reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane staraczki
mam adzieje ze wybaczycie mi te moje pojawianie sie raz na pare dni ale nie czuje sie najlepiej wiecznie mdłosci zawroty glowy i straszne zmeczenie mimi iz prawie nic nie robie :-( dzis tez wpadłam tylko na chwilke, by zobaczyc co słychac u loretki i dorotki no i sprawdzic czy sa jakies dobre wiesci o dwuch cudownych II :-)
 
reklama
dorota123456789 , nenius , edzka-it - dziękuję za dobre słowa. Poczekam do 26.03. A póki co, to za tydz. idę na wizytę do innego i na usg. Zobaczymy co mi poiwe.
Pozdrawiam

Jestem cały czas zmęczona , śpię na okrągło....;-)
 
dorota123456789 , nenius , edzka-it - dziękuję za dobre słowa. Poczekam do 26.03. A póki co, to za tydz. idę na wizytę do innego i na usg. Zobaczymy co mi poiwe.
Pozdrawiam

Jestem cały czas zmęczona , śpię na okrągło....;-)
to kochana normalne ja robie prawie cały czas to samo spie jest mi niedobrze.
wiec mysle ze bedzie wszystko w pozadku i trzymam za to mocno kciuki
 
trzymaj sie Ewelinko dzielnie...do 26 to juz tylko 13 dni :-) z nami raz dwa Ci zleci :-) a potem wysyłaj zarazki bo nikt nic nie chce tu wysyłać....a ja bym chetnie sie czymś zaraziła...:-D najlepiej takim 9-miesiecznym :-D

Chałupka posprzątana...lubie jak sie tak wszystko błyszczy...długo to nie potrwa ale zawsze coś...:-) i słonko nawet wyszło...:-)
 
trzymaj sie Ewelinko dzielnie...do 26 to juz tylko 13 dni :-) z nami raz dwa Ci zleci :-) a potem wysyłaj zarazki bo nikt nic nie chce tu wysyłać....a ja bym chetnie sie czymś zaraziła...:-D najlepiej takim 9-miesiecznym :-D

Chałupka posprzątana...lubie jak sie tak wszystko błyszczy...długo to nie potrwa ale zawsze coś...:-) i słonko nawet wyszło...:-)

jak nikt nie chce wysyłac fluidków to ja dla wszystkich puszcze po raz trzeci
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
te na niebiesko to na chłopca a teraz na dziewczynke
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-):-D:-):-D
 
Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki. Starcza mi sil na podczytanie czasem, z pisaniem gorzej.:zawstydzona/y: A teraz probne matury mam do poprawy wiec w ogole ... :baffled:

Pisalyscie duzo o wiesiolku,wiec kopalam po interneie i usilowalam sie przebic przez lacinska nazwe, zeby znalezc cos tutaj lokalnie. Bo tych rodzajow wiesiolka jest sporo... Czy to ma byc wiesiolek lekarski Oenothera biennis ?

Jest tutaj taki preparat Femiglandin GLA z wit. E. czy ktoras moze wie cos o nim?

Caluski zimne ale serdeczne

MILYCH I OWOCNYCH STARANEK
 
Gusia, ja jestem i wchlaniam intensywnie Twoje fluidki (po swoich weekendowych starankach). Dbaj o siebie bardzo :tak:, wypoczywaj, spij jak masz ochote i rob na co masz ochote, albo nic nie rob jak nie masz.

Nie doczytalam, ale mam nadzieje, ze jestes na zwolnieniu, prawda?

Poglaskaj brzusio od cioci z internetu :-)
 
reklama
widze widze ze jeste kochana ale chyba tyko my jestesmy
a co do fluidków to łap łap a nusz widelec sie okaze ze w listopadzie bedziesz miała małe słoneczko :-)
 
Do góry