reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Cześć mam dobre wieści :-):-):-)

Udało mi się zapisać do instytutu :-):-):-) (wstałam o 3:30 ale byłam pierwsza do zapisu :-D) i w dodatku muszę czekać na przyjęcie tylko miesiąc a nie 3 lub 4 tralalalaa :-D


Witam Panie ponownie!
Pojawiłam się tu dobry miesiąc temu. Zniknęłam wraz z pojawieniem się @, bo się załamałam. Właśnie rozpoczęłam 7 cykl starań. Oprócz starań o dziecko rozpoczęłam też starania o niestresowanie się. Chcę wyluzować. Ale chociaż wiem, że aby wyluzować należałoby przestać o tym myśleć, jakoś nie mogę przestać czytać wszystkie fora i analizować siebie samej (temperatura, śluz itd).
Życzę wszystkim staraczkom powodzenia.

fajnie, ze wróciłaś. Popieram wyluzowywanie :tak:

Nenius jak bylo w spa?

hihihicałkiem przyjemnie :-)

czejsc tu maz doroty dorota lezy w szpitalu bo plamila narazie jest ok wczoraj robili jej usg pecherzyk rosnie ale jeszcze nie bylo serduszka lerzy w szpitalu do puki nie pojawi sie serduszko narazie nie plami trzymajcie za nia kciuki

Rety, Przekaż Dorotce pozdrowienia. Musi byc dobrze!!! Modlę się za nią i za dzieciątko!!!

Dawaj nam znać co i jak jeśli możesz :tak:

oj ja wlasnie sie zastanawiam czy nie isc na ostry dyzur,boli mnie w dole brzucha z lewej strony,jest mi strasznie nie dobrze,boli glowa do tego mnie trzesie ,a temp.36.4 i chce mi sie spac .nie wiem co robic.

A dzisiaj jak? Jak sie czujesz?

witam wszystkich (wszystkie :-))
nie wiem czy dobrze trafilam ale jak juz jestem to napisze cos do was :-)

za 3 misiace wychodze za maz i wiemy juz dzis ze jeszcze nie chcemy od razu dzidzi (jesli bylaby bylibysmy oczywiscie baaardzo szczesliwi:tak:) jendak na chcemy sobie dac troche czasu tak po prostu sami dla siebie zwlaczsza ze nie mieszkamy ze soba przed slubem

ale wiemy tez ze z dzidzia chcemy poczekac najwyzej rok bo oboje badzo bysmy juz chcieli

Witam :-)
Ja też uważam, że taki czas tylko dla 2 bezpośrednio po slubie jest bardzo ważny :tak: Można się "dotrzeć", to się naprawdę przydaje :tak:

Witam Was Dziewczyny :-)

Straszny zastój dzis na forum...jak to bywa w poniedziałki...

Aha badania krwi musiałam przełożyć bo jakies przeziebienie mnie dorwalo...wiec musze sie najpierw wykurować...

No to zycze Wam udanego dzionka :-)

Uuuuuu, kuruj się!!! I Ty Electra też!!!

Mój M jest chory. Rano miał prawie 40 stopni goraczki!
W nocy bardzo trząsł sie z zimna:no: a teraz jest juz u lekarza:tak:
Monik tez jest chora-biedactwo trzymam kciukasy żeby wrocila szybciutko do zdróweczka:tak:Bo już tęsknie!!!
Dorotko wszyscy czekamy na Ciebie i Twoją fasolke! Wracajcie szybciutko. Zdroweczka życze

Zdróweczka dla Monik i dla męża Majeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Muszę się z Wami podzielić moimi odczuciami. Chodzi o to że mimo że 2 testy pokazały 2 kreseczki i w badaniu krwi na wysokość stężenia beta hcg wyszło że rośnie we mnie Fasolka to ja jakoś silnie tego nie odczuwam :-( Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie dla rozwijającej się Fasolki że np nie wymiotuję albo coś. Jak narazie to najbardziej odczuwam takie jakby ciągnące bóle w okolicach obu jajników. mma nadzieję że to jest normalne i że jest to związane (jak gdzieś wyczytałam) z rozciąganiem więzadeł podtrzymujących macicę. Ponato z opisanych przez Loretę objawów zauważyłam zwiększenie pracy ślinianek i od wczoraj niechęć do wędlin. Nie mam natomiast strasznych nudności, dolegliwości piersi i potrzeby częstego siusiania... Mma nadzieję że to wszystko jest normalne i że Fasolka dobrze się rozwija :tak:

ciesz się, że dobrze się czujesz :-), z fasoleńką na pewno wszystko ok :tak:

Laski wierzycie w rożne siły typu.....bioenergie wahadełka itd?

nie :no:
 
reklama
adiva, zmieniłam zdanie - wierzę w takie rzeczy :-);-)
Nenius - ale poświęcenie :szok: no ale najważniejsze, że się opłaciło :-)
Dorotka, trzymam kciuki, coby wszystko było ok.
 
Mam wieści od Gusi :tak:

Biedna, złapała grypę :-(ale za to z dzidziusiem wszystko w porządku. Zdjęć z USG nie dostala, żałuje bo chciała się nam pochwalić :-).

Mam Was wszystkie ucałować i wyściskać od niej :tak::tak::tak:
 
OOOooo super dziekujemy...przekaż jej od nas dużo uścisków i niech nam Myszka szybko zdrowieje....:-) :-)

podziwiam za ta 3 w nocy...ja o tej porze to spać chodze ;-)
 
Klaudia widze,ze w tym miesiacu znow bedziemy razem testowac :-) trzymam kciuki :tak:
Ja też trzymam kciuki za nas obie :-) I nie tylko of kors :-)

Ten cykl to mam jakiś pokićkany. To pierwszy taki "świadomy" cykl - mierzę temperaturę, robię testy owulacyjne i takie tam - no i każda z tych rzeczy wskazuje na co innego :baffled: W związku z tym wychodzi na to, że miałam już dwie owulacje hihi. :-D W 11 dc tempka mi skoczyła (test ujemny), w 12 znowu spadła (test dodatni), w 13 znowu skoczyła (test ujemny) :angry:. Wiem, tyle, że nic nie wiem.
No i postanowiłam, że jak nie zaciążę w tym miesiącu, to pieprzę to wszystko i co ma być to będzie. Koniec wariowania!!!
 
Przekazuję Naszym Wszystkim Staraczkom od Monik75 Pozdrowionka:-):tak: Była dziś u lekarza dostała bezpieczny syrop i antybiotyk. Czuje się juz lepiej goraczka spadla. Niebawem sama o tym napisze:tak:
 
reklama
Do góry