reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Marzenixx to mnie teraz zszokowałaś bo ja cosik takiego jak ty opisujesz mam odkad pamietam!!!! nawet nie wiedzialam ze to ma jakis związek z ciążą?!?!!?:sorry2: i faktycznie wyglada to jak gesia skurka tylko ze na suktach :sorry2:


no właśnie ja też mam chyba dosyć długo tylko wczesniej miałam tego malutko a ostatnio tak jakby bardziej widoczne, albo mi się wydaje :-D ale w każdym razie ma to tez ponoć z ciążą coś wspólnego i sama nie wie juz co mysleć :-(
 
reklama
no właśnie ja też mam chyba dosyć długo tylko wczesniej miałam tego malutko a ostatnio tak jakby bardziej widoczne, albo mi się wydaje :-D ale w każdym razie ma to tez ponoć z ciążą coś wspólnego i sama nie wie juz co mysleć :-(

Ja też tak mam i jeszcze czasem ciemnieją mi sutki ale niestety nie jestem w ciąży:sad:
Idę do lekarza 6 maja to się o to spytam.;-)
P.S. Piękny ten prosiaczek
 
Marzenixx - wiem że to trudne, ale .. najlepiej NIC NIE myśleć;-)
Wiem wiem staram się nie mysleć tylko chodziło mi o to że nie wiem czemu to tak jest ale cóż.
Chciałąm ci powiedziec że macie pięką działke i domek :-D naprawdę tylko pozazdrościć:tak: też sie przymiezamy do kupna działki ale coś na wolno to idzie:laugh2:
a już dużo wykończyliście?? Ile tak mniej więcej jesli mozesz powiedzieć , wyniósł was ten domek?
 
Cześć kobitki! ;-) jak tam dzionek mija? ja po kawusi ale dalej oczy na zapałki! :dry: dobrze ze jeszcze tylko 5 godz pracy :laugh2: tak mi sie nic nie che robic .... wczoraj znowu robilam podchody do ślubnego o bobaska ale tylko sie wkurzyl ze ciagle gadam o jednym ... potem sie ucial w jezyk bo w zasadzie to ja o tym nie mowie ... widocznie on coraz czesciej o tym mysli ... i to chyba tylko dlatego ze mu latka lecą! :dry:okropna jest ta niepewność "kiedy" :-( wiecie moze jaki wpływ na męskie żołnierzyki maja silne leki przeciwbolowe na kregosłóp?? mąż jest tez po blokadzie odc. lęzwiowego i duzo osob straszy ze to pogarsza sprawe!? :szok:
Mój mąż też brał tabletki przeciwbólowe na kręgosłup. Pytał p. doktor u której leczy się o wpływ tego typu tabletek przy planowaniu ciąży no i odstawiła mu wszystkie. Mówi, ze nie ma żadnych badań potwierdzających szkodliwy wpływ na płód, ale lepiej nie ryzykować.
U mnie dziewczynki niestety zmiana planów. Trudno mi przekonac męża! Już było ustalone, że w maju zaczynamy staranka i znów wycofał się. a ja nie chcę na nim wymuszac tej decyzji aż tak bardzo! Jestem zła, załamana i zawiedziona....
wszystko w jednym... ale będę was podglądac i trzymać kciuki za II kreseczki na testach.
pozdrawiam wszystkie Staraczki!!!
 
butterfly27 widzę ze mamy podobną sytuacje :dry:hmmm... i mówisz ze lepiej odstawić- tak też myślałam :-(to bedzie koszmar bo on z bolu spac nie moze, teraz jest dobrze bo blokada dziala a potem ehhh:-( no nic kiedyś sie doczekamy chyba decyzji tych naszych "sił sprawczych" oby nie kazali długo czekać na siebie!!! :sorry2:
dobre kibitki życze owocnego weekendu ja juz uciekam z pracki i jade na dzialeczke!
pozdrawiam i trzymam kciuki za starające sie!:tak:
 
butterfly27 widzę ze mamy podobną sytuacje :dry:hmmm... i mówisz ze lepiej odstawić- tak też myślałam :-(to bedzie koszmar bo on z bolu spac nie moze, teraz jest dobrze bo blokada dziala a potem ehhh:-( no nic kiedyś sie doczekamy chyba decyzji tych naszych "sił sprawczych" oby nie kazali długo czekać na siebie!!! :sorry2:
dobre kibitki życze owocnego weekendu ja juz uciekam z pracki i jade na dzialeczke!
pozdrawiam i trzymam kciuki za starające sie!:tak:
Najlepiej przy następnej wizycie niech zapyta lekarza! Powinien cos doradzić, może przepisze jakieś inne leki, które są przebadane!
A co do szybkiej decyzji męża - mam taka nadzieję , bo chyba zwariuję!
Miłego dłuuuugiego weekendu!
 
hej!!!

dziewczyny super ze przypomnialyscie o mierzeniu temperatury ja tez dziekuje

trzymam kciuki za starajace sie w ten majowy dlugi weekend:-)
 
reklama
Marzenixx ja tez to mam... cyce wogóle zrobiły mi się wielkie jak balony (nie mieszczą się w staniku) i jak dotknę to pobolewają jakbym siniaki na nich miała:laugh2:
@ jakoś nigdzie nie widac, a tu już 30dzień cyklu... Nawet nie myślę o tym,że mogę byc w ciąży, ale mąż mi przypomina i pyta kiedy teścik będe robic:tak: Poczekam jeszcze trochę i jak @ dalej nie będzie to teścik wtedy wyjmę i zrobię. Narazie się nie chce nakręcac. ( Ale wiecie od czasu do czasu sprawdzam sobie na stronie Cud
 
Do góry