reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam Was Wszystkie We Wtorek Dzis U Mnie Jakos Ponuro :-(
Wczoraj Sloneczko A Dzis Tak Brzydko :-(
Gusiu Az Ci Zazdroszcze Bo Ja Tez Bym Chciala Ii Kreseczki
I Nie Tylko Ja Wszystkie Chcemy :-)
My Z Mezem Dzialamy Przytulamy Sie Szczegolnie W Te Dni
;-) Nie Codziennie Bo Ja Mysle Ze Takie Specjalne Przytulanie
To Tez Nie Zadziala Na Fasolke Hi Hi.
Juz Nie Moge Doczekac Sie Testowanka
 
reklama
Hej Gusiu!!!!!!!GRATULUJE!!! Uwazajcie teraz na siebie , tzrymam za Was kciuki i tak bardzo sie ciesze!!!! Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-):-):-):-):-):-)
 
Gusiu GRATULACJONY ogromniachte!!!!!!!:tak::tak::tak: Dbaj o siebie i o Fasoleczke <jupi> :*:*:*

Kasiu dziekuje juz z gory:-)

Milego dnia Dziewczynki;-)
 
Zaliczyłam Statystyke !!!!! Jeeeee :-D

Gusiu ogromniaste GRATULACJE !!!!!!!! Mysza tak sie ciesze że ci sie udało :-) :-) Przeslij troszke fluidków nie badz taka ;-)

Dorota u mnie tez szaro i brzydko ale dziś "śledzik" hehehe uśmiechnij sie i troszke wiecej nadziei na jutro :-)

A gdzie sie anets podziewa....czekamy na info....
 
Dziekuje....pochwale sie że drugi dzien nie pale :-) :-) ale nie chwalcie mnie jeszcze....jak wytrzymam miesiac bedziemy sie cieszyć ok?
 
reklama
Do góry