reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

pysia25- sliczniusia masz coreczke:)

a u mnie doszly odbijanie- bardzo nieladne - meczy caly dzien.. oby to byla oznaka ciazy...
 
reklama
pysia25-śliczne ta twoja córa moja imienniczka:-)

dziewczyny z całego serca życze wam powodzenia :-) ja z moim misiem od jutra czeste przytulania dni płodne sie zaczynają.

bardzo prosze mnie dopisać do listy starjacych się z góry dziekuję
 
Cześć Dziewczynki :-)
Witam was cieplusio po weekendzie :laugh2: Nie pisałam bo spędzałam miłe chwile z moim Przemusiem, mam nadzieje że owocne :-D
Witam wszystkie nowe staraczki !!!
Cieszę się że jest nasz coraz więcej :tak: chodż mam nadzieje że b:tak:ędzie nas ubywać ;-)
Miłego dnia , bo na dworze jest przepieknie:-D
P.S. Dziękuje za dopisanie do listy sataraczek 2009 !! Buziole:-D
 
Witajcie dziewczyny.
Moja fasolka jest śliczna:-) ma ok 10 mm i pięknie rośnie.
Mam nadzieję, że miałyście udany weekend.
Pozdrawiam
 
Witam z poniedziałku :baffled: dobrze ze ten tydzień taki krótki :tak::tak::tak:
Julitko nie przejmuj sie następnym razem będą dwie kreseczki :sorry2: Zapominajko bardzo sie ciesze ze wszystko z bobaskiem dobrze:tak: życzę jak najmniej dolegliwości ciążowych :sorry2: Tikanis trzymam kciuki zeby to odbijanie bylo objawem :-D tez tak kiedys mialam ale niestety to nie byla jednak ciąża :dry: no i kubicuje wszystkim czynnie starającym sie :laugh2::laugh2::laugh2: zyczę udanego tygodnia i pozdrawiam!
 
kingus dzieki za odpowiedz, oczywiscie tez uwazam ze najbardziej prawdopodbne jest to ze przytylam po odtsawieniu anty.. a takie objawy ma co druga kobieta wiec nic szczegolnego...
staram sie nie szalec i nie myslec.. a noz sie uda... zobaczymy.. :rofl2:

Ja jednak wierzę,że Ci się uda:tak:

Cześć Kochane. Dawno nie pisałam, ale roboty dużo, praca, korepetycje i mała, która coraz bardziej absorbuje. Witam serdecznie nowe koleżanki - staraczki, życze, abyście jak najszybciej zobaczyły na teście upragnione kreseczki. Gratuluje również nowym zafasolkowanym - zapominajko, super, nie wiem, które Panie jeszcze będa mamami, ale gratuluję wszystkim, które pominęłam, Kluliczku, Tobie też gratuluję i łapię Fluidki - mam nadzieję, że się przydadzą.
Potem do Was jeszcze zajrzę, bo zaraz mamy maszę Św. bo moja Kruszynka miała niedawno roczek, wczoraj była impreza, naprawdę było super, potem najwyżej wkleję jakieś foto no i na 17 na mszę idziemy. Przez przygotowania tak wyszło, że mało wpadałam do was, ale teraz nadrobię. Papa

Córcię masz przesliczną, też bym taką chciała:-D

pysia25-śliczne ta twoja córa moja imienniczka:-)

dziewczyny z całego serca życze wam powodzenia :-) ja z moim misiem od jutra czeste przytulania dni płodne sie zaczynają.

bardzo prosze mnie dopisać do listy starjacych się z góry dziekuję

No to działaj, działaj:-p Trzymam mocno kciuki by w tym cyklu Wam się udało:tak::-)

Cześć Dziewczynki :-)
Witam was cieplusio po weekendzie :laugh2: Nie pisałam bo spędzałam miłe chwile z moim Przemusiem, mam nadzieje że owocne :-D
Witam wszystkie nowe staraczki !!!
Cieszę się że jest nasz coraz więcej :tak: chodż mam nadzieje że b:tak:ędzie nas ubywać ;-)
Miłego dnia , bo na dworze jest przepieknie:-D
P.S. Dziękuje za dopisanie do listy sataraczek 2009 !! Buziole:-D

Ja też mam nadzieję,że te chwile, które spędziłaś z Przemkiem będą owocne:-p:-DTrzymam kciukasy!!:happy:

Witajcie dziewczyny.
Moja fasolka jest śliczna:-) ma ok 10 mm i pięknie rośnie.
Mam nadzieję, że miałyście udany weekend.
Pozdrawiam


:-) Tak się cieszę,że wszystko jest ok i że fasoleczka dobrze się chowa;-):tak::happy: Chciałam jeszcze Cię zapytac czy masz jakieś objawy typu: wymioty, zawroty głowy, a może nieodpartą chęc coś jeśc??:nerd:
 
Mam objawy... zawroty głowy - szczególnie rano, bolą mnie piersi i czasem brzuch. Nie wymiotuję, ale czasem jest mi niedobrze. I oczywiście klasyk - popadam w skrajności raz się śmieję jak głupia a za chwilkę płaczę. Sama nie wiem o co mi chodzi. I jestem ciągle zmęczona.
 
Cześć dziewczyny dawno mnie niebyło jakiś wirus na kompie :szok:,ale narazie już dobrze.Niestety @ przyszła do mnie w 46 dniu fakt że była bardzo skromna powiem nawet że różowa ale trwała 5 dni tyle co zawsze.Brodawki mnie bolą ale chyba za dużo myślę o ciąży i pewnie dlatego.Mężuś wczoraj już wyjechał na 3m-ce i staranka odłożone.
Witam wszystkie nowe staraczki i zafasolkowane.Kluliczku GRATULUJE:-)
 
Cześć dziewczyny dawno mnie niebyło jakiś wirus na kompie :szok:,ale narazie już dobrze.Niestety @ przyszła do mnie w 46 dniu fakt że była bardzo skromna powiem nawet że różowa ale trwała 5 dni tyle co zawsze.
Dobrze, że się odezwałaś bo martwiłyśmy się o Ciebie. Ja też jestem już po @ a nadal bolą mnie boki piersi. Ale staram się od nowa.
Pytanie do mierzących temp.- czy rano zawsze jest dużo niższa temperatura bo ja o godz 6 miałam 36,1 a po 12 już 36,9.
 
reklama
Witam wszystkie dzielne staraczki poniedzialkowo :-). U mnie zadnych rewelacji, ale dlugi pierwszomajowy weekend przed nami, wiec jak dopadne mojego Dawce Materialu Genetycznego ;-)to .....:szok: bo dni akurat beda TE WLASCIWE! DNI!!

Szczegolnie witam nowe staraczki: Agunie, Maje, mdmd, Nati i jak o kims zapominalam to wybaczcie. Wszystkie jestes mile widziane!!!! Kciukasy za szybkie zafasolkowanie :tak::tak::tak:.

JULITKA! :-)Uszka do gory, tempke mierz i przytulaj sie regularnie :tak::tak::tak:.

Tikanis! :-)Podobno najlepiej regularnie co 2 dni, bo sie nic nie ominie, a zolnierzyki moga byc silniejsze. Tak poradzic ginek mojej kolezance i pomoglo :tak:. Ale jak Was czesciej wezmie na przytulanki, to tez sie nic nie stanie, a jak fajnie bedzie ;-). I rzeczywiscie, dla mezulka zen-szenik, witaminki i inne takie. Zdrowe jedzonko, zadnych fast-food i ciasnych jeansow. A nuz sie uda naturalnie!!!!

Pysia Witaj!!!!! Nawet sie zastanowialam czy nie zafasolkowalas i nie przerzucilas sie na jakie grudniowki ;-). Ale co sie odwlecze to nie uciecze. Ale sliczne fotki! Teraz juz wiemy po kim corunia taka ladniutka :-). Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek

Eve Przeslodki masz awatarek... Czy to Twoj wlasny piesio?
Marzenixx ;-). Przytulaj sie przytulaj...
Kingus! :-)Tempke mierz tylko rano, zaraz po obudzeniu sie, mniej wiecej o tej samej porze (dopuszczalne +/- godzinka, przynajmniej u mnie to nie przeszkadza jak mam leciutki obsuw, bo generalna tendencje i tak widac). Potem faktycznie moze byc wyzsza.

Zapominajka! Ogromnie sie ciesze, ze z fasolinka wszystko OK! Gratulacje!!!! Objawy ciazowe normalne... ciesz sie nimi, bo to znaczy, ze z fasolka wszystko OK.:-)
Prosimy puscic fluidki ciazowe :tak::tak::tak:.

Agniesia :-)

Joanna Szkoda, ze mezus wyjechal, ale zobaczysz, ze te 3 miesiace szybko mina. Ale jak wroci!!!!!!! Jaki bedzie wyposzczony!!!!! Wtedy nie moze sie nie udac :-)


POZOSTALE LASECZKI, MILEGO WIECZORKU !!!!!!!
 
Do góry