reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Tak nadal sie starsznie oszczedzam nic praktycznie nie robie tylko leze ale wiesz
wyjsc czasem trzeba z domu bo ja juz warjuje tak nie widzac swiata hi.

A czuje sie dobrze wczesniej mnie mdlilo ale w tej chwili juz nie aha no i 1 ale pozadnie
rozmawialam z kibelkiem
hehe powiadasz czesto rozmawiasz z kibelkiem :blink: na szczescie to tylko chwilowe a naprawde warto chociazby dla tekiego maleństwa :tak:
12457_33.jpg
 
reklama
Witajcie!
Dziękuję wszystkim za życzonka:tak: Jesteście kochane:tak:
Buzi@k - gratuluję!!!!
Adiva- super że imprezka się udała:-)
Julitko - czyli skoro mąż wraca pewnie będzie szaleństwo;-)

Ja dzisiaj byłam znowu na zastrzyku:-( i dupka boli bardzo:-(Ale dla maleństwa wszystko:tak: Wizytę u gina mam we wtorek bo w poniedziałek jej nie ma. Mam nadzieję, że wszystko jest ok. A teraz wybieram sie na obiadek do babci:tak: 3majcie sie dziwczynki.Papa
 
:tak:
Witajcie!
Dziękuję wszystkim za życzonka:tak: Jesteście kochane:tak:
Buzi@k - gratuluję!!!!
Adiva- super że imprezka się udała:-)
Julitko - czyli skoro mąż wraca pewnie będzie szaleństwo;-)

Ja dzisiaj byłam znowu na zastrzyku:-( i dupka boli bardzo:-(Ale dla maleństwa wszystko:tak: Wizytę u gina mam we wtorek bo w poniedziałek jej nie ma. Mam nadzieję, że wszystko jest ok. A teraz wybieram sie na obiadek do babci:tak: 3majcie sie dziwczynki.Papa
hehe pewnie bedzie :tak: smacznego kochana :tak: buziole
 
Moja znajoma wczoraj urodziła Tymonka :-)

A mi się ząb ułamał. Teraz widzę, że dziura nie była wielka bo pod ułamaniem białe jest już, ale kurcze, to moj pierwszy ułamany ząb od conajniej 20 lat :sorry2:. No i mój dentysta się już wyniusł gdzieś indziej :-(. Także kicha. No ale teraz ta 8 bardziej mi w szczękę pasuje :-p.
 
Moja znajoma wczoraj urodziła Tymonka :-)

A mi się ząb ułamał. Teraz widzę, że dziura nie była wielka bo pod ułamaniem białe jest już, ale kurcze, to moj pierwszy ułamany ząb od conajniej 20 lat :sorry2:. No i mój dentysta się już wyniusł gdzieś indziej :-(. Także kicha. No ale tarz ta 8 bardziej mi w szczękę pasuje :-p.

Gratulacje dla znajomej :-)
 
Moja znajoma wczoraj urodziła Tymonka :-)

A mi się ząb ułamał. Teraz widzę, że dziura nie była wielka bo pod ułamaniem białe jest już, ale kurcze, to moj pierwszy ułamany ząb od conajniej 20 lat :sorry2:. No i mój dentysta się już wyniusł gdzieś indziej :-(. Także kicha. No ale teraz ta 8 bardziej mi w szczękę pasuje :-p.
Ja tez mam z tym problem w ciagu tak krotkiego czasu popsuly mi sie dwa zeby a mojego dentysty nie ma :no: a ja w ogole nie lubie chodzic do dentysty :-(
 
Mam już podrzucone namiary na dentystę w milanówku, wieczorem zadzwonie po nr telefonu i zapiszę sie w poniedziałek. Dziś i tak nie moge bo nie wiem jak Tomek pracuje :-(.
Moje zeby popsuły się podczas karmienia, choć tak naprawdę tylko dokarmiałam piersią i to tylko przez 3 miesiące :-(.
 
Mam już podrzucone namiary na dentystę w milanówku, wieczorem zadzwonie po nr telefonu i zapiszę sie w poniedziałek. Dziś i tak nie moge bo nie wiem jak Tomek pracuje :-(.
Moje zeby popsuły się podczas karmienia, choć tak naprawdę tylko dokarmiałam piersią i to tylko przez 3 miesiące :-(.
To dobrze zadzwon i sie umow kochana :tak: Tobie od karmienia a mi sama nie wiem od czego moze brak jakis witamin nie mam pojecia ale tez musze sie umowic do kogos i wybrac nie ma na co czekac niestety ....
 
Mam już podrzucone namiary na dentystę w milanówku, wieczorem zadzwonie po nr telefonu i zapiszę sie w poniedziałek. Dziś i tak nie moge bo nie wiem jak Tomek pracuje :-(.
Moje zeby popsuły się podczas karmienia, choć tak naprawdę tylko dokarmiałam piersią i to tylko przez 3 miesiące :-(.

hihhihi w Milanówku powiadasz? Kiedyś też leczyłam tam zęby, ale nie pamietam jak nazywala się ta przychodnia.
 
reklama
Do góry