reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Lunia Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzinek!! :-):-)
Iwonaka sporo sporo a ja w styczniu już sie załapałam na 26 latek ehh ten czas szybko płynie..
Magdusia26 witaj wsrod mas!! Owocnych staranek
Gusiu ja zrobilabym takie usg jezeli masz fundusze to zrob! Pozdrawiam CIę gorąco:tak:
Julitko wszystko bedzie dobrze Kochana!!
buzi@k no piekne 2 kreseczki!! Gratuluję fasoleczki:):)
Alicjo jak cie rozumiem co to znaczy zmieniac zupelnie zakres swoejje pracy... ja po socjologii jestem a pracuje w finansach.. ale naprawde trzeba sie w tym dobrze czuć:-)ja teraz twierdze ze moglam lepiej ekonomie studiowac tak mi sie podoba:tak:
a moze dzidzius szybko sie pojawi i tesciu bedzie szukal kogos innego!!

a u mnie po staremu;-)wróciłam z pracki objadłam się naleśnikami :tak:mniam!
ale wieczorek spedze sama bo mezus do konca miesiaca ma na noc:-(
Pozdrawiam Was gorąco !!
 
reklama
Witam, również staramy się z mężem o maleństwo już od sierpnia 2007. Niestety do tej pory nie udało się! Obecnie skończyłam brać duphaston na uregulowanie cykli. Już jest 6 dzień od ostatniej tabletki, a ja nie mam miesiączki. Czy ktoś mi może powiedzieć po ilu dniach powinna wystąpić @. Dodam, że test ciążowy wyszedł negatywny:(


Ja za pierwszym razem po odstawieniu duphastonu dostałam @ po 10 dniach, teraz po 3 ale lekarz powiedział, żeby do 14 dni poczekać. Mam nadzieje, że pomogłam Ci trochę.
 
Czesc Dziewczynki! Podczytalam Was szybciutko ale padam ze zmeczenia ( znowu maturzysci, mam ich jeszcze 2 tygodnie) to bedzie krotko i wybiorczo (sorki)

Lunia! Dolaczam sie do zyczen urodzinowych :tak::tak::tak:. I prosze o fluidki bo jestesmy obok siebie na liscie :-D. Czekam az w konu bedziesz miala tam swoje kreseczki dopisane ... a moze i moje sie tam tez pojawia... ech rozmarzylam sie...

Dorotka :-) Dbaj o siebie i fasolinke. Mezulka krociutko ;-).

Gusia! Jesli chodzi o USG to pewnie, rob, wyogladaja czy wszystko jest OK (a na pewno jest) i bedziesz miala superpamiatke . Na inwazyjne (amniopuncje) osobiscie bym nie poszla, chociaz mialabym wskazania ze wzgledu na wiek. Ale 1 na 100-200 badan konczy sie poronieniem... wiec dziekuje bardzo :no:.

Buzi@k! Gratulacje :tak:

Majeczka :-) Nenius :-) Migotka :-) Adiva :-) Loreta :-) KasiaJ :-) Iwonaka:-) Julitka :-) i wszytkie pozostale dziewczynki milego wieczorku :-):-):-):-):-):-):-)
 
A co to ja widzę...nowa zafasolkowana

Buzi@aczku GRATULACJE....!!!!!!!!!! Dużo zdrowia i spokojnej ciąży.....:-)

A do mnie dzis przyjechała z Anglii moja stara dobra kumpela...i wiecie co tez jest w ciązy...:-) Fajnie bo od dwoch lat leczy sie na tarczyce i sie udało nareszcie :-)

W ogole to otaczaja mnie fasolki....fajnie tak...w sumie sama sie nie staram już ale ciesze sie szczęściem innych :-)

Miłego wieczorka Dziewczynki...ja dziś wieczorkiem na imprezke uciekam :-)... ;-)
 
Witajcie Kobietki.
Buzi@k - serdecznie gratuluję!
Miło, że wiosenka przynosi pierwsze fasolinki, oby jak najwięcej!!!

Ja dzisiaj zamierzam ostro wykorzystać mężulka. Zaczyna się owu, a siódmy cykl starań zobowiązuje - musi przecież być szczęśliwy. :tak: Trzymajcie kciuki!

Serdecznie pozdrawiam wszystkie Staraczki i szczęśliwie Wystarane:happy:
 
Lunia wszystkiego najlepszego :-D.

A co do USG to bezpłatne jest 2D i jest to badanie przezierności. To o którym pisze Gusia to badanie dodatkowe, na dodatek 3D. Miedzy 11 a 14 tygodniem ogląda się właśnie przezierność, a 20-24 narządy i wilkość poszczególnych części ciała, sprawdza się czy żołądek jest pojedyńczy, serduszko zdrowe, jak rozwija się mózg, ogląda się cewkę moczową, sprawdza stosunek wielkości kości udowej do ciała.

Maggie2412 jak byłam w poradni genetycznej to pani powiedziała, że powikłania po badaniu bywają 1 na 1000. Ale ja stwierdziłam, że i tak za dużo i że nie zaryzykuję. To zresztą podobno nie muszą być tylko poronienia.
 
Bardzo rzadko sie tu udzielam ale często czytam i kibicuje dlatego chciałam Wam coś pokazać :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
po doświadczeniach z przeszłości zamierzałam testować w sobotę ale nie wytrzymałam i testłam dzisiaj o 16 :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: bardzo dużo piłam i może przez to testowa jest jaśniejsza

20477.JPG


Wierzę z całych sił że tym razem iskiereczka zostanie ze mną :tak::tak::tak::tak:
Buzi@ku gratulacje ogromniaste! Przepiekne te dwie kreseczki!

A co to ja widzę...nowa zafasolkowana

Buzi@aczku GRATULACJE....!!!!!!!!!! Dużo zdrowia i spokojnej ciąży.....:-)

A do mnie dzis przyjechała z Anglii moja stara dobra kumpela...i wiecie co tez jest w ciązy...:-) Fajnie bo od dwoch lat leczy sie na tarczyce i sie udało nareszcie :-)
Adiva, ogromne gratulacje dla kolezanki! Ma nagrode za wytrwalosc!

Mgdusia26 witaj na forum!

Lunia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Spokojnej ciazy i zdrowego bobaska!

Maggie ci maturzysci Cie kiedys wykoncza:-)!
 
Mam pytanie do dziewczyn mierzacych temperature, zbliza sie zmiana czasu, jak mam wtedy zmierzyc, o tej samej porze co zwykle czy jak? Loretko licze na Ciebie:-).

I jeszcze jedno, dzis jest 21 dzien mojego cylku a ja tone:szok: w bialym sluzie. Jest go ogromnie duzo, mokro mam caly dzien, nawet rano sie przetsraszylam ze @ przyszla. Nigdy tak nie mialam:-(. Zapach sluzu neutralny, nic mnie nie piecze nic mnie nie swedzi. O co kaman:confused:?
 
Czesc juz wrocilam od gina dziecko rosnie pieknie ladnie ma juz 2,59 cm :-D
serduszko bije i widzialam i slyszalam :-D i jestem starsznie szczesliwa :-D.

Musze jeszcze jedne badania zrobic na toxoplazmoze bo te co mam mowia tylko
ze mam przeciwciala ale nie mowia czy mam teraz ta chorobe i obym jej nie
miala i jutro rano pojde pobrac krew to moze w poniedzialek beda juz wyniki
a jak nie to we wtorek .

Do gina ide za 3 tygodnie 17 kwietnia a 21 kwietnia ide na usg genetyczne
i on daje skierownie i w ten sposob takie usg nie kosztuje mnie nic :-D
 
reklama
Do góry