reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dobry wieczor Kochane :-)
Wiecie co pierwszy raz przed zblizajaca sie @ odczuwam ogromniasty apetyt i humorki mam zmienne jak kiedys zanim zaczelam brac tabletki.... moze oraganizm wraca do formy... hm.. Jak tam mija koncowka weekendu dziewczynki??
Iwonaka albo organizm wraca do normy albo... Z tego co widze testowanko tuz tuz:tak:. A koncowka weekendu smutnawa, bo moj weekend krotki byl...:-(

witam wszystkie starajace sie, ja sie staram 7 miesiecy ( moze to dla was krotko, ale mam pco i u mnie bardziej skomplikowane starania niz u zdrowych kobietek ) Pozdrawiam...
Witaj Lilu19! Powodzenia!

Kochaniutkie!!
Nie wiem co się ze mną dzieje.. dziś po południu chciało mi sie wymiotowac, straszne nudności miałam (podejrzewam,że może coś zjadłam..). Chodzę często siusiu..ale to jeszcze nie problem. Otóż jak byłam w łazience którys tam raz, zaobserwowałam po wysiusianiu się, na papierze krew.. nie było tego bardzo dużo, ale troszkę jednak było. Wystraszyłam sie niemiłosiernie.. jak poszłam drugi raz do łazienki to już krwi nie było.Piersi mam powiększone (ale przyjmuję,że to przed zbliżającym sie okresem).Wokół brodawki pojawiły się jakieś takie dziwne niby krostki niby coś takiego podobnego.. aha! no i swędzą mnie piersi:) wiem,że może to dziwnie brzmi:) ale tak jest. Brzusio mnie troszkę pobolewa i zrobił sie troszke pulchniejszy (ale to pewnie przed zbliżającą sie miesiączką) dziś 20 dzień cyklu..
Krew moze swiadczyc o zagniezdzeniu zaplodnionego jajeczka w macicy. No i te objawy ksiazkowe:tak:. A mowia, ze grunt to sie nie nakrecac!
 
reklama
to jak najszybcije zmieniaj lekarza,co to mierzenia temperaturki to dobry pomysl ale nie zawsze skuteczny, czasami zmiana nastroju i pogody wplywa na podwyzszene temp. ( sprobuj zaobserwowac swoja wydzieline z pochwy, kiedy dochodzi do owulacji jest przezroczysta jak surowe kurze bialko i ciagliwa, a do owulacji powinno dojsc miedzy 10 a 16 dniem cylku
 
to jak najszybcije zmieniaj lekarza,co to mierzenia temperaturki to dobry pomysl ale nie zawsze skuteczny, czasami zmiana nastroju i pogody wplywa na podwyzszene temp. ( sprobuj zaobserwowac swoja wydzieline z pochwy, kiedy dochodzi do owulacji jest przezroczysta jak surowe kurze bialko i ciagliwa, a do owulacji powinno dojsc miedzy 10 a 16 dniem cylku
Dziekuje za rade :tak: kurcze jakos nie obserwowalam nigdy wydzieliny ale teraz zaczne :tak: moze niedlugo wszystko sie wyjasni jak zmienie lekarza :tak:
 
Witam wszystkie nowe panie
Parę dni temu zrobiłam test i był negatywny ale oczywiście nadzieja została ale przed chwila przyszła @ :angry:. Trochę jestem zła i oberwało się biednemu mężowi za nic(chyba muszę go przeprosić). Czekam aż się skończy @ i zaczynam od początku, nie poddam się.
Dobrej nocki Wam życzę.
 
Czesc Dziewczynki, krociutenko bo niedawno wrocilam do domu a juz pozno, a chcialam zobaczyc, czy jakas fasolinka nie przybyla i prosze :tak::tak:
dziewczynki dzisiaj robiłam teścik z pierwszegu siusiania
Zobaczyłam dwie kreseczki (ale jedna jest jasno różowa) no ale widoczna
Czy powinnam powtórzyć jeszcze teścik :) :)
DIABELKU GRATULACJE!!!!!

Wlasnie w tym jest problem ze nic nie stwierdzil :-( w ogole jest jakis dziwny :-(

Zmien gina, Julitko! Dobry gin to podstawa!

Lilu! Witaj! I szybkiego zalasolkowania.

U mnie niestety @ wstreciucha przylazla bezczelnie spozniajac sie o 3 dni i dajac zludne nadzieje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

No ale nic to, za 2 tygodnie nastepna owulka :tak::tak::tak:.

Dobrej, i jak to ktoras z dziewczyn kiedys ladnie napisala, ``stosunkowo udanej`` nocki!
 
Witam wszystkie nowe panie
Parę dni temu zrobiłam test i był negatywny ale oczywiście nadzieja została ale przed chwila przyszła @ :angry:. Trochę jestem zła i oberwało się biednemu mężowi za nic(chyba muszę go przeprosić). Czekam aż się skończy @ i zaczynam od początku, nie poddam się.
Dobrej nocki Wam życzę.
:-( Przykro mi ze przylazla ta wredota!! oj i mezusiowi sie oberwalo, hehe skad ja to znam :blink: przepros go malenka :tak::-D i zaczynaj od poczatku :tak: trzymam kciuki
Czesc Dziewczynki, krociutenko bo niedawno wrocilam do domu a juz pozno, a chcialam zobaczyc, czy jakas fasolinka nie przybyla i prosze :tak::tak:

DIABELKU GRATULACJE!!!!!



Zmien gina, Julitko! Dobry gin to podstawa!

Lilu! Witaj! I szybkiego zalasolkowania.

U mnie niestety @ wstreciucha przylazla bezczelnie spozniajac sie o 3 dni i dajac zludne nadzieje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

No ale nic to, za 2 tygodnie nastepna owulka :tak::tak::tak:.

Dobrej, i jak to ktoras z dziewczyn kiedys ladnie napisala, ``stosunkowo udanej`` nocki!
zmienie go napewno, juz zrozumialam ze on mi w niczym nie pomaga :-(

Witam was kochane z samego rana, pogoda u mnie dzisiaj piekna :tak: i brzuszek boli kurcze pewnie i do mnie zawita wcale nie proszona @ :-( pozdrawiam was wszystkie :tak: juz mialam spokoj i znowu jakies przeziebienie mnie chwyta :(
 
Witam Was dziewcyny..Nie bylo mnie przez weekend bo odpoczywalismy w gorach:)..Gratuluje przyszłym mamusiom:)..ja w przeciwienstwie do was czekam z niecerpliwoscia na okres-bo wtedy biore diane przez dwa cykle potem badania i staranka..wiec odliczam dni do @ i do staranek...wiosna napawa optymizmem wiec wierze ze bedzie wiecej wiosennych fasoleczek a potem letnich i ze ja sie do nich zalicze:)..starajcie sie dziewczynki i przesylakcie pozytywna energie:)..milego poniedzialku:happy:
 
reklama
Witam Was dziewcyny..Nie bylo mnie przez weekend bo odpoczywalismy w gorach:)..Gratuluje przyszłym mamusiom:)..ja w przeciwienstwie do was czekam z niecerpliwoscia na okres-bo wtedy biore diane przez dwa cykle potem badania i staranka..wiec odliczam dni do @ i do staranek...wiosna napawa optymizmem wiec wierze ze bedzie wiecej wiosennych fasoleczek a potem letnich i ze ja sie do nich zalicze:)..starajcie sie dziewczynki i przesylakcie pozytywna energie:)..milego poniedzialku:happy:
witaj :tak: fajnie ze sobie odpoczelas :-D hehe ja malenka czekam na jego brak :tak: ale zobaczymy :tak: takze zycze milego poniedzialku :tak:
 
Do góry