reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ja jutro wyjezdzam na dlugii weekend i postaram sie nie myslec.. a pozatym moj maz wyjezdza w pon. na 2 tygodnie wiec starania pojda w las na 2 tygodnie:baffled:[/quote]

nie masz sie czym martwić , bo widzę że mamy mniej więcej ten sam termin @ więc juz nam lecą dni niepłodne, więc twój mąż w dobrym momencie jedzie ze tak powiem ;-) a jak wróci to akurat na najlepszy okres:-D a zresztą jak jusz masz fasolinkę to i tak nici :-D
 
reklama
a to ja z moja ukochana chrześniaczką-siostrzenicą natalką :-D
 

Załączniki

  • ja z mynia.jpg
    ja z mynia.jpg
    106,3 KB · Wyświetleń: 20
buterfly27 dziękuj :-) wiem ,że jest najśliczniejsza na świecie , jest poprostu cudowna! Jak na nią patrze to się obawiam ,że mi taka ślicznotka n ie wyjdzie:-D
 

Załączniki

  • noweeeee.jpg
    noweeeee.jpg
    51,3 KB · Wyświetleń: 27
  • myniula.jpg
    myniula.jpg
    153,9 KB · Wyświetleń: 30
ja jutro wyjezdzam na dlugii weekend i postaram sie nie myslec.. a pozatym moj maz wyjezdza w pon. na 2 tygodnie wiec starania pojda w las na 2 tygodnie:baffled:

nie masz sie czym martwić , bo widzę że mamy mniej więcej ten sam termin @ więc juz nam lecą dni niepłodne, więc twój mąż w dobrym momencie jedzie ze tak powiem ;-) a jak wróci to akurat na najlepszy okres:-D a zresztą jak jusz masz fasolinkę to i tak nici :-D[/quote]



eee tam az takich cudow nie ma... jakos nie chce mi sie w to wierzyc...jak zobacze to uwierze...kurcze ale mam problem bo po odstawieniu anty wyskakiwac zaczely mi syfki zwlaszcza na dekoldzie i ramionach-- to jest straszne -- :(
marzenko a ty kiedy masz okres i w ktorym dniu wgl ciebie sa dni pldone?? bo ja mam 10 kazdego miesiaca tak mniej wiecej a dni plodne licze od pierwszgeo dnia miesiaczki 14 i wtedy ok 5 dni jest plodnych...a w maju ktory to bedzie wgl ciebie jak beda plodne??
ps. sliczniusia masz siostrzenice..:) a tobie wyjdzie napewno tez sliczniusia ale napewno brunetka:):rofl2:
 
tikanis ja od kilku miesięcy na kalkulatorku internetowym sobie wyliczam dni płodne. Okres mam zazwyczaj co 30-32 dni. Dni płodne mam zazwyczaj tak miedzy 13 a 21 dniu cyklu. Tak myślę:zawstydzona/y: Kiedys jak pare lat temu brałam tabletki anty to tez maialam dokladnie co 4 tygodnie w kazdy wtorek @:-) heheh:tak: teraz mam regularny ale tak buja sie miedzy 30 a 32 dni. A w maju bedzie to miedzy 21-30 maj .
Ale postanowolam ze od tgo cyklu zaczne mierzyc ta temperaturke i sprawdze wtedy dokladnie jak to jest :tak:
 
Dziewczyny, mierzcie temperaturkę, bo te wyliczenia to tak troche moga się mylić... A mierzenie jednak daje wiecej pewności. No same zobaczcie jakie skuteczne :-p, ja mierzyłam pierwszy cykl ;-).
Co do testów. Test przy Janku zrobiłam 7 września kolejny i był to pierwszy na którym była bladziutka kreseczka (tak bladziutka, że tylko ja ją widziałam ;-) ), a dziecko mam rocznicowe, poczete w okolicach 14 sierpnia. Ale ani 26, ani 31, ani 2 kreseczki nie było.

Właśnie Janek obsikał babcię, siebie, bodziaka i wersalkę :-p. A ja w tym czasie mam chwilke wolnego :-D.
 
Kluliczku masz rację dlatego postanowiłam mierzyc ta temperaturke :-) mam nadzieje ze wytrwam :-)
Dobranoc dziewczynki, słodkich snów, ja lece lulać bo cosik zmęczona jestem dzis :tak: buziaczki :-*
 
A w sprawie pryszczy to zaczynam wygladać jak koszmar nastolatki :szok:. Przy Janku miałam cerę sliczniutką, co u mnie sie nie zdarza, a teraz koszmar. I do słodyczy mnie nie ciagnie, za to dajcie mi ogórka małosolnego, albo chipsa, to zliżę przyprawę, a resztę wywalę :-p.

Życzę kolorowych snów, lub nieprzespanej nocy dla starających się obecnie ;-).
 
reklama
Ja również mam syfki po odstawieniu pigułek anty. polecam na to żel aloesowy.
A co do piersi mi też wydawało mi się, że pojawiły się na nich żyłki ale spytałam o to męża i on stwierdził, że zawsze tak miałam. Więc zachęcam do konsultacji z partnerem oni znają nasze ciałka więc mogą pomóc:-)
Miłej nocki i dłuugiego weekendu,oby był owocny:-D
A i trzymam kciuki żeby wszystkie testy wyszły pozytywne.
 
Do góry