reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie dziewuszki:)
Taki piękny mamy dzień w Przasnyszu,że hej;) Słońce pięknie świeci i przede wszystkim cieplutko jest:)
Nie mogłam dziś jakoś spac, wogóle ostatnimi czasy więrcę sie w nocy niemiłosiernie. Narazie brzusio nie pobolewa:) Ale wiecie na co ja mam ciągle ochotę? Wcinałabym cały czas kanapki z polędwicą z warzywami i ogórkiem kiszonym, polane keczupen (koniecznie pudliszek dla dzieci bo jest pyyyszny:)) Normalnie ten smak kiszonego i słodkiego keczupiku mnie rozbraja:) Pozdrawiam serdecznie!! Miłego poniedziałku!!:)
 
reklama
Witajcie dziewuszki:)
Taki piękny mamy dzień w Przasnyszu,że hej;) Słońce pięknie świeci i przede wszystkim cieplutko jest:)
Nie mogłam dziś jakoś spac, wogóle ostatnimi czasy więrcę sie w nocy niemiłosiernie. Narazie brzusio nie pobolewa:) Ale wiecie na co ja mam ciągle ochotę? Wcinałabym cały czas kanapki z polędwicą z warzywami i ogórkiem kiszonym, polane keczupen (koniecznie pudliszek dla dzieci bo jest pyyyszny:)) Normalnie ten smak kiszonego i słodkiego keczupiku mnie rozbraja:) Pozdrawiam serdecznie!! Miłego poniedziałku!!:)
hehe popatrz jaka mieszanka :blink: oj cos czuje malenka ze i Ty niedlugo nam sie pochwalisz :tak: mam taka nadzieje :tak: mnie boli brzucho , nadchodzi wredna @ :-:)-:)-(
 
Witam po weekendzie:-)

dziewczynki dzisiaj robiłam teścik z pierwszegu siusiania
Zobaczyłam dwie kreseczki (ale jedna jest jasno różowa) no ale widoczna
Czy powinnam powtórzyć jeszcze teścik :) :)
Kurcze sama nie wierzę
Teraz kończę bo idę do szkoły
Wieczorkiem się pojawię
Buziaczki kochane

Moje GRATULACJE!!!

Witam wszystkie nowe panie
Parę dni temu zrobiłam test i był negatywny ale oczywiście nadzieja została ale przed chwila przyszła @ :angry:. Trochę jestem zła i oberwało się biednemu mężowi za nic(chyba muszę go przeprosić). Czekam aż się skończy @ i zaczynam od początku, nie poddam się.
Dobrej nocki Wam życzę.

Pozytywne nastawienie:tak:Tulam mocno i trzymam kciuki, żeby tym razem się udało:tak:

Czesc Dziewczynki, krociutenko bo niedawno wrocilam do domu a juz pozno, a chcialam zobaczyc, czy jakas fasolinka nie przybyla i prosze :tak::tak:


U mnie niestety @ wstreciucha przylazla bezczelnie spozniajac sie o 3 dni i dajac zludne nadzieje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

No ale nic to, za 2 tygodnie nastepna owulka :tak::tak::tak:.

Dobrej, i jak to ktoras z dziewczyn kiedys ladnie napisala, ``stosunkowo udanej`` nocki!

Maggie, tulam mocno. Chyba musimy przesłać jeszcze więcej fluidków:tak:następnym razem musi się udać:tak:życzę tego z całego serca.

Witam wszystkie nowe dziewczyny. Powodzenie:tak:;-)

Ja niestety nic nie odpoczęłam przez weekend:-(No i poniedziałek bardzo pracowicie się zaczął...Normalnie masakra. I to durne szkolenie:wściekła/y:Ale dzisiaj idę do gina i może zobaczę maleństwo:tak:Nie mogę się doczekać z jednej strony i chciałabym, żeby była już 17 ;-)Wszytskim życzę miłego, spokojnego dnia.
 
Witam po weekendzie:-)



Moje GRATULACJE!!!



Pozytywne nastawienie:tak:Tulam mocno i trzymam kciuki, żeby tym razem się udało:tak:



Maggie, tulam mocno. Chyba musimy przesłać jeszcze więcej fluidków:tak:następnym razem musi się udać:tak:życzę tego z całego serca.

Witam wszystkie nowe dziewczyny. Powodzenie:tak:;-)

Ja niestety nic nie odpoczęłam przez weekend:-(No i poniedziałek bardzo pracowicie się zaczął...Normalnie masakra. I to durne szkolenie:wściekła/y:Ale dzisiaj idę do gina i może zobaczę maleństwo:tak:Nie mogę się doczekać z jednej strony i chciałabym, żeby była już 17 ;-)Wszytskim życzę miłego, spokojnego dnia.
Tak kochana ja tez poprosze o wiecej fluidkow :tak::-D:tak:
 
Oto fluidki, kochane:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Niech przyniosą dużżżżżżo małych fasolek:-)
 
Oto fluidki, kochane:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Niech przyniosą dużżżżżżo małych fasolek:-)
Dziekuje bardzo malenka :tak: zlapalam duzo fluidkow tym razem :tak::-D buziaki slonce
 
Witajcie dziewuszki :-D
Mam pytanko : jak to jest wkońcu jest ,powiedzcie co z ta owualcją? Chcący niechcący pliczyłam że mam dziś 12 dznień cyklu. I dziwnie poczułam przed chwila z prawej strony ukłucia w jajeczku, tak jak na owulacje chyba. Jakby pęknięcie.. hm... :szok:nie wiem juz sama jak to jest. Ja mam regularne okresy i dni płodne widoczne że tak powiem. I zazwyczaj takie pękniecie to miałam troszkę później ... :dry:
 
Witam wszystkich
Właśnie dzwoniłam do mojej gin i jest na urlopie i umówiłam się na monitoring dopiero na 6 maja- to będzie 17 dzień cyklu. Czy myślicie, że jest w ogóle sens robienia tego usg, nie wiem czy coś sie pojawi, wtedy powinno być już po owulacji(teoretycznie) czy lekarz może to zobaczyć. Czy pęknięty pęcherzyk zostawia po sobie jakiś ślad. Dodam, że cykle mam 31 dniowe. Jak uważacie, proszę o pomoc.:confused:
 
Marzenixx owulka pojawic sie poze juz w 10 dniu cyklu, wiec kto wie.. Ja w tym cyklu mialam zaraz po @, bynajmniej tak to wygladalo, i w polowie cyklu druga, o ile to mozliwe:szok:
Poza tym witam wszystkie Myszki:-) aha Diabelek GRATULUJEEEEEE:-):tak::-D:laugh2::-):-D
 
reklama
Iwonaka dziękuje za odpowiedź;-) Ja właściwie miałam nie liczyć w tym miesiącu dni płodnych ale ten bolący jajnik mnie przywołał i już podświadomie mi się ułożyły te dni heheh:-) no nic , to trzeba dalej pracować :-)
 
Do góry