reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć dziewczynki :happy:

Słonko świeci, humorek dopisuje :-)

Wczoraj Daria oglądała kasetę z naszego ślubu, ja też popatrzyłam i uzmysłowiłam sobie, ze te chwile juz nie wrócą, ze czas tak szybko leci ale zamiast rozczulać się nad tym co było trzeba korzystać z chwil, które są teraz, doceniać je, bo niedługo one też przemina i będą tylko wspomnieniem - oby jak najmilszym. Tak więc mam postanowienie cieszenia się chwilą obecną i korzystania z niej :-). Bo człowiek (przynajmniej ja) to takie przewrotne stworzenie, które zazwyczaj ciągle do czegoś dąży, czegoś oczekuje, czeka na to szczęście, które kiedyś tam przyjdzie (jednocześnie rozpamiętując jak to było kiedyś, co się zmieniło, że wygląd już nie ten, że emocje trochę inne, że czasu mniej) zamiast dostrzegać, ze życie toczy się tu i teraz, że szczęście jest właśnie "teraz", trzeba tylko je dostrzec :tak:

Bardzo rzadko sie tu udzielam ale często czytam i kibicuje dlatego chciałam Wam coś pokazać :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
po doświadczeniach z przeszłości zamierzałam testować w sobotę ale nie wytrzymałam i testłam dzisiaj o 16 :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: bardzo dużo piłam i może przez to testowa jest jaśniejsza

20477.JPG


Wierzę z całych sił że tym razem iskiereczka zostanie ze mną :tak::tak::tak::tak:

Super!!! Bardzo się ciesze i gratuluję!!!!!!!!!!!!!!:tak:

:-)ja teraz twierdze ze moglam lepiej ekonomie studiowac tak mi sie podoba:tak:

hihihiih, ekonomię to ja skończyłam :tak:

Majeczka :-) Nenius :-) Migotka :-) Adiva :-) Loreta :-) KasiaJ :-) Iwonaka:-) Julitka :-) i wszytkie pozostale dziewczynki milego wieczorku :-):-):-):-):-):-):-)

Cześć Maggie :-), bardzo dziękuję :-), oj, ten bocianek mógłby juz wreszcie do Ciebie zawitać, no! :sorry2:

:-)

A do mnie dzis przyjechała z Anglii moja stara dobra kumpela...i wiecie co tez jest w ciązy...:-) Fajnie bo od dwoch lat leczy sie na tarczyce i sie udało nareszcie :-)

W ogole to otaczaja mnie fasolki....fajnie tak...w sumie sama sie nie staram już ale ciesze sie szczęściem innych :-)

Miłego wieczorka Dziewczynki...ja dziś wieczorkiem na imprezke uciekam :-)... ;-)

znowu brawo za podejście :tak:, mam nadzieję, że imprezka sie udała :tak:

Ja dzisiaj zamierzam ostro wykorzystać mężulka. Zaczyna się owu, a siódmy cykl starań zobowiązuje - musi przecież być szczęśliwy. :tak: Trzymajcie kciuki!

Serdecznie pozdrawiam wszystkie Staraczki i szczęśliwie Wystarane:happy:

pewnie, że musi :tak::tak::tak:

Mam pytanie do dziewczyn mierzacych temperature, zbliza sie zmiana czasu, jak mam wtedy zmierzyc, o tej samej porze co zwykle czy jak? Loretko licze na Ciebie:-).

I jeszcze jedno, dzis jest 21 dzien mojego cylku a ja tone:szok: w bialym sluzie. Jest go ogromnie duzo, mokro mam caly dzien, nawet rano sie przetsraszylam ze @ przyszla. Nigdy tak nie mialam:-(. Zapach sluzu neutralny, nic mnie nie piecze nic mnie nie swedzi. O co kaman:confused:?

hmm, ja to nigdy aż tak bardzo rygorystyczna w tych pomiarach nie byłam i jakoś do tej pory wszystko gra tak jak chcę :sorry2:, ja bym mierzyła o tej co zwykle (no bo przecież nie zaczniesz nagle wstawać o innej porze) ale na wykresie zaznaczyłabym, ze była zmiana czasu i wzięłabym to pod uwagę przy interpretacji wykresu :tak:

A ten śluz to mi sie podoba :rofl2::sorry2::sorry2::sorry2:

Czesc juz wrocilam od gina dziecko rosnie pieknie ladnie ma juz 2,59 cm :-D
serduszko bije i widzialam i slyszalam :-D i jestem starsznie szczesliwa :-D.

Musze jeszcze jedne badania zrobic na toxoplazmoze bo te co mam mowia tylko
ze mam przeciwciala ale nie mowia czy mam teraz ta chorobe i obym jej nie
miala i jutro rano pojde pobrac krew to moze w poniedzialek beda juz wyniki
a jak nie to we wtorek .

Do gina ide za 3 tygodnie 17 kwietnia a 21 kwietnia ide na usg genetyczne
i on daje skierownie i w ten sposob takie usg nie kosztuje mnie nic :-D

Super, że dzidzia ślicznie rośnie :tak::-) a wyniki na pewno będą ok, nie martw się - musi byc dbrze, nie ma innej opcji ;-)

Moge troche pobiadolic.... Brzuch mnie boli na @:wściekła/y:.

a może nie na @ tralalalala :-D

Nooo dobra, ja też się w końcu biorę do roboty... Pozdrawiam wszystkie starające się !

Witamy :-)

Witaj Kapio12, a bierz sie do roboty bierz. Tutaj wszystkie ciezko pracujemy:-).

I dobranoc!

a nie, nie - ja nie :no:, tzn. jeszcze nie :sorry2:

Migotka a może to grudniowy dzidziuś daje znaki:tak:ja mam podobnie .. a u nie jeszcze 9 dni do testowania boli brzuszek na dole wczoraj jajnik kłuł mnie i tez mam taki śluz jakis dziwny.. mialam kiedys taki jeszcze przed tym jak bralam tabsy - 7 lat temu.. albo organizm wrócił do normy albo ..;-)

oj Kasieńko, tak bardzo Ci tego życzę :tak::tak::tak:

Witam Was kochane ja juz w pracy. Jak wiecie bylam wczoraj u ginusia, powiedzial ze mam podwyzszone PH co kolwiek to znaczy hehe, i ze jezeli mam nieregularne @ to moga byc cykle nieowulacyjne :-( ale dal mi tabletki ktore mam brac co 12h i za dziesiec dni po skonczeniu tabletek na kontrol do niego... oj znowu to czekanie masakra

ważne, że coś się dzieje w temacie i nie czekasz bezczynnie. Będzie dobrze :tak:
 
reklama
Cześć Julitka, co za tabletki masz brać, czyżby Duphaston?? Ja jestem w trakcie leczenia duphastonem i czekam na rezultaty. Uda sie nam już niedługo, zobaczysz!!!!
 
Cześć dziewczynki :happy:

Słonko świeci, humorek dopisuje :-)

Wczoraj Daria oglądała kasetę z naszego ślubu, ja też popatrzyłam i uzmysłowiłam sobie, ze te chwile juz nie wrócą, ze czas tak szybko leci ale zamiast rozczulać się nad tym co było trzeba korzystać z chwil, które są teraz, doceniać je, bo niedługo one też przemina i będą tylko wspomnieniem - oby jak najmilszym. Tak więc mam postanowienie cieszenia się chwilą obecną i korzystania z niej :-). Bo człowiek (przynajmniej ja) to takie przewrotne stworzenie, które zazwyczaj ciągle do czegoś dąży, czegoś oczekuje, czeka na to szczęście, które kiedyś tam przyjdzie (jednocześnie rozpamiętując jak to było kiedyś, co się zmieniło, że wygląd już nie ten, że emocje trochę inne, że czasu mniej) zamiast dostrzegać, ze życie toczy się tu i teraz, że szczęście jest właśnie "teraz", trzeba tylko je dostrzec :tak:



Super!!! Bardzo się ciesze i gratuluję!!!!!!!!!!!!!!:tak:



hihihiih, ekonomię to ja skończyłam :tak:



Cześć Maggie :-), bardzo dziękuję :-), oj, ten bocianek mógłby juz wreszcie do Ciebie zawitać, no! :sorry2:



znowu brawo za podejście :tak:, mam nadzieję, że imprezka sie udała :tak:



pewnie, że musi :tak::tak::tak:



hmm, ja to nigdy aż tak bardzo rygorystyczna w tych pomiarach nie byłam i jakoś do tej pory wszystko gra tak jak chcę :sorry2:, ja bym mierzyła o tej co zwykle (no bo przecież nie zaczniesz nagle wstawać o innej porze) ale na wykresie zaznaczyłabym, ze była zmiana czasu i wzięłabym to pod uwagę przy interpretacji wykresu :tak:

A ten śluz to mi sie podoba :rofl2::sorry2::sorry2::sorry2:



Super, że dzidzia ślicznie rośnie :tak::-) a wyniki na pewno będą ok, nie martw się - musi byc dbrze, nie ma innej opcji ;-)



a może nie na @ tralalalala :-D



Witamy :-)



a nie, nie - ja nie :no:, tzn. jeszcze nie :sorry2:



oj Kasieńko, tak bardzo Ci tego życzę :tak::tak::tak:



ważne, że coś się dzieje w temacie i nie czekasz bezczynnie. Będzie dobrze :tak:
Wiesz ze ja tez zaczelam wierzyc ze bedzie dobrze :tak: teraz to chyba jak sie nie myle kwestia czasu :-p ale iwerze ze bede szczesliwa mamusia :-p
 
Witajcie,okropnie sie czuje,bo ostatnio Was zaniedbuje...:zawstydzona/y:ale prosze,wybaczcie mi..cierpie na chroniczny brak czasu ostatnio...:-( pracy jest ogrom,a do tego przeprowadzka...staram sie jednak kazdego dnia do Was zajrzec...i mam nadzieje,ze niedlugo uspokoi sie przynajmniej w domu,podlacza mi neta i wreszcie bede na biezaco...
Buziaki
 
Witajcie,okropnie sie czuje,bo ostatnio Was zaniedbuje...:zawstydzona/y:ale prosze,wybaczcie mi..cierpie na chroniczny brak czasu ostatnio...:-( pracy jest ogrom,a do tego przeprowadzka...staram sie jednak kazdego dnia do Was zajrzec...i mam nadzieje,ze niedlugo uspokoi sie przynajmniej w domu,podlacza mi neta i wreszcie bede na biezaco...
Buziaki[/quot
Witaj :-p nie przejmuj sie malenka pozalatwiaj wszystkie swoje sprawy a my na Ciebie cierpliwie czekamy :tak: swietnie ze o nas pamietasz i zagladasz do nas :tak: tulam mocno
 
reklama
Electra, nic się nie martw, rozumiemy i czekamy na Ciebie :tak:

Kochane a co to znaczy jak sie ma podwyzszone PH ?

nie wiem, może spróbuj poszukać w necie?

Mojej przyjaciółce odeszły wody i zaczęły się skurcze :tak:, niebawem Tymcio będzię na świecie :-), oby tylko bardzo się nie wymęczyła bo bardzo bała się tego porodu z powodu złych wspomnień z pierwszego.
 
Do góry