reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Słonko to co ci jest ze sie zle tak czujesz?? na pewno zaraz ci przejdzie!!!!! bede trzymac kciuki! a moze przejdz sie wczesniej do lekarza skoro tak cie cosik tam boli hmmm... :dry: wiesz czasami da rade sie wcisnac w kolejke bo nagly przypadek i tyle, powiedz ze nie mozesz czekac!!! :sorry2:
 
reklama
Słonko to co ci jest ze sie zle tak czujesz?? na pewno zaraz ci przejdzie!!!!! bede trzymac kciuki! a moze przejdz sie wczesniej do lekarza skoro tak cie cosik tam boli hmmm... :dry: wiesz czasami da rade sie wcisnac w kolejke bo nagly przypadek i tyle, powiedz ze nie mozesz czekac!!! :sorry2:
Sama nie wiem co mi jest kurcze, zle sie czuje @ skonczyla mi sie wczoraj a zaczela przedwczoraj :-( boli mnie strasznie brzuch :-( sama nie wiem co jest :-(zobacze jak bedzie w weekend jak tak samo to pojde w poniedzialek :-D
 
Oooo.... dosyć krotka @ a robilas tescik? no bo wiesz ze czasami tak moze byc ze normalnie w terminie wystepuje krawienie ale wcale to nie jest @ :tak::sorry2:;-) a brzuszek wtedy moze pobolewac bo sie moga tam różne rzeczy dziać !! :laugh2:
 
Oooo.... dosyć krotka @ a robilas tescik? no bo wiesz ze czasami tak moze byc ze normalnie w terminie wystepuje krawienie ale wcale to nie jest @ :tak::sorry2:;-) a brzuszek wtedy moze pobolewac bo sie moga tam różne rzeczy dziać !! :laugh2:
Nie, nie robilam testu, wiesz malenka ze mi jakos trudno sie zebrac i uwierzyc ze moze mi sie udac :-( wiem ze powinnam wierzyc i w ogole... tescik kupilam wiec mam w domku :tak:zrobie w sobote chyba
 
No to jasne ze zrób!!!! bede trzymać kciuki ze to TO :tak::tak::tak: musisz wierzyc ze sie uda bo kto jak nie ty!!!?? ja jestem niepoprawną optymistka wiec bede cie teraz meczyc i zararzać pozytywnym mylseniem! :sorry2:
 
CZESC dziewczyny:-p
jestem nowa na tym portalu,, tabletki odsyawilam 1 mc temu, staramy sie z mezem o dzidzi juz 2 cykl.. w 1 cyklu miesiaczka wystapila normalnie w danym dniu tak jak zawsze i trwala tak jak zawsze 5 dni, wiec starani sie zaczely, ale w 1 cyklu starania okres spoznil sie 5 dni, po czym wystapilo krwawienie ktore trwalo 1 dzien, test robilam ale nie wyszedl, bylam ulekarza ale na usg nic nie widzial, z drugiej strony jesli to ciaza 2 tyg to nic nie zobaczy,, ale jakos popadlam w dolek.. chcialabym aby teraz w tym drugim cyklu sie udalo.. okres powinnam dostac, ale obym go nie dostala z powodu zaciazenia ok 11 maja..wierze ze sie teraz uda,,,,
dziwn dolegliwosci mam, krecenie w glowie, biale uplawy.. bol brzucha jak przed okresem choc to jeszcze nie czas zeby okres wystpil...piersi mnie nastomiast nie bola, nie jest mi niedobrze, sama nie wiem co sadzicie?? prosze o jakies komenatrze , blagam was staraczki:p
 
CZESC dziewczyny:-p
jestem nowa na tym portalu,, tabletki odsyawilam 1 mc temu, staramy sie z mezem o dzidzi juz 2 cykl.. w 1 cyklu miesiaczka wystapila normalnie w danym dniu tak jak zawsze i trwala tak jak zawsze 5 dni, wiec starani sie zaczely, ale w 1 cyklu starania okres spoznil sie 5 dni, po czym wystapilo krwawienie ktore trwalo 1 dzien, test robilam ale nie wyszedl, bylam ulekarza ale na usg nic nie widzial, z drugiej strony jesli to ciaza 2 tyg to nic nie zobaczy,, ale jakos popadlam w dolek.. chcialabym aby teraz w tym drugim cyklu sie udalo.. okres powinnam dostac, ale obym go nie dostala z powodu zaciazenia ok 11 maja..wierze ze sie teraz uda,,,,
dziwn dolegliwosci mam, krecenie w glowie, biale uplawy.. bol brzucha jak przed okresem choc to jeszcze nie czas zeby okres wystpil...piersi mnie nastomiast nie bola, nie jest mi niedobrze, sama nie wiem co sadzicie?? prosze o jakies komenatrze , blagam was staraczki:p


Witaj:)
Ja mam odobne objawy. Z mężem staramy się dopioero pierwszy cykl. Ja też mam białe upławy i boli mnie brzuszek ale piersi nie. \ja będę testować na początku maja;) To jesteśmy do testowania juz dwie:) Pozdrawiam Cię serdecznie i miejmy nadzieję,że nam się uda:) ( no i oczywiście pozostałym staraczkom również życzę szybkiego zafasolkowania:)
 
Agniesiak 85 - dzieki za twoja opinie, cieszy mnie ze jest ktos z podobnymi objawami co ja... wyczytalam w jakiejs madrej ksiazce, ze biale uplawy i bol to dni plodne jednym slowem mowiac, wiec przez kolejne nastepne dni trzeba meza powykorzystywac troszeczke:p i moze tego 10 wyjda 2 kreseczki na tescie, a tej niechcianej, ale tylko z powodu ciazy @ nie bedzie.. ciaza oczywiscie jak najbardziej wzkazana i oczekiwana..
a dodatkowo powiem wam ze to przykre jak moja mama pyta sie po raz ktorys czy juz dzialamy i iedy dzidzi miec bedziemy..:/ dziala to drazniaco..
:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki
Ja chyba w tym cyklu odpuszczę sobie mierzenie temperatury. @ się skończyła ale jakieś przeziębienie mnie dopadło więc chyba nie ma co mierzyć temp bo mogą wyjść głupoty. Zobaczymy co będzie.

wyczytalam w jakiejs madrej ksiazce, ze biale uplawy i bol to dni plodne jednym slowem mowiac, wiec przez kolejne nastepne dni trzeba meza powykorzystywac troszeczke:p

tikanis mi się wydaje, że płodny śluz jest przezroczysty, śliski,rozciągliwy, gładki, no i przypomina kurze białko ale oczywiście mogę się mylić. Trzymam kciuki żeby się udało.A i wyczytałam, że owulacja występuje po około 6 dniach od pojawienia się śluzu płodnego.
 
Do góry