reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam dziewczyny!
Jestem załamana :-(, lekarze kazali zostać mi do poniedziałku w szpitalu. Boja się że zespolenie jeszcze dokładnie się nie zagoiło. A tak liczyłam że weekend spędzę w domku :-(. Aż chce się płakać.:-(
 
reklama
agunia-bardzo mi przykro mam nadzieje ze dojdziesz szybko do siebie:-(

agniesiak-wow gratuluje wytrwalosci ja juz pewnie zrobilabym tescik, zycze fasolinki:-)
 
;-)
Marzenixx ja tez to mam... cyce wogóle zrobiły mi się wielkie jak balony (nie mieszczą się w staniku) i jak dotknę to pobolewają jakbym siniaki na nich miała:laugh2:
@ jakoś nigdzie nie widac, a tu już 30dzień cyklu... Nawet nie myślę o tym,że mogę byc w ciąży, ale mąż mi przypomina i pyta kiedy teścik będe robic:tak: Poczekam jeszcze trochę i jak @ dalej nie będzie to teścik wtedy wyjmę i zrobię. Narazie się nie chce nakręcac. ( Ale wiecie od czasu do czasu sprawdzam sobie na stronie Cud


kochana napewno jesteś zfasolkowana!!! :tak:napewno! jak aż takie cycuchy masz:tak: a mi dopiereo dziś cosik jakoś zakuło w brzuszku taki znak ze za tydzien @ i piersi tez "poczułam" dzis ze sie tak wyraze :laugh2:
ale nic sie nie nastawiam;-)
Ale ty agniesiu rób test!!!!!:-D
 
agniesiak85- wow to napewno fasolka juz tam jest,,a mialas podobne objawy tzn okres ci sie nie pojawil a jedynie plamienie tak jak mi i podobne mialas objawy jak ja,, a teraz cie piersi zaczely bolec. wowo ja jestem w 20dc takze jeszcze z niecale 2 tygodnie musze poczekac...ale tez bym chciala nie dostac @ z powodu fasolki zreszta jak kazda z nas...

choc ostatnio pojawila mi sie drobna siateczka zylek na piersiach i nie wiem moze tak zawsze mialam - nigdy az tak uwagi nie zwracalam.. ale piersi bola jak juz wczesniej pisalam tak jak miesnie po ciezkim treningu, choc tez do konca nie wiem czy to przypadkiem nie moja fantazja plata mi figle..popadam juz w paranoje...:( i ciagle o tym mysle.. :(tzn o ciazy ze bardzoooo chcialabym byc a tu wciaz cierpliwosc...chyba nie wytrzymam i w pon zrobie test.. ale jesli nie wyjdzie to sie rozczaruje.. wiec moze nie robic... jeszcze.:baffled:
 
agniesiak85- wow to napewno fasolka juz tam jest,,a mialas podobne objawy tzn okres ci sie nie pojawil a jedynie plamienie tak jak mi i podobne mialas objawy jak ja,, a teraz cie piersi zaczely bolec. wowo ja jestem w 20dc takze jeszcze z niecale 2 tygodnie musze poczekac...ale tez bym chciala nie dostac @ z powodu fasolki zreszta jak kazda z nas...

choc ostatnio pojawila mi sie drobna siateczka zylek na piersiach i nie wiem moze tak zawsze mialam - nigdy az tak uwagi nie zwracalam.. ale piersi bola jak juz wczesniej pisalam tak jak miesnie po ciezkim treningu, choc tez do konca nie wiem czy to przypadkiem nie moja fantazja plata mi figle..popadam juz w paranoje...:( i ciagle o tym mysle.. :(tzn o ciazy ze bardzoooo chcialabym byc a tu wciaz

cierpliwosc...chyba nie wytrzymam i w pon zrobie test.. ale jesli nie wyjdzie to sie rozczaruje.. wiec moze nie robic... jeszcze.:baffled:


o kochaniutka! ty tez napewno zafasolkowana!!:tak: siateczka z żyłek jak sie pojaawia to prawie pewny objaw!!! NAPEWNO! postaraj sie wytrzymac jak najwiecej do zrobienia testu, chodz to pewnie tylko kwestia! trzymam kciuki!!:-D
tutaj na formu ostataniu bodajże diabełek17 zafasolkowala a przed testem tez nam napisala ze siateczka z zylek jej sie zrobila na piersi :tak:
ja bym zrobila juz test , nie wytrzymalabym!
 
marzenixx-twoj optymizm i wiara w fasolke u mnie od razu czlowiekowi robi sie na srecu,,, na kolana i poklony przed boginia wiary i otuchy...:) wiesz ze jesli ktos tak komus zyczy i cieszy ze z byc moze jakis tam objawow choc do konca nie wiadomo czy nie urojonych to sama bedziesz niedlugo zafasolkowana...
ale jednak moze taka siateczke mialam wczesniej a jej nie zauwazalam.?? sama nie wiem.. chcialabym byc i to bradzoooo..zreszta kazda z nas chce byc...
jeszcze raz marzenixx dzieki ogromniachne za takie duze poklady pozytywu:happy: - jestes wprost the best!!!!!!!!!!!!:-)
ja jutro wyjezdzam na dlugii weekend i postaram sie nie myslec.. a pozatym moj maz wyjezdza w pon. na 2 tygodnie wiec starania pojda w las na 2 tygodnie:baffled:
 
Agniesiak85- powtorz test za kilka dni, czasami tak bywa ze za malo jest hcg w moczu... te obajawy co pisalas swiadcza o zaciazeniu... ja wciaz trzymam dalej kciuki i przekazuje pozytywne fluidki ktore otrzymalam od marzenki- marzenixx :happy:
 
reklama
Agniesiak85 nie martw się i rzeczywiście zrób teścik za parę dni:tak: napewno będzie pozytywny:tak:
Tikanis wow:-D dziękuje za miłe słowa , cieszę sie że moge komuś chociaż słowami pomóc,;-) ale gdybym nie wierzyła w to , to napewno bym tak nie mówiła.:tak: Myślę że jakbyś miała wcześniej tą siateczkę to napewno bys zauważyła, tak więc ogromnie wierzę że to fasolka.:-D
Zawsze się cieszę jak głupia jak moje koleżanki sie zafasolkowywały to się cieszyłam jakbym to ja zaszła :-D
Najważniejsze ze sie udaje po kolei nam staraczkom:tak::-)
 
Do góry