reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witam serdecznie
bardzo bym chcialam sie dolaczyc do Waszego forum
My zaczelismy starania narazie bez zadnego liczenia dni plodnych itd zobaczymy jak nam pojdzie.Ale jestem dobrej mysli.:-)
Wiele osob mysli ze zajscie w ciaze to latwa sprawa ale jak czytam niektore wypowiedzi to jestem w szoku ze starania to bardzo trudna sprawa.
 
reklama
Witajcie dziewczynki:)
Wróciłam właśnie ze spaceru z psiakiem:) Dacie wiarę,że chciał zjeśc winniczka?:)haha:) Ale się uśmiałam:)Olafik to Olafik:)
Nie martwię się tym wczorajszym testem.Zrobię nastepny za parę dni. @ nadal nie ma i jakoś nic na nia nie wskazuje.. nie wiem co jest grane, bo jakos mi sie wierzyc nie chce,że zafasolkowana jestem, tym bardziej,że nie chodzę juz do łazienki na siusiu tak często jak tydzien temu..
 
agniesia85- z tego co wyczytalam tu i na necie w roznych artykulach to organizm plata czasami figle.. najpierw sa oznaki i tej ciazy moze nie byc,, albo sa oznaki znkiaja nawet test nie wychodzi a jest sie w ciazy.. wiec trudno powiedziec...najlepiej za kilka dni sprawdzic one more time:)
a co do mojej siateczki na piersiach to raczej sadze ze taka mialam zawsze... tylko ot uwagi nie zwraacalam i nie wierze ze udaloby sie.. wiec nie schizuje i poczekam sobie do 10 maja i mam nadzieje ze ta malpiszona @ nie przyjdzie z wiadomych powodow...
a co do problemow z cera ja stosuje kwasy owocowe u kosmetyczki i dzialaja!!!!
a do tego silicol skin- jest swietny i latwy w uzyciu w postaci maseczki z krzemu rano i wieczorem eliminuje nieczystosci i nawet zaskorniki:)

pozdrawiam wszytskie kochane staraczki:happy:
 
Witam wszystkie Staraczki, ostatnio siedzialam cichutko, ale moj M zalozyl z kolega spolke wiec i ja mam wiecej roboty (no i niesty mniej meza, bo caly czas cos zalatwia). A ja z niecierpliwoscia odliczamy dni do ostaniej dawki szczepienia, to juz w tym miesiacu :)), a pozniej oficjalnie zaczynam staranka. juz nie moge sie doczekac ...
Gratuluje nowo zafasolkowanym, a za reszte mocno trzymam kciuki w maja (wkoncu taki ladny miesiac). Pozdrawiam
 
Witam Kochane Staraczki:-)nie bylo mnie kilka dni bo jakos chcialam oderwac sie od myslenia o Fasolce ale nie da sie, majac wlaczony net nie da sie nie zajrzec na BB;-)a i myslenie nie znika.. hehe Jestem naladowana jakos tak pozytywnie, spokojna i pelna pozytywnych mysli:tak:moze dlatego ze R. mnie wspiera i daje mi popasc w przygnebienie... a to zabierze na spacer.. a to rozsmiesza.. a to jakoas mila niespodzianke zrobi..:-D nie ma czasu na smutek przy Nim:-D
Marzenixx sliczna Natalka:-) tez bedziesz miala pieknego Maluszka:tak::laugh2:Pozdrawiam wszystkie Zafasolkowane i Staraczki, buziii milegoo i pelnego uniesien weekendu:-p:laugh2:szkoda ze pogoda nie dopisala, ale atmosfera uczuc nadrabia:happy:
 
Witam Kochane Staraczki!
Dlugi weekend spedzam superaktywnie sprzatajac ogrod po zimie. W Finlandii wiosna przychodzi miesiac pozniej wiec... roboty jest tak nie wiem :szok:

Zapominajka! Dzieki za fluidki :-)

EVE Uwielbiam labradory!!! Sama mam springer spanielke i strasznie chcialabym drugiego psa ( labradora :tak:) ale jak wspomne o tym najdrozszemu to mowi, ze moze jednak mi zrobi dzidziusia.... Niech robi ;-). Jak widzisz nie dojdziesz z tymi facetami :rofl2:

czy organizm kobiecy moze sobie to wszytsko uroic?

MOZE !!!!!!! :szok::baffled::-p

MEZUS dzisiaj wraca :tak:
No to super! Pewnie wyposzczony i z super mocnym materialem genetycznym :-D

IVI :-) Madra z Ciebie babeczka! Super, ze dziewczynom wytlumaczys podstawy bo kalkulatory dni plodnych mozna smialo wykasowac z internetu :baffled:

Witam dziewczyny!
Jestem załamana :-(, lekarze kazali zostać mi do poniedziałku w szpitalu. Boja się że zespolenie jeszcze dokładnie się nie zagoiło. A tak liczyłam że weekend spędzę w domku :-(. Aż chce się płakać.:-(

OJ Agunia! To przykre :-( Mocno Cie przytulam i zycze szybkiego powrotu do zdrowka i do domku! A tak dla ciekawosci... To w szpitalu mozna uzywac internetu???

Ale postanowolam ze od tgo cyklu zaczne mierzyc ta temperaturke i sprawdze wtedy dokladnie jak to jest :tak:

Bardzo slusznie kochaniutka :tak:

Wiele osob mysli ze zajscie w ciaze to latwa sprawa ale jak czytam niektore wypowiedzi to jestem w szoku ze starania to bardzo trudna sprawa.

Witaj! Niektore osoby staraja sie latami...ale moja bratowka w obie ciaze zaszla w pierwszym cylu staranek czego i Tobie serdecznie zycze :tak:

Witajcie dziewczynki:)
Wróciłam właśnie ze spaceru z psiakiem:) Dacie wiarę,że chciał zjeśc winniczka?:)haha:) Ale się uśmiałam:)Olafik to Olafik:)
Nie martwię się tym wczorajszym testem.
Super masz piesia :-D Moja tez jest wszystkozerna :szok:. A tescik to KONIECZNIE rano z pierwszego siusiania bo wtedy stezenie hormonkow ciazowych :tak: jest najwieksze. Trzymam kciukasy

Pozostale staraczki sciskam serdecznie pierwszomajowo :-)
 
Helo ;-) Widzę że tu cisza, wszystkie dziewczyny odpoczywają :-) no i dobrze , trzeba zbierać chęci :tak: Ja niestety musiałam na 4 godzinki wpaść do pracy, dyżurować :-( ale mam nadzieje ze szybko zleci:-D buziaczki :-D
 
Helo ;-) Widzę że tu cisza, wszystkie dziewczyny odpoczywają :-) no i dobrze

Odpoczywają albo intensywnie starają się o dzidziusie! :-) a więc życzę "stosunkowo udanego weekendu!"
:-D

Iwonaka pozazdrościć takiego mężczyzny.... Może mój też kiedyś zapragnie dzidziusia tak jak ja... oby jak najprędzej!
 
mam pytanko czy z testem czekacie do miesiaczki czy robic np po 7-10 dniach od przytulanek?
bo ja jestem bardzo niecierpliwa;-)
 
reklama
mam pytanko czy z testem czekacie do miesiaczki czy robic np po 7-10 dniach od przytulanek?
bo ja jestem bardzo niecierpliwa;-)

Powinno się czekać do daty okresu bo wcześniej wykonywany test jest mało wiarygodny. Ja również jestem niecierpliwa ale zawsze staram się czekać:-) Życzę Ci więcej cierpliwości i trzymak kciuki za wynik testu;-)
 
Do góry