reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mama Pati moja przyjaciółka dwa lata temu (miała wtedy 30 lat) zaciążyła bezproblemowo za pierwszym podejściem. Całą ciąże ganiała i pracowała prawie do porodu :tak::-) Więc może nie jesteśmy jeszcze takie stere ;-)
 
reklama
Mama Pati za stare to wykluczone to chyba tak jak mówisz złe odzywianie przede wszystkim streeeeeees!Życie w biegu pogoń za czymś to nas niszczy
 
Ocho cho Gusia no to masz tego trochę, ale się nie martw. Wierzę że przyniosą oczekiwany efekt :tak::-) Zresztą z takim dopingiem jaki jest tutaj na pewno się uda :tak::tak::tak::-)
Do wieczorka i miłej pracki.
 
A ja mam jeszcze pytanko a propos tych naszych suwaczków. Dlaczego one oznaczają mi owulacje na 16 dzień cyklu przy cyklach po 29 dni? Generalnie mam ta owulacje raczej koło 14-15 dnia...
 
reklama
Do góry