reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam Babeczki;-) nie zagladalam bo samopoczucie ponizez przecietnego bylo:-( Dzis juz troszke mi sie polepszylo.. I ochrzanic Was musze! Jak trzymalyscie kciuki za mojego chlopca ze nie zdal egzaminu?????;-) Przykro mi bo z tego powodu staranka zostaja odlozone:-:)-:)-( ma poprawke za 3 tyg i oby wtedy sie udalo..
Anetko uwazaj na siebie i staraj sie jak najmniej denerwowac:*
Witam wszystkie Nowe Staraczki:-):-):-)
A wszystkie Stare Buziaaaaam:-D
 
reklama
Sinus Cosinus, daj Boże 3 minus :-D :-D Eh życie studenckie...Iwonaka nie przejmuj sie bo ja mam podejżenia że jeden egzamin bede w plecy...chociaz tu nie chodzi o wiedze bo wiem że umiem a o kobiete...Pani psor ma ponad 60lat na karku wiec czego sie innego spodziewac...gestapowiec przeklęty :baffled:

Ale dla odstresowania idziemy z laskami na ostatnie ostatki ....i bedzie sie działo hehehe :cool2::cool2::cool2:...szaleje poki moge ;-)
 
Adiva trzymalam kciuki za Twoje egzaminy i co jeden tylko do tylu?:sorry2:za slabo trzyamalam bo dzielilam miedzy Ciebie a mojego R.:-p a ewentualna poprawka kiedy u Ciebie? i wogole co studiujesz?:-)powodzenia zycze a nawet baba nie bedzie az tak straszna:-p
 
No jak na tyle egzaminów jeden w plecy to i tak jest dobrze :-)
Ja studiuje socjologie...socjologiem nie jestem nie bede i nie czuje sie...to tylko kolejny krok do dziennikarstwa...
Ewentualnej poprawki jeszcze nie podali...musimy sie gdzies wpasować w wolne miejsce bo wyzej wymieniona Pani ma bardzo wielu studentow ktorzy chodza do niej po kilka razy...nie my pierwsi i nie ostatni ;-)
 
adiva widze ze kolazanka po fachu;-)ja skonczylam socjologie w 2006r
jeden egzamin spokojnie dasz rade:-) Milej imprezki:tak:
Iwonaka Bede trzymac kciuki za Twojego R.

A ktora miala teraz testowac?? Powodzenia:-)
 
Gusia :))))))!!!!!!!!! Cały ranek dziś o Tobie myślałam :)) Pamiętałam, że na dziś masz termin @ i wciaż sobie w duchu powtarzałam "Żeby ta małpa do Gusi nie przyszła, żeby nie przyszła!!!" Ale się cieszę!!! Gratuluję Gusiu z całego serducha, z całej duszy i Twoje szczęście jest moim. Dbaj teraz o Siebie i myśl pozytywnie. Na pewno wszystko będzie dobrze!:))))) Jejku, ale fajnie!!! Bedę dzis miała dobry dzionek:)))!!! Hurrraaaaaaaaaaaa!
 
Gusia, ale fajna wiadomość z ranka :-) Gratulacje!!!!!!
Trzymaj się i uważajcie tam na siebie :tak:
 
Gusia ja tez myslalam o Tobie!! juz po cichu gratuluje bo 2 kreseczki to 2:tak:moze byc bladsza ale jest:-):-):-)więc fasolka HURAAAA:tak::tak::-):-)
 
reklama
Gusiu I Ja Sie Przylanczam Do Gratulacji :-) Napewno To Fasolka Teraz To Juz Pojdzie Z Gorki Zobaczyz Ze Wszystko Bedzie Dobrze :-) Przesylaj Fluidki
:-)
 
Do góry