reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam wszystkich. U mnie tem. 36.2 i 20 dc :-( Błagam niech mi ktoś odpowie . Czy jeśli w poniedziałek 16 dc pęcherzyk miał 1.09-1.4 i było ciut śluzu --- a potem już nic i nie ma skoku temperatury to owulacja była czy nie??? Proszę o odpowiedź jak myślicie???
Przepraszam że znów ten temat ale może jeszcze ktoś mi coś doradzi. Proszę o jakąkolwiek odpowiedź:-)
 
reklama
asus wejdź na stronę Dowiedz się więcej o swoim organizmie. Buduj i analizuj wykresy obserwując własny rytm płodności. - 28dni i tam masz przykładowe wykresy, poogladaj grudzień 2006 - 28dni , oraz na górze bazę wiedzy, tam poszukaj. Mi się wydaje, że nie było owulacji, ale ja nie jestem ekspertem. Spróbuj zarejestrować się i poprowadzić tam choć jeden wykres, wtedy któraś z doświadczonych dziewczyn bedzie mogła Ci lepiej pomóc. Może wpisz sobie wsyzstkie temperatury z tego cyklu i wtedy będzie można zinterpretować cykl.
 
lunia83 prześlicznie wygladałas:-) , wogóle jesteś sliczna kobita jak nie wiem:-Dpiękny uśmiech :-) fasolka pewnie będzie piekna jak mamusia!!:-)

betty1005 ogromniaste gratulacje!!!! dawaj fluidki!!!:-D:-D
 
betty wielgasne gratulacje.........:tak::-D;-):-)super ze grono Fasoleczek sie powieksza:laugh2:
lunia slicznie wygladalas w dniu slubu, zreszta wogole jestes sliczna:-):tak:i w ciazy pieknie:-D

bylam w Kolobrzegu i bylo wspaniale.. mimo ze nie za cieplo ale sam spacer brzegiem plazy z ukochanym u boku... ah.. uwielbiam:tak:teraz weekend z tesciowa spedzam, co prawda nie to samo co z R. ale tez jest milo;-)
 
Witam wszystkich. U mnie tem. 36.2 i 20 dc :-( Błagam niech mi ktoś odpowie . Czy jeśli w poniedziałek 16 dc pęcherzyk miał 1.09-1.4 i było ciut śluzu --- a potem już nic i nie ma skoku temperatury to owulacja była czy nie??? Proszę o odpowiedź jak myślicie???
Przepraszam że znów ten temat ale może jeszcze ktoś mi coś doradzi. Proszę o jakąkolwiek odpowiedź:-)
Witaj kochana, wiesz co mi tez sie wydaje ze nie bylo owulki u ciebie, bo dosc ze mialas malutkie pecherzyki jak na 16 dc ( oczywiscie moim zdaniem) to jeszcze ta nieszczesna niska temperaturka:-( Mozliwe zelekarz powinien przepisac Ci Clo zeby pecherzyki szybciej rosly noi zeby byly duze i pekne a pozniej wrazie czeego pregnyl na ich pekniecie ( jak by samae nie chcialy peknac) najlepiej by bylo jak bys porozmawiala o tym z ginem...

Witam wszystkie Dziewczyny...
Gratulacje dla KOLEZANKI z powodu fasolki :laugh2:
u mnie humorek kiepski po wczorajszej wizycie u gina , nie moge sie na niczym skupic, ( nawet obiad przypalilam dzisiaj :szok::sorry2:) Ojjj Misiu bedzie zly :dry: J a zaraz zmykam do pracy, ale zerkne wieczorkiem na forum ....
Milego dnia, pozdrawiam...:tak:;-)
 
Witam wszystkich. U mnie tem. 36.2 i 20 dc :-( Błagam niech mi ktoś odpowie . Czy jeśli w poniedziałek 16 dc pęcherzyk miał 1.09-1.4 i było ciut śluzu --- a potem już nic i nie ma skoku temperatury to owulacja była czy nie??? Proszę o odpowiedź jak myślicie???
Przepraszam że znów ten temat ale może jeszcze ktoś mi coś doradzi. Proszę o jakąkolwiek odpowiedź:-)
Co to za wymiary pęcherzyka czy to 1.09 to mam rozumieć prawie 11mm i 14mm, chyba tak, a więc tak pęcherzyk rośnie średnio dziennie ok 2mm, a że dzisiaj masz dopiero 20dc to od 16 urósł jakieś 7-8mm więc lada dzień będzie owulka, bo pęcherzyk pęka jak ma ok 23-25 mm, te podane przez Ciebie wymiary to dwie średnice pęcherzyka mierzone przez skrzyżowanie się, zazwyczaj podaje się jedną srednicę tą dłuższą, a więc u Ciebie to 14mm w 16 dniu cyklu, dzisiaj będzie miał 21-22 mm, pod warunkiem że rosnie, a myslę, że raczej tak, więc za2-3 dni może jutro bedzie owulka, a po niej skok temperatury, mam nadzieję że tempkę mierzysz rano codziennie o tej samej porze, przed wstaniem z łóżka i po min 3 godz snu acha i w buzi lub w pochwie lub w odbycie bo tylko wtedy pomiary są wiarygodne,
Obserwuj sluz, jesli będzie przeźroczysty, rozciągający się to prawdopodobnie jest owulka, za parę dni tempka wzrośnie, zobaczysz, nic się nie martw, jesteś w fazie płodnej, więc działaj.
Pozdrawiam
 
betty- gratuluje- super ze ci sie udalo:)
niczka- super ladna z ciebie dziewczyna i dzidzi napewno tez bedzie piekne:)
iwonka - ciesze sie ze juz wrocilas:)
marzenix - cos sie nie odzywasz kochanie??
niczka, bablyss- powodzonka oby wam sie udalo:)

a u mnie narazie stagancja... @ trwa.. temperatura 36,6 i ciagle spada w dol...
czekam az do 1 bo od 1 bede obeserowac moj sluzik i do staranek przystepujemy:)
oby czerwiec byl owocny.. bardzo bym chciala:)
ciaza dla mnie jest nie tylko spelnieniem marzen ale i wyleczeniem z problemow bo ponoc syfy o ciazy znikaja a druga istotna kwestia jest moj nerw trojdzielny na ktory choruje.. po ciazy moze juz nie wrocic..(o nerwie trojdzielnym znajdziecie informacje na google.. bardzo szpetne chorobsko:(
 
Niczka termin @ mam na 29 maja. Zobacze jaka temp bede miala jutro rano. Zycze ci Powodzenia!!!!:happy:
Betty GRATULACJE!!!!!!! niech rosnie zdrowo!!!!
Asus Powodzenia!!!!!!
Lilu19 jak misiu nie zje to ja chetnie to zrobie;-):-)

A mnie znow dol brzuszka mocniej zaczal pobolewac. Ja juz nie wiem jezeli jestem w ciazy to oby nie skonczyla sie tak jak pierwsza i jedyna jak narazie :-(



Moj Aniolek byl z nami 11tyg odszedl 09.11.07 (*) kocham cie i pamietam!!
 
betty WIELGACHNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! szybciutko tu dawaj fluidki!!!ja juz ich troszke łapie od ciebie!

niczka u mnie tez nie ma@ ale cycuchy pobolewaja i jajniki raz jeden raz drugi zwłaszcza po dzwiganiu.Dzis moja tempka wzrosla do 37.04mialam caly czas 37.02 przedwczoraj 37.03-rano a wieczorem 37.05 a dzis 37.04 juz sama nie wiem....Niczka robisz test??

tikanis trzymam kciuki za Ciebie w tym cyklu !!! moj lekarz tez mi mowil ze wiele chorob moze sie cofnąc po ciazy!!!ale moga sie nasilic tez w trakcie...ale syfy to napewno szlak trafi po fasolce
 
reklama
tikanis Kochana tez sie ciesze ze jestem z Wami:-) i chcialam Ci podziekowac za wiadomosc, szkoda ze akurat o takiej tresci, ale wierze ze ten cykl przyniesie upragnione szczescie:-):tak:
a ja mam dzis imieninki.. i tak troszke smutno mi bo moj R daleko.. posiedzialam z tesciowa, wypilysmy symboliczna lampeczke winka, pojadlysmy slodkosci i na tym koniec.. ale milo z nia pobyc, taki prezencik chyba od losu dostalam, bo tak rzadko sie widujemy.. :tak:
 
Do góry