reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

O!:) Ile fluidków:) Też troszkę sobie podłapię, może mnie wspomogą:) Dzięki Lunia:)
Marzenixx trzymam kciuki żebyś szybko ujrzała dwie piękne kreseczki:)
Mam jeszcze pytanko: jak Wy robicie te cytaty w swoim wpisie?
 
reklama
O!:) Ile fluidków:) Też troszkę sobie podłapię, może mnie wspomogą:) Dzięki Lunia:)
Marzenixx trzymam kciuki żebyś szybko ujrzała dwie piękne kreseczki:)
Mam jeszcze pytanko: jak Wy robicie te cytaty w swoim wpisie?

Jeśli chcesz jeden cytat to pod tekstem znajduje się ikonka cytuj, jeśli chcesz więcej cytatów niż jeden to wtedy zaznaczasz pod tekstem jest ikonka +(możesz tak zaznaczyć kilka tekstów i później klikasz ma odpowiedz (jest na ostatniej stronie pod ostatnia wypowiedzią)
Mam nadzieje, że w miarę jasno napisałam.
 
malenkie mam maly problem :-( chce jakies tabletki na uregulowanie cyklu Kochana Iwonka znalazla mi Duphaston ale kochane moze ktoras wie cos o tych tabletkach czy sa dobre? czy naprawde pomagaja? czy sa na recepte?? oraz czy od nich sie tyje? mam nadzieje ze mi pomozecie buziam :tak:
 
malenkie mam maly problem :-( chce jakies tabletki na uregulowanie cyklu Kochana Iwonka znalazla mi Duphaston ale kochane moze ktoras wie cos o tych tabletkach czy sa dobre? czy naprawde pomagaja? czy sa na recepte?? oraz czy od nich sie tyje? mam nadzieje ze mi pomozecie buziam :tak:

Ja biorę duphaston trzeci cykl. Regulują cykl w trakcie brania, nie wiem co będzie jak odstawie. Są na receptę, ja płace około 40 zł za 20 tabletek.Moja gin stwierdziła, ze duphaston jest lepszy niż luteina. Nie przytyłam ale w pierwszym cyklu przyjmowania miałam po nich biegunkę, teraz się chyba organizm już przyzwyczaił. Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę.:-)
 
Pytanie do zafasolkowanych i nie tylko.
Czy temperatura w ciąży jest podwyższona także w ciągu dnia czy tylko rano po przebudzeniu?


Dziękuję wszysykim za wsparcie,
przesyłam wam pozytywne fluidki `````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
trzymam gorąco kciuki
jeżeli chodzi o temkę to ja mam podwyższoną od samego rana z tym, że w ciągu dnia wzrastała do 37,2 czasem 37,3
 
Ja biorę duphaston trzeci cykl. Regulują cykl w trakcie brania, nie wiem co będzie jak odstawie. Są na receptę, ja płace około 40 zł za 20 tabletek.Moja gin stwierdziła, ze duphaston jest lepszy niż luteina. Nie przytyłam ale w pierwszym cyklu przyjmowania miałam po nich biegunkę, teraz się chyba organizm już przyzwyczaił. Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę.:-)
Dziekuje Ci bardzo kochana :tak: bardzo mi pomoglas :-D jak bede miala pytanko juz wiem do kogo sie zwrocic :blink: bardzo dziekuje :) a masz dzieki nim malenka regularne @??
 
malenkie mam maly problem :-( chce jakies tabletki na uregulowanie cyklu Kochana Iwonka znalazla mi Duphaston ale kochane moze ktoras wie cos o tych tabletkach czy sa dobre? czy naprawde pomagaja? czy sa na recepte?? oraz czy od nich sie tyje? mam nadzieje ze mi pomozecie buziam :tak:

Przepraszam,ze sie wtrace. ;-) :-p :zawstydzona/y:
Ja gdzies slyszalam jeszcze o tabletkach Cyclo-Progynowa. :tak:
Mysle,ze najlepiej wybrac sie do gina i on cos poradzi,a przede wszystkim,wg mnie,powinien najpierw zrobic jakies badania hormonalne,zeby odpowiednio dobrac lek. :-)

Pozdrawiam i zycze wszystkim pozytywnych tescikow!!! :tak: :-) :tak:
 
reklama
Do góry