!:-D
ponad godzine przedzierałam sie przez ten gąszcz postów :laugh2::laugh2: ale sie rozpisałyście!
kochane dzisiejsze testowiczki szybciutko sie tu ujawnic proszę!
co do zdjęć mojego chrześniaka to były robione u mnie w domku przez moją koleżnkę (amatorkę) :tak: i ciutek obrbione (ostrośc itp.)
a ja teraz siedze w pracy i zasypiam na siedząco, wczoraj wróciłam z działeczki po 23ej i za nim sie ogarnełam to juz ok. 1 w nocy było! mam straszne zakwasy bo ogrodzenie robiliśmy (naciąganie siatki :tak:malowanie słópków) no i testowanie boiska do siatkowki (a mało grałam przez ostatnie pare lat :sorry2:)
bablyss twoje przezycia są identyczne jak moje ! :-( widać tak to już jest.
zyczę miłego dnia mamy :-D oby dużo dzisiej świeżo upieczonych mamuś nam tu na forum sie ujawniło!!!!! trzymam kciuki!
 
Witaj Eve
Julitka nie bede juz testowac, ide w srode do ginka, zobaczymy co powie. Przyjmuje do wiadomosci , ze to moze nie ciaza, co nie zmienia faktu, ze fajnie by bylo gdyby byla :-D
owocnych staranek w przyszlym cyklu
 
Witaj Eve
Julitka nie bede juz testowac, ide w srode do ginka, zobaczymy co powie. Przyjmuje do wiadomosci , ze to moze nie ciaza, co nie zmienia faktu, ze fajnie by bylo gdyby byla :-D
owocnych staranek w przyszlym cyklu
O wlasnie sloneczko ginek zawsze pewniejszy :tak::-D czekam z niecierpliwoscia na wiesci :-D:tak: ja czekam teraz na @ mialam miec 19 maja ale ja mam tak nieregularne ze to akurat u mnie normalne kurcze...35 dzien cyklu
 
reklama
Witajcie Staraczki!!! trochę czasu bytowałam na tym forum i z sentymentem czasem tu wracam...chcialabym wszystkim Wam zyczyć cierpliwości,sukcesu i zebyście za rok wszytskie mogly obchodzić to piękne święto.Dla tych co maja doła,dość wszytskiego chcę napisać parę słów o moich staraniach.
Miałam problemy hormonalne,miedzy innymi z prolaktyną, cykle bezowulacyjne, i zaczelam brac CLO, mimo wzrastających dawek nie bylo dojrzewajacych pęcherzyków, dopiero w 6tym cyklu sie udalo,a akurat moja endokrynolog byla na urlopie i usg zrobilam prywatnie gdzie indziej,bylam taka szczesliwa....pecherzyk 20mm....,ale gin nie kazala mi nic zmieniac w przyjmowanych lekach,mimo staran przyszła @@@...wiec w kolejnym cyklu znowu wzielam CLO i poszlam na kontrole usg w polowie cyklu by sprawdzić czy sa pęcherzyki....a moja lekarka mi pokazuje 2-tyg pęcherzyk ciążowy,szczescie nie mialo granic,po czym powrót do rzeczywistości -po wzięciu CLO ciąża sie nie ma prawa utrzymac,bo CLO dziala poronnie!! to wszytsko spadlo na mnie kilka dni po ślubie, mierzylam jeszcze bhcg i bylo strasznie niskie...a po tyg po ciąży nie bylo śladu...mialam żal do gin ze wzięla kase, niczym sie nie zainteresowala,mimo że mowilam jaka jest sytuacja,ze sie staramy itp.
To wszytsko spowodowalo ze zaczelam sie bać brania leków,zwlaszcza CLO...balam sie ze znowu wpadne w zamkniete kolo,zajde w ciąże a przyjdzie @@@ i wezme CLO i znowu sie to powtórzy....z tego powodu odstawilam CLO,poszlam w kolejnym cyklu na kontrolne usg i nie bylo pecherzyka dojrzewającego w zadnym jajniku, nawet zabezpieczałam sie w teoretyczne dni plodne,zeby zadnym cudem nie zajsc w ciążę i w spokoju wrócic do CLO,o tych moich lękach nie powiedzialam lekarce mialam zal do wszystkich....zresztą w tym cyklu bez CLo gin powiedziala ze musialby sie zdarzyć cud zebym zaszla w ciąże...i sie stał CUD.....okres sie spozniał....bez zadnych nadziei zrobiłam test i dwie slabiutkie kreski,moja lekarka mi nie uwierzyla,chciala bym ten test jej pokazala:) ale bhcg potwierdzilo ciąże i pozniejsze usg. I tak dzis czekam na rozwiązanie.
Chcialabym wszytskim Wam powiedziec ze nie wolno tracic nadziei,NIGDY!!!
Moje problemy tez poniekąd byly zwiazane z tabletkami anty, znam ten ból....moze po porodzie cos sie ureguluje w organizmie zobaczymy.pozdrawiam
 
Do góry