reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Electra, nic się nie martw, rozumiemy i czekamy na Ciebie :tak:



nie wiem, może spróbuj poszukać w necie?

Mojej przyjaciółce odeszły wody i zaczęły się skurcze :tak:, niebawem Tymcio będzię na świecie :-), oby tylko bardzo się nie wymęczyła bo bardzo bała się tego porodu z powodu złych wspomnień z pierwszego.
Spróbuje poszukac:-p ooo fajnie juz niedlugo, tez mam nadzieje ze sie nie wymeczy biedactwo w kazdym badz razie zycze Twojej przyjaciolce spokojnego i szybkiego porodu :tak:
 
reklama
Witam

Melduję że wstałam :-) Impreza sie udała chociaż to nie jest to co kiedyś....jeszcze poł roku temu pewnie bym z dziewczynami nie schodziła z parkietu....a widze że teraz dobra impreza to przegadana impreza....ale też dobrze...z wszystkimi plotkami jestem na bierząco :-)

Niom a teraz kawusia i relaksik bo dziś mam zjazd...na który baaaaaardzo nie chce mi sie iść...a wiecie czemu? Nie chodzi o zajęcia same w sobie....chodzi o to że dzis od 16 do 21 i jutro od 8 do 17 mamy zajęcia tylko z jednym profkiem....naszym promotorem....i normalnie ogladanie tej samej geby tyle godzin to mozna zwariować...my jemu tez oczywiscie wspołczujemy :-) ;-)
2 przedmioty przez 2 dni z 1 kolesiem...bedzie hardcore....:-D
No i stad ten moj zapał....
 
Witam

Melduję że wstałam :-) Impreza sie udała chociaż to nie jest to co kiedyś....jeszcze poł roku temu pewnie bym z dziewczynami nie schodziła z parkietu....a widze że teraz dobra impreza to przegadana impreza....ale też dobrze...z wszystkimi plotkami jestem na bierząco :-)

Niom a teraz kawusia i relaksik bo dziś mam zjazd...na który baaaaaardzo nie chce mi sie iść...a wiecie czemu? Nie chodzi o zajęcia same w sobie....chodzi o to że dzis od 16 do 21 i jutro od 8 do 17 mamy zajęcia tylko z jednym profkiem....naszym promotorem....i normalnie ogladanie tej samej geby tyle godzin to mozna zwariować...my jemu tez oczywiscie wspołczujemy :-) ;-)
2 przedmioty przez 2 dni z 1 kolesiem...bedzie hardcore....:-D
No i stad ten moj zapał....
Witam :tak: ciesze sie ze impreza sie udała:tak: zycze milego dzionka :tak: hehe mimo tego zjazdu :tak: buziaki
 
Julitka ciesze sie z powodu M super bedxiecie sobie w weekend razem:-D i super ze masz tabletki napewno bedzie dobrze :tak:.


Nenius 3 mam kciuki za przyjaciolke .Daj znac jak sie urodzi :-D.

Adiva super ze impreza udana :tak: ,dasz rade jakos z tym promotorem.


U mnie sloneczko pieknie swieci ja w lozku ale zaraz sie ubieram i ide do pracy zaniesc chorobowe :tak: gin mowil ze wiekszosc mam nadal lezec ale troszeczke
moge chodzic wiec dzis ja pojde z tym chorobowym.
A tak to pewnie z psem bede chodzila popludniu na chwile i jakis 1 specer z mezem w tygodniu wiec sie nie nachodze i bede sie oszczedzala nadal :-D
 
Julitka ciesze sie z powodu M super bedxiecie sobie w weekend razem:-D i super ze masz tabletki napewno bedzie dobrze :tak:.


Nenius 3 mam kciuki za przyjaciolke .Daj znac jak sie urodzi :-D.

Adiva super ze impreza udana :tak: ,dasz rade jakos z tym promotorem.


U mnie sloneczko pieknie swieci ja w lozku ale zaraz sie ubieram i ide do pracy zaniesc chorobowe :tak: gin mowil ze wiekszosc mam nadal lezec ale troszeczke
moge chodzic wiec dzis ja pojde z tym chorobowym.
A tak to pewnie z psem bede chodzila popludniu na chwile i jakis 1 specer z mezem w tygodniu wiec sie nie nachodze i bede sie oszczedzala nadal :-D
Wierze w to ze bedzie dobrze :-p A Ty kochana oszczedzaj sie jak tylko sie da :tak: mam nadzieje ze czujesz sie dobrze? :tak: buziaki
 
Wierze w to ze bedzie dobrze :-p A Ty kochana oszczedzaj sie jak tylko sie da :tak: mam nadzieje ze czujesz sie dobrze? :tak: buziaki

Tak nadal sie starsznie oszczedzam nic praktycznie nie robie tylko leze ale wiesz
wyjsc czasem trzeba z domu bo ja juz warjuje tak nie widzac swiata hi.

A czuje sie dobrze wczesniej mnie mdlilo ale w tej chwili juz nie aha no i 1 ale pozadnie
rozmawialam z kibelkiem
 
reklama
Do góry