reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

adiva oczywiscie ze dam znac, trzymaj kciukasy:) Loretko no ja o synku marze:tak: ale mi narobilyscie nadzieji hehe i po tym smutnym dniu usmiecham sie wreszcie dzieki Wam. a z ta dietka Loretko nie przesadzaj bo wiesz jak to bywa stopniowo i zwlaszcza unikaj tych smakowitych slodyczy co jest najgorsze;-)ale powodzenia:tak:
 
reklama
Iwonaka trzymam mocniutko kciuki:tak:oby we wtorek byly 2 piekne kreseczki:-)
musi nas w koncu ktos pozarazac bo ostatnio nie ma fluidkow do łapania;-)
Migotko ja tez jestem najedzona ... ehh ostatnio schudłam ale przez te święta to chyba wróce do wczesniejszej wagi ;-)i znów steperek:tak:
adiva odetchnełam :tak::tak:Kochana a moze dzidzius wam zrobi psikusa i szybciej do was wpadnie;-):tak:
 
Kasiu pewnie ze bym Was pozarazala a co;-) Dziekuje za kciuki i wsparcie:-)
A to swiateczne objadanko jest okropne chociaz takie pyszniutkie:-D
adiva moze rzeczywiscie Kasia ma racje i niespodziewanie @ sie nie pojawi:-)
 
Oj zaniedbałam Was, ale ząbkowanie połączone ze świętami daje mi ostro popalić. Przesyłam Wam serdeczne życzenia wesołych Świąt :-).
Nie nadrabiam zaległości bo zmęczona jestem, a jeszcze muszę T. do pracy na jutro wyszykować.
Jakaś dziwna jestem ostatnio, najpierw agresorek mi się włączył, ale jaki! I bez płaksowania jak na @, tylko sam, jak by mi ktoś wjechał w kuper jak robiłam zakupy to bym pomordowała :confused2:. Nawet buszowanie w ciuchlandzie nie uspokoiło go :confused:. Do tego dochodzą strasznie suche dłonie, więc może znów tarczyca coś wykręca, choć nie są zimne. :eek:
 
Kluliczku witaj, co Ty spać nie możesz? hihi
A może ta choroba to ciąża sie nazywa, który masz dzień cyklu?
 
A dorwałam się do gry i tak wyprawy sobie czenie, jedna to 5 minut, a ja cała w skowronkach bo wszyscy trzej panowie chrapią :-). Do tego czekam na wolną kuchnię, a moja mama cos dziś nocne zycie prowadzi :-).
Nie ciąża, 15 dzień cyklu. I nie ewolucja, tej spodziewam się najwcześniej za 1,5 tygodnia. Zobaczymy za diablatko mi za skórę wlazło :-p.
 
To ja Ci opowiem jak było to u mnie, miałam cykle 28 dniowe i w 29 dniu zrobiłam teścik, wyszła 1 kreseczka, powtórzyłam w 33dniu i wtedy były juz dwie, i teraz mam pięknego prawie 5 letniego synka, aco do testów to istnieje taka teoria, że przy dziewczynkach szybciej i więcej produkuje się hormonu ciążowego HCG i wcześniej można zobaczyć 2 kreseczkę a u chłopców później i mniej na początku sie produkuje tego hormonu i dlatego teścik wychodzi później dodatni, więc jeśli jesteś w ciąży i ta teoria się sprawdzi to będziesz miała synka:-)

A tak w ogóle coś tu wyczytałam o dietach, a więc ja też się twardo biorę do pracy nad sobą od wtorku, teraz ważę 61.5 kg, zobaczymy za 2 tygodnie, będę ćwiczyć, postaram się nie jeść za dużo chleba (zamienię na WAZA) i ziemniaków i po 18:00 już nic do ust nie wezmę i będę pić czerwoną herbatkę i nie będę jeść słodyczy............ jej, zabrzmiało to jak spowiedź (ale najgorzej będzie z tymi słodyczami bo ja straszny łasuch jestem)

Loretko z tym testem i chlopczykiem to u ciebie sie sprawdzilo hi hi :-D.
A ja jakos od poczatku ciazy mysle ze to bedzie dziewczynka sama nie wiem
dlaczego tak mysle :tak: ale teraz po twoich slowach jeszcze bardziej sie utrwalam ze to moze byc dziewczynka bo ja przy cyklach od 30 do 33 dni na tescie
2 kreseczki zobaczylam w 29 dniu cyklu wiec wczesnie i to moze znaczyc na
dziewczynke :-D:-D:-D
 
Teraz sie z wami witam dziewczynki i zycze mokrego dyngusa ale nie poprzeziebiajcie sie
:-) bo jest zimno nie wiem jak u was ale u mnie w nocy snieg spadl :-( a wczoraj tak
ladnie bylo i sloneczko swiecilo :-)
IWONAKA 3 mam kciuki za fasolke :-)
A ja sie tez wczoraj objadalam ale nie bede po swietach przechodzic na diete hi hi .
Troche mnie mdlilo wczoraj ale bylo spokojnie i kilka razy mialam sporkanie z kibelkiem
ale daje rady hi hi :-)
 
reklama
Witajcie Kochane
Gwizdeczko Iwonaka to trzymam kciuki za testowanko ,aby bylo pozytywne:tak:to byscie fluidkow poprzesylaly:tak:
Jezeli chodzi o diety to ja w sumie caly czas jestem na diecie a tak dokladniej 5 lat temu wazylam 98 kilo przy wzroscie 1.73,od 2 lat waze 62 moja dieta trwala 3 lata i schudlam 36 kilo czyli 1 kg. na miesiac.Teraz od 2 lat utrzymuje moja wage 62 kg.i dobrze mi z tym .Zmienilam calkowicie sposob odzywiania sie ,ale nie zaluje czuje sie o wiele lepiej.A i nieraz pozwalam sobie na grzeszki ale wszystko z umiarem ,bo niestety mam tendencje do tycia :eek:
Milego dnia:-D:-)
 
Do góry