reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

A ja odebralam wyniki krwi i moczu i tak krew mi urosla hi hi :-D zelazo rowniez co dla moich schorzen jest SUPER wyniki krwi mam wszystko w normie:tak:.
A wynik na toxoplazmoze IgG wyszed 28,3 czyli znaczy ze juz toxo przechodzilam
wiec teraz juz nie bede chora :tak:.
Ale wiecie co jest najgorsze ze skonsultowalam te wyniki z kolezanka ktora ma jakies pojecie na ten temat i znalazlam wyniki na toxoplazmoze z tamtej ciazy
i najprowdopodnobnie wlansie w tedy ja przechodzilam:-:)wściekła/y: a lekarz powiedzial
mi pamietam bo tez sie go o to pytalam to powiedzial ze jest oki :no:.
Boze dziewczyny dzis sie dowiedzialam ze tamta moja dzidzia moze umarla
przez wlansie ta chorobe :wściekła/y: ale najgorsze jest to ze moze daloby sie cos jeszcze
zrobic gdyby lekarz zareagowal.Poryczalam sie z tego powodu :wściekła/y:
Na 4 kwietnia 2008 mialam termin porodu :wściekła/y::-:)-(

Dorotko, ja sie na tym nie znam, ale wydaje mi się, że w takim przypadku to raczej nic nie można było zrobić, a dzidzia gdyby przeżyła byłaby pewnie bardzo chora. Tak więc postaraj się już teraz o tym nie myśleć. Myśl o swojej obecnej fasoleczce, coby jej nie denerwować. Super, że wyniki wyszły dobrze :-)
 
reklama
dziewczynki poradzcie mi co zrobic mam mozliwosc zrobienie badan prenalalnych i nie wiem czy je robic bo pan doktor stwierdził ze nie widzi powodu do ich robienia ale nie moze ich mi zabronic
co robic bo juz nie wiem chce tez zrobic te badania ze wzgledu na to ze bebe miała nagrana płyte z dzidzia no i bede spokojniejsza co prawda zadnych chorób dawna nie było w zadnej rodzinie ale boje sie o te wady wrodzone moja siostra blizniaczka przez to zmarla zaraz poporodzie :-(
 
Dorotko, ja sie na tym nie znam, ale wydaje mi się, że w takim przypadku to raczej nic nie można było zrobić, a dzidzia gdyby przeżyła byłaby pewnie bardzo chora. Tak więc postaraj się już teraz o tym nie myśleć. Myśl o swojej obecnej fasoleczce, coby jej nie denerwować. Super, że wyniki wyszły dobrze :-)
zgadzam sie w 100% z nenius było czasu sie nie cofnie a ty dorotko masz teraz kochana fasolke i dbaj o nia i siebie nie denerwój sie juz tylko ciesz sie ze jest wszystko w pozadku i ze nowe zycie kwitnie w tobie :-)
 
ja do gina ide 31/03 bo tak mi sie konczy l4 i tak kazał przyjsc ale mam jeszcze jeden dylemat pojutrze konczy mi sie dufaston a do poniedziałku jeszcze troche czasu i nie wiem czy isc wczesniej czy czekac do poniedzialku
 
dziewczynki poradzcie mi co zrobic mam mozliwosc zrobienie badan prenalalnych i nie wiem czy je robic bo pan doktor stwierdził ze nie widzi powodu do ich robienia ale nie moze ich mi zabronic
co robic bo juz nie wiem chce tez zrobic te badania ze wzgledu na to ze bebe miała nagrana płyte z dzidzia no i bede spokojniejsza co prawda zadnych chorób dawna nie było w zadnej rodzinie ale boje sie o te wady wrodzone moja siostra blizniaczka przez to zmarla zaraz poporodzie :-(

Moja kolezanka teraz tez jest w ciazy to ma tez mozliwosc zrobic takie
badania ale najprawdopodobniej polegaja one na kluciem igiel w brzuch .
Jej lekarz powiedzial ze takie badanie moze spowodowac poronienie ale moze
zrobic sobie usg prenetalne i ona na to pojdzie ale na te igly nie
 
dziewczynki poradzcie mi co zrobic mam mozliwosc zrobienie badan prenalalnych i nie wiem czy je robic bo pan doktor stwierdził ze nie widzi powodu do ich robienia ale nie moze ich mi zabronic
co robic bo juz nie wiem chce tez zrobic te badania ze wzgledu na to ze bebe miała nagrana płyte z dzidzia no i bede spokojniejsza co prawda zadnych chorób dawna nie było w zadnej rodzinie ale boje sie o te wady wrodzone moja siostra blizniaczka przez to zmarla zaraz poporodzie :-(
Malenka przykro mi z powodu siostry:-( Rozumiem teraz Twoje obawy ale naprawde nie wiem co Ci poradzic slonko co do badan to musi byc tylko Twoja decyzja zrob tak kochana jak podpowiada Ci serduszko a napewno zrobisz dobrze :tak: wiem za wiele Ci nie pomoglam przepraszam slonko
 
ja do gina ide 31/03 bo tak mi sie konczy l4 i tak kazał przyjsc ale mam jeszcze jeden dylemat pojutrze konczy mi sie dufaston a do poniedziałku jeszcze troche czasu i nie wiem czy isc wczesniej czy czekac do poniedzialku

Gusiu ja mam tak ze gin mowi u siebie ze jak tylko bedzie mi sie konczylo opakowanie Luteiny to trzeba zadzownic i on wypisze recepte i ona bedzie do
odbioru i ze maz moze po nia przyjsc i tak wlasnie teraz 2 dni temu zrobilismy i tak bedziemy robic dalej.Szkoda ze twoj gin ci tak tego nie zalatwil
 
Moja kolezanka teraz tez jest w ciazy to ma tez mozliwosc zrobic takie
badania ale najprawdopodobniej polegaja one na kluciem igiel w brzuch .
Jej lekarz powiedzial ze takie badanie moze spowodowac poronienie ale moze
zrobic sobie usg prenetalne i ona na to pojdzie ale na te igly nie

tak mi chdzi o usg prenatalne nie dała bym sobie wbijac igieł w brzuch jeszcze by mi moja kruszynke skrzywdzili :wściekła/y: za zadne skarby:tak:
 
dziewczynki poradzcie mi co zrobic mam mozliwosc zrobienie badan prenalalnych i nie wiem czy je robic bo pan doktor stwierdził ze nie widzi powodu do ich robienia ale nie moze ich mi zabronic
co robic bo juz nie wiem chce tez zrobic te badania ze wzgledu na to ze bebe miała nagrana płyte z dzidzia no i bede spokojniejsza co prawda zadnych chorób dawna nie było w zadnej rodzinie ale boje sie o te wady wrodzone moja siostra blizniaczka przez to zmarla zaraz poporodzie :-(

ale masz na mysli badania inwazyjne czy nie?

Bo inwazyjnych ja bym nie robiła, bałabym się poronienia, ale np. takie badania tylko z krwi to czemu nie, zwłaszcza jeśli były takie problemy...Bardzo mi przykro z powodu Twojej siostry :-(
 
reklama
chyba jutro pojde do niego tylko po ta recepte powiem połoznej co i jak a sa wspaniałe połozne to moze mi wypisze recepte albo przyjmie od reki napewno cos sie da załatwic ? :-)
 
Do góry