reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam kochane :) wpadlam tylko na chwilke sprawdzić co tam Julitce wyszlo a tu cisza :dry: mam nadzieje ze z radosci zapomniala nam napisac co i jak! :blink: no i trzymam kciuki za wszyskie starające sie!!!! :tak: :-D bedzie dobrze!!! :tak:dobra uciekam, mialam ciezki dzien! milego wieczorku (owocnego :laugh2:) papapa
 
reklama
Witajcie Drogie Staraczki! U mnie po 7 cyklu starań (a miał być przecież szczęśliwy :-() przyszła @. U mnie hormony ok. W tej chwili mam monitoring i w 11 dc pęcherzyk ma 16,8 mm :-) Niestety odebrałam wczoraj wyniki plemniczków. Jest ich sporo, ale niestety mało ruchliwe i mało o prawidłowej budowie. Tutaj pewnie tkwi przyczyna braku maleństwa. Będziemy szukać przyczyn słabych żołnierzyków. Szykuję mężusiowi kurację witaminkami, żeńszeniem i selenem. Potem zobaczymy czy coś się poprawi. Powiem Wam, że szczerze wolałabym, aby to ze mną był problem. Ze słabym nasieniem to raczej nie ma co liczyć na naturalne poczęcie.... Ach, szkoda gadać. :-( Trochę od wczoraj mam doła, gryzę wszystkich dookoła i tak jakoś straciłam entuzjazm. W zasadzie, to nie wiem co robić? Może poradzicie?
 
Witam dziewczyny. Też chciałabym się do was dołączyć bo w grupie na pewno będzie raźniej i zawsze można liczyć na jakąś radę. My staramy się już o dzidziusia rok czasu. Teraz niestety będziemy musieli zrobić przerwę, w tym tygodniu miałam poważną operację na nerkę, na szczęście udało się ją uratować. Ale jak to zwykle bywa coś za coś. Nawet boję się iść do lekarza i pytać kiedy się zregeneruję. Jestem taka zniecierpliwiona, mówi się że trzeba się odprężyć ale jak to zrobić kiedy czas goni.... Może wiecie ile powinno się odczekać po otwartej operacji a właściwie dwóch żeby zacząć próbować..:-(
 
Witajcie Drogie Staraczki! U mnie po 7 cyklu starań (a miał być przecież szczęśliwy :-() przyszła @. U mnie hormony ok. W tej chwili mam monitoring i w 11 dc pęcherzyk ma 16,8 mm :-) Niestety odebrałam wczoraj wyniki plemniczków. Jest ich sporo, ale niestety mało ruchliwe i mało o prawidłowej budowie. Tutaj pewnie tkwi przyczyna braku maleństwa. Będziemy szukać przyczyn słabych żołnierzyków. Szykuję mężusiowi kurację witaminkami, żeńszeniem i selenem. Potem zobaczymy czy coś się poprawi. Powiem Wam, że szczerze wolałabym, aby to ze mną był problem. Ze słabym nasieniem to raczej nie ma co liczyć na naturalne poczęcie.... Ach, szkoda gadać. :-( Trochę od wczoraj mam doła, gryzę wszystkich dookoła i tak jakoś straciłam entuzjazm. W zasadzie, to nie wiem co robić? Może poradzicie?

Ewciu!
Głowa do góry nie można się poddawać, spróbuj mężusia mocno pod witaminizować ( znalazłam kiedyś takie całe zestawy do zrobienia samemu łącznie z ziółkami- jak uda mi sie odnaleźć to prześle ci linka), bokserki też podobno mile widziane i dużo ruchu. Po kuracji zrobicie badania i na pewno zobaczysz poprawę.
Trzymam kciuki
 
Jest już nowa lista staraczek https://www.babyboom.pl/forum/2273327-post1469.html.

Dobra, a teraz łapać! Otwieram rok 2009!​
˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜
˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜
˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜
˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜
˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜ ˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜˜​

A mój mąż też śle, dla przyszłych ojców
~~o ~~o ~~o ~~o ~~o ~~o ~~o ~~o ~~o ~~o ~~o ~~o ~~o
 
Witajcie drogie staraczki :-)

Za 10 dni zaczynam cykl obserwacji temperatury i w nastepnym cyklu zaczynamy starania :-), mam nadzieje ze sie uda ostatnim razem z trzecim cyklem zobaczylam swoje dwie ukochane kreseczki ktore pozniej okazaly sie Martusia:-), a teraz zapragnelismy braciszka lub siostrzyczki dla naszego urwisa:-)

sledze juz jakis czas watek ale jeszcze nic nie pisalam, juz zapomnialam o calym zamieszaniu podczas staran o dzidzie i az udzielil mi sie klimat tego watku.

mam ogromna nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego rona:-)

pozdrawiam serdecznie i zycze owocnego weekendu:-)
 
Kluliczku dziękuje CI za zmianę listy myślę ze załapie sie na początek tego 2009 roku:-):-)
Łapię fluidki garściami i te od mężusia też :tak::tak:
Jeszcze raz GRATULUJE Kochana:-):-)
 
:-)Kluliczku GRATULACJEEEEEEE ogromniachteeee:-):tak::tak::-D:-D TAAAAAK sie ciesze!!!! huuuuraaaa:laugh2:i dziekuje za fluidki, lapie lapie garsciami:laugh2: dla meza od przyszlego tatusia tez:laugh2:
 
reklama
Do góry