reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

iwonka- dermatolog to napewno nic mi nie pomoze.. ja mam cos nie tak z hormonami..i juz mam zrobione testy - teraz czekam na wyniki.. a pozniej leczenie..
rowniez mam juz umowiona wizyte u endokrynologa.. lekarz zajmujacy sie gospodarka hormonalna..:) juz cos dzialam wiec mam nadzieje ze szybko dojde wspolne z lekarzami do jakis lekow ktore mi pomoga a ktore nie beda szkodzic fasoleczce...
i napewno kochanie jestes w ciazy.. super trzymam ogromne kciuki--:) pisz jak tylko zrobisz tescik a kiedy robisz???

marzenixx - no pewno :) zimno ja zaraz z mezusiem ide jakis filmek na dvd bejrzec i drinki wypic,...:)
 
reklama
niczka ja tez chyba jutro zrobie albo w niedziele.Kochanie a moze zmierz tempke dla ciekawosci?:) bo sama jestejm ciekawa jaką masz!tylko mierz w pochwie albo ustach albo odbycie bo najdokladniejszy wynik!jestem ciekawa jak u ciebie!

Dziewczynki jutro mam egzamin, a zamiast sie uczyc siedze z wami!!!!! łomatko jak to będzie?!
 
Witajcie kochaniutkie:-)
Tikanis jak fajnie że ktos sie za mna stesknił:-D Dopiero teraz weszłąm na neta, bo siedze sobie i griluje u ciotki w Sławnie;-) siedzimy , podjadamy, opowiadamy o zblizającym sie ślubie:sorry2: ogólnie super tylko zimno sie zrobilo okropnie i zaraz chyba do domku sie zawiniemy:laugh2:


ale kontroluje caly czas sytuacje na forum i czekam na jakieś super wieści o was!!!
Iwonaka wszystkie co najpiekniejsze z okazji imienin!!!!! buziole ogromniaste!!:-D:-D

i wszystkie całuje gorąco w ten zimny wieczó!!!:-)
Dziekuje bardzo bardzo:tak:ale mi milo:-)ale masz milusi dzionek, super:-D

iwonka- dermatolog to napewno nic mi nie pomoze.. ja mam cos nie tak z hormonami..i juz mam zrobione testy - teraz czekam na wyniki.. a pozniej leczenie..
rowniez mam juz umowiona wizyte u endokrynologa.. lekarz zajmujacy sie gospodarka hormonalna..:) juz cos dzialam wiec mam nadzieje ze szybko dojde wspolne z lekarzami do jakis lekow ktore mi pomoga a ktore nie beda szkodzic fasoleczce...
i napewno kochanie jestes w ciazy.. super trzymam ogromne kciuki--:) pisz jak tylko zrobisz tescik a kiedy robisz???

marzenixx - no pewno :) zimno ja zaraz z mezusiem ide jakis filmek na dvd bejrzec i drinki wypic,...:)
aha.. no tak Myszko pisalas:sorry2:ale ja zakrecona jestem:-(przepraszam:sorry2:
 
iwonka- nic nie szkodzi kochanie - tak maja kobiety w ciazy hehe:):-D
dla wszytskich znerwicowanych polecam super uspakajajaca pioseneczke enya- one by one...:) wogole ona wszytskie takie ma uspakajajace czlowiek po nich czuje sie szczelsiwy:)
 
iwonka- nic nie szkodzi kochanie - tak maja kobiety w ciazy hehe:):-D
dla wszytskich znerwicowanych polecam super uspakajajaca pioseneczke enya- one by one...:) wogole ona wszytskie takie ma uspakajajace czlowiek po nich czuje sie szczelsiwy:)


a ja polecam na uspokojenie i smutki Enigme "once in a lifetime" oraz sarah brightman -wszystkie utwory!! uwielbiam ją!!:-)
to pij sobie drineczki tikanis i grzej sie z mężusiem :-D

bablyss, niczka ,iwonaka róbcie testy szybciukto i dawajcie nam szczęśliwe fluidki!!:tak:
 
iwonka- nic nie szkodzi kochanie - tak maja kobiety w ciazy hehe:):-D
dla wszytskich znerwicowanych polecam super uspakajajaca pioseneczke enya- one by one...:) wogole ona wszytskie takie ma uspakajajace czlowiek po nich czuje sie szczelsiwy:)
hehe jestes kochana i po Twoich slowach usmiech mi sie na twarzy pojawia:tak::laugh2::-Djak cuuuudnie ze tacy ludzie sa:-)a enya rzeczywiscie ma piekne piosenki.. nastrajajace spokojem i radoscia..
 
Cześć dziewczyny :-)

Tikanis - przykro mi, że to nie fasolka. Ale już niedługo, zobaczysz :tak:

Luniu - śliczne zdjęcia :tak:

Witam ja właśnie jestem po teście no i chyba moje starania sie skończyły są dwie kreski powodzenia dziewczyny

gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja mam dzis imieninki..
wszystkiego dobrego Iwonko a zwłaszcza, żeby pod Twoim serduszkiem już rosła fasoleczka :tak:

Wszystkie Was pozdrawiam serdecznie!!!

Ps. U mnie najprawdopodobniej staranka od czerwca :-), byłam w Instytucie Hematologii i wyniki ok :tak:
 
dziewczyny - wyszla I
nic juz z tego nie rozumiem, cos poczekamy zobaczymy
Bablyss zmierze jutro przed wstanie w lozka
 
reklama
Niczka przykro mi ale może test nie wyszedł a mimo to fasolka jest:tak::tak::tak: U mnie 21 dc temperatura o 4.00 była 36.3 . Nic nie rozumiem w poniedziałek lekarz powiedział mi że owulacja będzie a skoku temperatury nie ma :-( Jestem załamana tak bardzo mi zależało żeby to był maj bo wtedy poród byłby w lutym a w razie kłopotów z moim zdrowiem cesarka w styczniu. A tak jak się nie uda w czerwcu to muszę przełożyć starania aż na kwiecień 2009:wściekła/y:
 
Do góry