reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kobitki. Wczoraj bylam u G.i czywiscie moje przeczucia sie potwierdzily. Ewolucji nie bylo...dostalam leki i mam przyjsc znowu i znowu i bedziemy sobie ten kolejny cykl obserwowac... :baffled:

A to Flox i Uranija




Ewelinka27 lekarza zawsze mozna zmienic :tak: moze faktycznie mial zly dzien, nie jestesmy komputerkami i czasami dopadaja nas humory....nawet ta brzydsza plec;-)

adiva a u nas strajkuja - juz jak dla mnie za dlugo- ci kolesie od pradu i sobie co pare godzin wylaczaja pstryczki ,to tu,to tam.....juz 2 razy mialam ciemnosci egipskie w klinice i nie moglam pracowac....cale szczescie ze do tej pory nie przytrafilo sie to podczas operacji....no i do tego jeszcze strajkuja smieciarze -nie musze mowic jaki "zapaszek "unosi sie przy smietnikach,ktore w Atenach sa na ZEWNATRZ:wściekła/y: wczoraj strajkowali lekarze,aptekarze....dzis autobusiarze,metro nie dziala itak na okraglo....
 
reklama
Jakie super zwierzaki....eh gdybym mogła i miała wiekszy dom to u mnie takie małe schronisko by było :-) a ja mojej Saszy obcinałam pazuraski wczoraj no i oczywiście jeden za mocno ciachnełam...teraz nie dość że w majtkach biega to jeszcze ma bandażyk na łapce...eh ten pies ma anielską cierpliwość do mnie :-) nie chciałam jej krzywdy zrobić ale na czarnych pazurkach to zawsze na wyczucie jest :-(

Ładnie Electra....u was to ogólnie mówiąc ludzie żyją strajkami...został w ogole ktoś kto jeszcze nie strajkował ???
 
Wtajcie Kochane!!!!!!!!!!!
ale dzisiaj piekny dzien mamy tutaj u mnie,a jaka pogoda w Polsce?

wiejeeeeeeeeeeee :dry:

Pewnie Nenius jak tylko sie bede wybierala w te strony to z mila i ogromna checia wyskoczymy na jaks kawusie i ciacho.Pozdrawiam i sciskam Cie goraco.Milego dnia:-);-)

Bardzo dziękuję i wzajemnie :-). Tak sobie wczoraj z mężusiem rozmawialismy o Twoim zaproszeniu i uznaliśmy, że to jednak dla nas za daleko czyt. Daria za mała (a raczej nieprzyzwyczajona do dalekich wypraw) ale bardzo bardzo dziekujemy za dobre chęci :tak:

Witajcie kobitki. Wczoraj bylam u G.i czywiscie moje przeczucia sie potwierdzily. Ewolucji nie bylo...dostalam leki i mam przyjsc znowu i znowu i bedziemy sobie ten kolejny cykl obserwowac... :baffled:

to dobrze, że się jednak wybrałaś. Teraz będziesz pod obserwacją specjalisty i wszystko się szybciorem naprostuje :tak::tak::tak:
 
Nenius nie ma za co dziekowac to naprawde ze szczerego serca ,i jak sie kiedys zdecydujecie,to zaproszenie jest aktualne bez terminu waznosci:-D:-D:tak::tak::tak:

nio ja tez w poniedzialek na badanka hormonkow i potem wizyta u mojej gin ,no i wszystko sie okaze jaka mnie walka czeka z tym jajnikiem:confused:
Elektra ale fajnuchne masz te zwierzaczki,tez bym chciala takie :tak: a ja wczesniej sie pomylilam ze masz dwa kotki za co przepraszam najmocniej ,tylko nie wiem kogo Uranija czy Flox mam przeprosic;-);-)

Adiva juz po goracej kopieli,pewnie sie dlugo wylegiwalas;-):tak::-D
 
A skad jakiej kapieli....rano zdążyłam sie tylko obmyć bo okazało się że samochód nam zdechł bo moj inteligentny inaczej mąż zostawił go na światłach...wiec dzwonienie po znajomych kto ma kable i gdzie mozna podładować akumulator...w efekcie małż poszedł własnie do pracy....pieszo :-D

A ja zaczełam sprzątać mieszkanie...jak już wszystko bedzie lśnić wtedy ide sie walnąć do wanny i wymoczyć tyłek :-)
 
Chyba juz wszyscy u nas strajkowali.......poza mna.... bo ja nie potrafie strajkowac,bedac lekarzem....jesli zwierzak wpadnie pod samochod w dzien strajku, to ma zdechnac, bo komus sie zachcialo strajkowac???? :no:

Uranija to kicia - jest teraz w ciazy i czekamy co sie z tego wykluje.... Flox, to nasz psiak - oba zebrane z ulicy.

W domu mamy jeszcze 4 koty - tez uratowane...coz....niedlugo zaloze zoo....:-D no bo mamy jeszcze odratowane 4 zolwie i 2 papugi...a swego czasu mielismy rowniez jastrzebia. Byl cudowny. Poszperam w zdjeciach i Wam jeszcze wkleje dalsza czesc zwierzecej rodzinki:tak:
 
reklama
Do góry