reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

maja33- dzieki maju za slowa pocieszenia:)
ja juz glupieje i nie umiem sie uspokoic.. nie myslec.. od wczoraj moze to kolejne urojenie piersi mam jakbym miala w nich kamienie.. bola tak jak bola miesnie po silnym treningu... moze jestem juz nudna z tymi moimi objawami - moze urojonymi -ehh jakos w dolka popadam jak sobie pomysle ze to moga byc tylko moje wymysly..:/:-(
 
reklama
Witam was kochane, bardzo długo mnie nie bylo, ale jakos czasu nie mialam :-( u mnie wszystko dobrze jakos leci powlolutki, siedze sobie w pracy, pogoda nie najlepsza dzisiaj.... ale nareszcie MEZUS dzisiaj wraca :tak:
 
witajcie staraczki :) życzę wszystkim szybkiego zafasolkowania !! A niecierpliwym - życzę dużo spokoju i cierpliwości.. sama wiem, jak ciężko "wyłączyć" myślenie ;)
 
Cześć kobitki! ;-) jak tam dzionek mija? ja po kawusi ale dalej oczy na zapałki! :dry: dobrze ze jeszcze tylko 5 godz pracy :laugh2: tak mi sie nic nie che robic .... wczoraj znowu robilam podchody do ślubnego o bobaska ale tylko sie wkurzyl ze ciagle gadam o jednym ... potem sie ucial w jezyk bo w zasadzie to ja o tym nie mowie ... widocznie on coraz czesciej o tym mysli ... i to chyba tylko dlatego ze mu latka lecą! :dry:okropna jest ta niepewność "kiedy" :-( wiecie moze jaki wpływ na męskie żołnierzyki maja silne leki przeciwbolowe na kregosłóp?? mąż jest tez po blokadzie odc. lęzwiowego i duzo osob straszy ze to pogarsza sprawe!? :szok:
 
Eve - sorki za pytanie, ale jestem niezorientowana ;-)a wy się staracie o dzidzię czy jeszcze nie?
 
Hej, wróciłam :-p, dawno mnie nie było bo dużo pracy ostatnio miałam a poza tym wyjeżdżaliśmy do Białegostoku - fajnie było :-)

Diabełku moje najszczersze gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkiego najlepszego dla Natalki Pysiowej!!!!!!!!!!!!!!! (zdjęcia śliczne :tak:).

Witam nowe staraczki :-).

Całuski dla Wszystkich, kciuki za Wasze II mocno zaciśnięte :tak:
 
Hello:-D
U mnie dzis pochmurno się zrobiło, chyba będzie padać :-( mi sie dzis nic nie chce.., zresztą wczoraj miałam ostatni dzień płodny i też nie zabrałam się do roboty bo miałam okropnego lenia :sorry2: ale może to i dobrze, nic na siłę ;-)
A jak tam u was dziewczynki?
 
ivi ja jeszcze na tabsach jestem mam nadzieje ze max jeszcze tylko ze 4-5 miesięcy jak tylko sie obronie to odstawiam ... bo i tak bede musiala odczekac ok 3 m-c i poobserwowac cykle bo mam baaardzo nieregularne! :baffled: i bolesne :-( wiec na razie wam tylko kibicuje i ciutek zazdroszcze w taki pozytywny sposob :sorry2:
 
reklama
Eve - hehe to możemy sobie podać ręce :tak:ja też się nie staram, tylko czekam na warunki sprzyjające starankom ;-)
z obserwacji cyklu, polecam "zwykłe" mierzenie temp ;)
 
Do góry