reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Bablyss robie jutro rano, boje sie ale szczerze mowiac to musibyc fasolka, tak czuje (ło co bedzie jak sie okaze ze jednak nie :szok:)
 
Loreta jesteś wielka ! Wielkie dzięki że tak dokładnie mi to wytłumaczyłaś:-):-):-)Lilu 19 , Kluliczek , Magdus 1983 wam też bardzo dziękuje za wsparcie:-):tak::-) Iwonaka wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń z okazji imienin :-):-D:-)
 
Iwonaka wszystkiego najlepszego. ja dzis sacze browarka - skoro od jutra ma miec szlaban ;-)- to wypije za twoje zdrowie :tak:
 
Loreta jesteś wielka ! Wielkie dzięki że tak dokładnie mi to wytłumaczyłaś:-):-):-)Lilu 19 , Kluliczek , Magdus 1983 wam też bardzo dziękuje za wsparcie:-):tak::-) Iwonaka wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń z okazji imienin :-):-D:-)
dziekuje baaaardzo:tak::-):-D
Iwonaka wszystkiego najlepszego. ja dzis sacze browarka - skoro od jutra ma miec szlaban ;-)- to wypije za twoje zdrowie :tak:
wypij wypij Kochana Twoje i moje;-):laugh2:dziekuje!!!:-)
 
Witam :)
Loretko miło Cie znowu widziec, co tam slychac?
Beety wielkie gratulacje i spokojnej ciazy (czekamy na fluidki) :)
A u mnie troszke zmian, mianowicie jestem juz po ostatniej szczepionce, we wtorek ide na ostatnia wizyte do dentysty i do roboty, wlasnie koncza mi sie plodne, wiec chyba zaczynamy dopiero od czerwca, ale poprobowac nie zaszkodzi :-D Juz nie moge sie doczekac ...
Pozdrawiam i zycze milusiego wieczorku :)
 
Iwonka dzieki wielkie:) ja dzis tez pide za ciebie zdrowie i oby ci sie teraz udalo:) oby w tobie byla juz fasoleczka..:)
bablyss- tobie tez zycze aby twoje marzenie o fasolce sie spalnilo wlasnie teraz:), a z ta moja buzie to szlak mnie teraz trafi bo ide 7 na wesele i kiecki z odslonietymi ramionami zadnej miec nie moge... bo oczywiscie syfy.. ehhh:// i nie ma co na siebie wlozyc.. juz chodze i szukam po sklepach ale wszytsko z odslonietymi ramionami..:/
magda1983 - za ciebie tez kciukasy i napewno fasolineczka
i niczka szczesciaro napewno zafasolkowana jak trzy powyzej... trzymam kciuki za wszytskie cztery i dajcie znac co i jak...
marzenix- kochanie odezwij sie do swej kumpleki .. cos cicho siedzisz i nic nie gadasz...:/
 
Iwonka dzieki wielkie:) ja dzis tez pide za ciebie zdrowie i oby ci sie teraz udalo:) oby w tobie byla juz fasoleczka..:)
bablyss- tobie tez zycze aby twoje marzenie o fasolce sie spalnilo wlasnie teraz:), a z ta moja buzie to szlak mnie teraz trafi bo ide 7 na wesele i kiecki z odslonietymi ramionami zadnej miec nie moge... bo oczywiscie syfy.. ehhh:// i nie ma co na siebie wlozyc.. juz chodze i szukam po sklepach ale wszytsko z odslonietymi ramionami..:/
magda1983 - za ciebie tez kciukasy i napewno fasolineczka
i niczka szczesciaro napewno zafasolkowana jak trzy powyzej... trzymam kciuki za wszytskie cztery i dajcie znac co i jak...
marzenix- kochanie odezwij sie do swej kumpleki .. cos cicho siedzisz i nic nie gadasz...:/
Dziekuje skarbie:-)no jak tyle dzis kochanych osob za mnie i fasolke wypije to to musi byc fasoleczka:tak::-Doby szybko byla niedziela, ale by mi Dzidzia niespo na Dzien Matki zrobila... hmm.. marzenie...
Myszko idz do dermatologa z tym tradzikiem.. bo to juz przesada.. a suknie fakt ze ciezko dostac bez odkrytych ramion;/ ah.. ale moze sie uda a jak nie to zapudrujesz heh:sorry2:
 
reklama
Witajcie kochaniutkie:-)
Tikanis jak fajnie że ktos sie za mna stesknił:-D Dopiero teraz weszłąm na neta, bo siedze sobie i griluje u ciotki w Sławnie;-) siedzimy , podjadamy, opowiadamy o zblizającym sie ślubie:sorry2: ogólnie super tylko zimno sie zrobilo okropnie i zaraz chyba do domku sie zawiniemy:laugh2:


ale kontroluje caly czas sytuacje na forum i czekam na jakieś super wieści o was!!!
Iwonaka wszystkie co najpiekniejsze z okazji imienin!!!!! buziole ogromniaste!!:-D:-D

i wszystkie całuje gorąco w ten zimny wieczó!!!:-)
 
Do góry