reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Tak duzo sie naczytalam o problemach z zajsciem ze mam pewne obawy ze nam tez sie nie udalo.
Moj TŻ ostatnio jest bardzo zmeczony ciagle pracuje wiec sadze ze to tez ma znaczenie.
Juz nie mozemy sie doczekac.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Jako że jestem nowa na forum, chcę was serdecznie przywitać:-) i mam nadzieję ze juz niedługo będziemy się cieszyć naszymi maluszkami.Mam taką nadzieję, choć każdy msc przynosi rozczarowanie:(((
 
Tak naprawde przyłączylam sie do was, bo czuję potrzebę zrozumienia i rozmowy.Mam zespół PCO dlatego są problemy z ciążą. Prześladuje mnie ciągłe myślenie o tym maluszku...Dziewczyny jak długo sie staracie???
 
Tak naprawde przyłączylam sie do was, bo czuję potrzebę zrozumienia i rozmowy.Mam zespół PCO dlatego są problemy z ciążą. Prześladuje mnie ciągłe myślenie o tym maluszku...Dziewczyny jak długo sie staracie???
Witam Cię serdecznie:-)
Ja rozpoczęłam 4 cykl starań. Z nami będzie Ci dobrze;-) Głowa do góry na pewno wkrótce się uda:tak:
 
bablyss witaj w śród nas :-) Ja właściwie zaczęłam staranka malutkie w grudniu, potem miałam przerwę miesiąc , a potem jakoś w lutym znowu, więc chyba mogę powiedzieć że już 4 cykle mam za sobą i teraz będe czekać na piaty:-)
A co to jest ten zespół PCO ?
buziaczki i główki do góry:-D
 
Dziękuje kobitki za wsparcie,Pco-zespół policystycznych jajnikow.Są to cykle bezowulacyjne, cysty na jajnikach, torbiele ktore narastaja,zaburzenia hormonalne, brak miesiączki.Ale ciąża nie jest wykluczona, natomiast trzeba sie starac, starac, starac...a jeśli nie ma fasoleczki to leczenie operacyjne:((( .Dziewczyny właśnie kończy mi sie zwolnienie lek.po pobycie w szpitalu(mam też problemy neurologiczne), powinnam zajsc w ciąże, słyszę od lekarzy, a tu nic...trzeba być cierpliwym, staram się, myśle że będąc tu z wami, będzie mi łatwiej...
 
Dziękuje kobitki za wsparcie,Pco-zespół policystycznych jajnikow.Są to cykle bezowulacyjne, cysty na jajnikach, torbiele ktore narastaja,zaburzenia hormonalne, brak miesiączki.Ale ciąża nie jest wykluczona, natomiast trzeba sie starac, starac, starac...a jeśli nie ma fasoleczki to leczenie operacyjne:((( .Dziewczyny właśnie kończy mi sie zwolnienie lek.po pobycie w szpitalu(mam też problemy neurologiczne), powinnam zajsc w ciąże, słyszę od lekarzy, a tu nic...trzeba być cierpliwym, staram się, myśle że będąc tu z wami, będzie mi łatwiej...

Oj..:-( Ale nic sie nie martw, napewno się uda:-) A z nami napewno będzie ci lepiej :tak: wszystkie będziemy niedługo zafasolkowane , napewno!!!:-D
 
Marzenixx bardzo dziękuje za miłe słowa:) Oglądałaś "Lejdis" ? Mój mąż śmieje się, że jestem na etepie tej dziewczyny, która się stara o dziecko.Wiesz, juz nawet chwytam się sposobów typu np. nogi w góre po przytulanku... I tak leżę...aż mnie skurcz nie złapie:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry