reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Ja wiem ze usg genetyczne jest miedzy 11 a14 tygodniem ciazy i moj gin takie
robi i podobno daje on skierowanie na takie badania i wtedy jest besplatnie :tak:
ale sie dzisiaj wszystkiego dowiem i popytam bo na nastepnej wizycie bede wlasnie miedzy takiemi tygodniami i jak dalby mi to skierowanie i zrobilby mi takie usg to
byloby super ale czy kasete daje to nie wiem hi .
Dzis sie dowiem

nie jestem pewna w 100% ale z tego co sie orjetuje te badania sa płatne i nagranie tez sie płaci u mnie jest tak usg 3D prenatalne 180 zł a nadranie na płyte tegoz usg 20 zł
 
No i pieknie, wszystkie Myszki uciekly:-( nie bylo mnie dobe a czytania zostawilyscie co nie miara:-D
Migotka kochana jest mi bardzo smutno ale nie zalamuje sie i moze podejde do tego jak adiva ( caluje Cie Maluchu), bynajmniej postaram sie skupic na zupelnie innych sprawach..
A tak wogole moja @ trwala 2 dni, nadal czuje taki napecznialy brzusio i siusiu biegam co chwile, ale moze poprostu przeziebilam pecherz..
Milego popoludnia, tulaaam:-)
 
lunia zycze Ci Skarbku spelnienia Twojego najwiekszego zyczenia i zdroweczka, a reszta juz ulozy sie dobrze:-) Stooooooooo lat:-D:-D:-D widzeee ze 25latek sporo, cwiercwiecze za nami:-p
 
Dołanczam sie do zyczonek :-) od staraczek :-)
Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

tort2gg3.png



 
reklama
Bardzo rzadko sie tu udzielam ale często czytam i kibicuje dlatego chciałam Wam coś pokazać :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
po doświadczeniach z przeszłości zamierzałam testować w sobotę ale nie wytrzymałam i testłam dzisiaj o 16
:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: bardzo dużo piłam i może przez to testowa jest jaśniejsza

20477.JPG


Wierzę z całych sił że tym razem iskiereczka zostanie ze mną
:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry