reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzien dobry!
Siedze dzis w domku i czekam na pana gazowego co to ma instalacje sprawdzic. Mam nadzieje, ze szybko przyjdzie i bede mogla wyskoczyc na zakupy. Strasznie mi sie chce zakupow:tak:. Bo ja taka dziwna jestem, generalnie nie cierpie chodzic po sklepach, ale jak mnie najdzie to ho ho. Wlasnie mnie naszlo:-).

Generalnie @ hula sobie u mnie na calego, ale nawet dobrze sie czuje wiec spoko. Mysle juz tylko o wtorku, bo wtedy lecimy do Polski.
Luzny miesiac w staraniach mi sie szykuje i dobrze mi z tym. Odsapne psychicznie.
Dzien doberek :laugh2: hehe ja tez mam takie dni ze mam taka ochote isc pochodzic po sklepach :laugh2: swietnie ze dobrze sie czujesz :laugh2: u mnie tez luzny miesiac bedzie, musze troche sie oderwac od tego ciaglego myslenia, daje troche na luz ze staraniami sie bynajmniej na troszke :-p
 
reklama
Dzien Dobry moje kochane dziewczynki
Julitko tak bardzo sie ciesze ze Ci humorek dopisuje:-D
anets wieki Cie tu nie widzialam:-(ale jak juz wiem ze z Wami wszystko ok to jestem spokojna:tak:
Kasiu buziam:-)
a ja sie dzis dowiedzialam ze dwie kolezanki moje zafasolkowaly, jedna ma termin na pazdziernik, druga na listopad:-) a moje kochanie juz tydz do mnie jedzie i dojechac nie moze wiec ze staranek ciagle nici:-:)-:)-(
 
Dzien Dobry moje kochane dziewczynki
Julitko tak bardzo sie ciesze ze Ci humorek dopisuje:-D
anets wieki Cie tu nie widzialam:-(ale jak juz wiem ze z Wami wszystko ok to jestem spokojna:tak:
Kasiu buziam:-)
a ja sie dzis dowiedzialam ze dwie kolezanki moje zafasolkowaly, jedna ma termin na pazdziernik, druga na listopad:-) a moje kochanie juz tydz do mnie jedzie i dojechac nie moze wiec ze staranek ciagle nici:-:)-:)-(
Dopisuje, dopisuje :tak: moja kolezanka tez ma na listopada, dokladnie na 3 :-p zobaczysz niedlugo dojedzie, ale za to jakie bedzie przywitanie :tak::-D
 
Hej słoneczka:-) Lunia bardzo się cieszę, ze wszystko ok. Dziewczyny APELUJE jeszcze raz. Zróbcie chociaz raz porządne usg i wybierzcie kompetentego prowadzącego. Ja chodziłam na usg co 3 tyg ( 2 razy poroniłam ) i chciałam byc pewna ze wszystko ok. Lekarz podśmiechiwał sie ze mnie, ze daje mu zarobić. Ale na tym jego sprzecie wszystko było ok. Pod koniec ciąży poszłam na 3D i okazało sie, ze nie wszystko jest dobrze. Na leczenie było już za późno....Nie życzę nikomu takiego cierpienia , gdy umiera ukochane, wyczekane CUDEńKO.....
 
Dopisuje, dopisuje :tak: moja kolezanka tez ma na listopada, dokladnie na 3 :-p zobaczysz niedlugo dojedzie, ale za to jakie bedzie przywitanie :tak::-D
niee noo wkoncu napewno ojej juz dawno taaak nie tesknilam hmm:-(wiesz, juz mi nawet w pracy dogryzaja ze jestem nie do zniesienia jak Go nie ma:-D a Twoj M kiedy przyjedzie?
ide spatku bo po nocce jestem, caluje Kochane, milego popoludnia
 
niee noo wkoncu napewno ojej juz dawno taaak nie tesknilam hmm:-(wiesz, juz mi nawet w pracy dogryzaja ze jestem nie do zniesienia jak Go nie ma:-D a Twoj M kiedy przyjedzie?
ide spatku bo po nocce jestem, caluje Kochane, milego popoludnia
rozumiem Cie malenka :tak: ale bedzie dobrze :tak: moj M przyjedzie 12 kwietnia a 14 juz jedzie :-( :-( :-( ale coz jak trzeba, to trzeba :tak: oboje sie na to godzilismy
 
Hej słoneczka:-) Lunia bardzo się cieszę, ze wszystko ok. Dziewczyny APELUJE jeszcze raz. Zróbcie chociaz raz porządne usg i wybierzcie kompetentego prowadzącego. Ja chodziłam na usg co 3 tyg ( 2 razy poroniłam ) i chciałam byc pewna ze wszystko ok. Lekarz podśmiechiwał sie ze mnie, ze daje mu zarobić. Ale na tym jego sprzecie wszystko było ok. Pod koniec ciąży poszłam na 3D i okazało sie, ze nie wszystko jest dobrze. Na leczenie było już za późno....Nie życzę nikomu takiego cierpienia , gdy umiera ukochane, wyczekane CUDEńKO.....

Niktosiu, ja idę w poniedziałek do bardzo dobrego lekarza, który ma naprawdę świetny sprzęt ( z tego co się orientuję 3 D też). Wczoraj niestety nie miałam USG co dla mnie jest dziwne bo chodzę prywatnie, płacę za każdą wizytę a nie mają USG... Dlatego zastanawiam się nad zmianą lekarza. Bardzo mi przykro z powodu tego, co Cię spotkało:-(
 
Niktosiu, ja idę w poniedziałek do bardzo dobrego lekarza, który ma naprawdę świetny sprzęt ( z tego co się orientuję 3 D też). Wczoraj niestety nie miałam USG co dla mnie jest dziwne bo chodzę prywatnie, płacę za każdą wizytę a nie mają USG... Dlatego zastanawiam się nad zmianą lekarza. Bardzo mi przykro z powodu tego, co Cię spotkało:-(
słoneczko kochane nie zastanawiaj sie tylko zmien lekarza malenka :tak: buziaczki myszko :tak::-D
 
To dobrze Lunia:-) Trzymam kciuki. Może to zabrzmi prymitywnie, ale chyba jak mi sie znowu uda, nie bede chodziła na comiesięczne kontrole. Mam wstret do lekarzy. Pytali mnie czemu nie zrobiłam takich badań czy takich. Boże mój, skąd mogłam wiedziec ze takie są. Pierwszy raz byłam w tak zaawansowanej ciąży. Pójde na usg 3D między 9 i 13 tyg i 18-21. Bede co miesiąc robiła badania krwi i pokazywała znajomej ginekolog. Nie chce miec nic wspólnego z lekarzami.
 
reklama
Do góry