reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Do julitki : 30 dzien cyklu ? hmmmm, troszke ci sie ten cylk przedluza, moze i ty powinnas zrobic sobie tescik :-) oczywiscie jezwli mialas mozliwosc zafasolkowania....
 
reklama
Do julitki : 30 dzien cyklu ? hmmmm, troszke ci sie ten cylk przedluza, moze i ty powinnas zrobic sobie tescik :-) oczywiscie jezwli mialas mozliwosc zafasolkowania....
Mialam malenka mozliwosc jak najbardziej :tak: ale mam bardzo nieregularne @ i jeszcze poczekam malenka ale napewno @ nadejdzie tak czuje jakos po sobie ze i tym razem sie nie udalo....:-( ale poki nie ma jeszcze to cierpliwie poczekam
 
A ja pod koniec miesiaca wybieram sie do gina, i prawdopodobnie czeka mnie wywolywanie owulacji,( mam taka nadzieje )jesli wszystko przejdze zgodnie z planem moze wkoncu dostane szanse bycia mama :sorry2:
pozdrawiam...
 
Dobry wieczor Kochane :-)
Aga....... z tego co piszesz.... hm.. nic nie mowie:laugh2:
Julitko Ty cierpliwie czekaj poki sie wredna @ nie pojawia to wiesz:tak::-)
Wiecie co pierwszy raz przed zblizajaca sie @ odczuwam ogromniasty apetyt i humorki mam zmienne jak kiedys zanim zaczelam brac tabletki.... moze oraganizm wraca do formy... hm.. Jak tam mija koncowka weekendu dziewczynki??
 
Dobry wieczor Kochane :-)
Aga....... z tego co piszesz.... hm.. nic nie mowie:laugh2:
Julitko Ty cierpliwie czekaj poki sie wredna @ nie pojawia to wiesz:tak::-)
Wiecie co pierwszy raz przed zblizajaca sie @ odczuwam ogromniasty apetyt i humorki mam zmienne jak kiedys zanim zaczelam brac tabletki.... moze oraganizm wraca do formy... hm.. Jak tam mija koncowka weekendu dziewczynki??
dziekuje myszko kochana :tak::-D czekam, czekam :-D
 
a dochodzi u Ciebie do owulacji ? jestes w stanie to stwierdzic ? Bo troche to dziwne ze nic nie stwierdzono u Ciebie a w ciaze zajsc nie mozesz, a moze twoj wybranek powinnien zrobic badania, wiesz ze nie zawsze wina stoi po stronie kobiety...
 
Moze Julitko powinnas zmienic lekarza, mozliwe ze masz problemy z owulacja i wtedy lekarza zdecyduje ja u Ciebie wywolac...tak jak u mnie bo do owulacji nie dochodzi, tylko ze ja wiem dlaczego bo diagnoze mam postawiana...
 
reklama
a dochodzi u Ciebie do owulacji ? jestes w stanie to stwierdzic ? Bo troche to dziwne ze nic nie stwierdzono u Ciebie a w ciaze zajsc nie mozesz, a moze twoj wybranek powinnien zrobic badania, wiesz ze nie zawsze wina stoi po stronie kobiety...

Moze Julitko powinnas zmienic lekarza, mozliwe ze masz problemy z owulacja i wtedy lekarza zdecyduje ja u Ciebie wywolac...tak jak u mnie bo do owulacji nie dochodzi, tylko ze ja wiem dlaczego bo diagnoze mam postawiana...
hm.. czy jestem to stwierdzic wlasnie nie do konca mysle moze zeby zaczac mierzyc sobie temperaturke jak dostane @ ... mam w planach juz zmiane lekarza
Zmykam kochane spac, jutro na 7 do pracki buziam i tulam mocno was kochane
 
Do góry