reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczynki, ja juz drugi dzień tak bardzo źle sie czuję...Mam okropne nudności i wymioty cały dzień:-(Nie moge nic jeść i nic mi sie nie chce ( a pracować trzeba...). Najchętniej zostałabym w łóżku. Dobrze, że to piątek i jutro wolne. Może troche odpocznę. Mąż idzie do pracy od 8 do 19 to sobie sama posiedzę;-)Taki dzień relaksu i spokoju:tak::-p A co do lekarz to koniecznie muszę zmienić. Ona jest dobra, miła i konkretna tylko brak sprzętu...No i muszę do niej jechac jakieś 20 min autobusem. A jak tak źle sie czuje to masakryczna wyprawa. A ten drugi lekarz to na nogach 10 minut, przyjmuje bez zapisów i siedzi do ostatniej pacjentki. Konkretny, miły, ma nowe USG i inne niezbędne urządzenia. Idę sie położyć...Pa, kochane

Ps: Nenius, Twoja córcia jest boska:-)Taka słodziutka królewna;-)
 
reklama
Lunia gdzieś wyczytałam , że nudnosci i wymioty rokują o dobrym przebiegu ciąży:-) Ja nigdy nie miałam mdłosci i moze dlatego tak się kończyło..... Posiesz się tym , ze te nudnosci to przez hormon , który póki nie ma łożyska podtrzymuje maleństo przy zyciu. Warto jest więc troche pocierpieć:tak:
 
No to w takim razie moge cierpieć;-):tak::tak:Ijeśli to znaczy, że moje maleństwo rozwija sie i wszystko na tym etapie jest dobrze, to może tak być dzień i noć, dam radę:tak: Dla maleństwa wszystko:tak:
 
Cześć dziewczyny:tak:tylko się przywitam z Wami bo nie umiem pisać tak cytatami jak Wy.Udało mi się ostatnio wprowadzić jeden cytat ale kilku to niewiem jak się robi jestem jakaś ciemna masa:wściekła/y: i nieumiem.
Lunia niedługo mdłości się skończą i będziesz na całego cieszyć się ciążą.
 
Czesc dziewczynki u mnie z zoladkiem juz znacznie lepiej :tak: choc nadal
troche pobolewa ale juz jest o wiele lepiej,ale za to dzisiaj nie mam jak narazie na nic
apetytu.Sniadnie zjadlam na raty i z przyumusu a po nim go zwymiotowalam ,
mam nadzieje ze to z rozwijajacej sie fasolki a nie z zoladka i boli .
Aha i jakis mam dzis nastrojowo gorszy dzien :-( ta pogoda mnie dobija:-(.

Nenius slodka to twoja dziewczynka super tez bym taka chciala :-).

Luniu zmien lekarza bo mnie nie miesci sie w glowie ze jak ide do gina
i place mu ( ja tez chodze prywatnie ) i on ma nie miec u siebie usg .
Na kazadej wizycie co 3 tygodnie robi mi usg a z powodu moich plamien
to ja dosc czesto mam robione usg .

Ide sie polozyc choc nic innego dzis nie robie hi .Milego dnia zycze
 
Hej słoneczka:-) Lunia bardzo się cieszę, ze wszystko ok. Dziewczyny APELUJE jeszcze raz. Zróbcie chociaz raz porządne usg i wybierzcie kompetentego prowadzącego. Ja chodziłam na usg co 3 tyg ( 2 razy poroniłam ) i chciałam byc pewna ze wszystko ok. Lekarz podśmiechiwał sie ze mnie, ze daje mu zarobić. Ale na tym jego sprzecie wszystko było ok. Pod koniec ciąży poszłam na 3D i okazało sie, ze nie wszystko jest dobrze. Na leczenie było już za późno....Nie życzę nikomu takiego cierpienia , gdy umiera ukochane, wyczekane CUDEńKO.....

Masz rację, trzeba uważać na ginekologów. Moja koleżanka trafiła na super lekarza, bo okazało się że ma wadę płodu, a była w drugim miesiącu dopiero i on już wykrył że coś jest nie tak i wysłał ja do szpitala a tam stwierdzili wadę i powiedzieli że trzeba usunąć... opowiadała potem że jak pojechała na zabieg to była tam kobieta w 7 miesiącu która przyszła na ten sam zabieg, chodziła juz z martwym płodem, bo niestety jej lekarz niczego nie wykrył, a potem juz było za późno.. i musiała urodzić to martwe dziecko bo tak jej kazali!.:no:
Nie wybrażam sobie takiej sytuacji!! W drugim miesiącu jeszcze da się przezyć ale w siódmym?? Okropne... dlatego uważajcie jakiego lekarza się wybiera..
 
Cześć dziewczyny:tak:tylko się przywitam z Wami bo nie umiem pisać tak cytatami jak Wy.Udało mi się ostatnio wprowadzić jeden cytat ale kilku to niewiem jak się robi jestem jakaś ciemna masa:wściekła/y: i nieumiem.
Lunia niedługo mdłości się skończą i będziesz na całego cieszyć się ciążą.
czesc kochana :tak: malenka jak chcesz wprowadzic wiecej cytatow to zaznaczasz w tych ktore chcesz zamiescic u siebie i jak juz zaznaczysz wezmiesz na odpowiedz i tam beda Twoje cytaty :tak: i wcale nie jestes ciemna masa nawet tak nie mow!!!
 
reklama
Kurczę jak się tak cieszę ja kolejna moja koleżanka oznajmia że jest w ciąży :tak: cieszę się jak głupia! Jakbym to ja sama zaszła :tak: Dlatego gratuluje wam wszystkim juz zafasolkowanym :-) Ja mam nadzieję dołączyć do was wkrótce...
Czekam na @ żeby nie przylazła :-D
 
Do góry