reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dorotka wspaniale cieszymy sie razem z Toba:tak:
Gdzie podzialy sie wszystkie Kobitki??? :baffled: nie ma do kogo pobiadolic:-D
 
reklama
Witacie! ja w pracy ale na szcescie dzisiaj piatek:-)
wczoraj was troszke poczytalam ale poszlam wczesnie spc bo czeka mnie pracowity weekend.. mam zjazd na studiach i musze oddac 2 rozdzial pracy ale juz dzisiaj drukuje wiec oki:tak:
Dorotko Kochana! Bardzo się ciesze Twoim szczęściem!! Napewno to niesamowite uczucieposłuchać serduszka fasolki!!
Migotka a może to grudniowy dzidziuś daje znaki:tak:ja mam podobnie .. a u nie jeszcze 9 dni do testowania boli brzuszek na dole wczoraj jajnik kłuł mnie i tez mam taki śluz jakis dziwny.. mialam kiedys taki jeszcze przed tym jak bralam tabsy - 7 lat temu.. albo organizm wrócił do normy albo ..;-)
Iwonaka ja to spioch jestem ... :tak:3maj sie Kochana
Kluliczek :-):-)
kapio12 owocnych staranek !! oby 2 kreseczki pojawily się szybciutko!!
Maggie wspolczuje Ci tych matur.. a moze bedzie niespodzianka i zobaczysz 2kreseczki:tak:
To 3majcie sie Staraczki!! zmykam bo mam sporo pracy:tak:
Poczytam Was jak wróce do domu:-)
 
Witam Was kochane ja juz w pracy. Jak wiecie bylam wczoraj u ginusia, powiedzial ze mam podwyzszone PH co kolwiek to znaczy hehe, i ze jezeli mam nieregularne @ to moga byc cykle nieowulacyjne :-( ale dal mi tabletki ktore mam brac co 12h i za dziesiec dni po skonczeniu tabletek na kontrol do niego... oj znowu to czekanie masakra
 
Czesc juz wrocilam od gina dziecko rosnie pieknie ladnie ma juz 2,59 cm :-D
serduszko bije i widzialam i slyszalam :-D i jestem starsznie szczesliwa :-D.

Musze jeszcze jedne badania zrobic na toxoplazmoze bo te co mam mowia tylko
ze mam przeciwciala ale nie mowia czy mam teraz ta chorobe i obym jej nie
miala i jutro rano pojde pobrac krew to moze w poniedzialek beda juz wyniki
a jak nie to we wtorek .

Do gina ide za 3 tygodnie 17 kwietnia a 21 kwietnia ide na usg genetyczne
i on daje skierownie i w ten sposob takie usg nie kosztuje mnie nic :-D
Bardzo sie ciesze kochana ze malenstwo rosnie i sie prawidlowo rozwija :tak: oj i te serduszko to musialo byc super przezycie, ale mnie tez to kiedys czeka :-p
 
reklama
Kinguś dziękuję Ci za odpowiedź. Wczoraj dzwoniłam do mojego lekarza i jutro mam wizytę. Kazał powtórzyć test, to taka malutka nadzieja. Zrobię to dopiero jutro rano, bo po prostu się boje!!
Jest mi z Wami dziewczyny od razu łatwiej!!!Dzięki
 
Do góry