reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Czesc dziewczynki:-Dprzepraszam was kochane ze tak zadko zagladam i nie nie pisze ale ida swieta praca dom i zakupy jeszcze tylko dwa dni i wigilia to czas magiczny:tak:i chcialabym w zwiazku z tym pozyczyc wam kochane zdrowych spokojnych swiat bozego narodzenia oby marzenia w postaci fasolki szybko sie spelnily:-D:tak:

powoli czytam co zescie tu napisaly ale jestem bardzo do tylu z faktami co nie oznacza ze o was nie mysle wrecz przeciwnie ja wlasnie mam owulke jajniki bola jak nigdy no i mala przyjemnosc z mezulkiem tez juz zaliczona che che:-Doby te nasze figle przyniosly niedlugo efekty hihi:tak:;-):-)

Kropciu co u ciebie kochana dawno sie nie odzywalas moja droga:confused:;-)

Imagination sliczny brzusio wygladasz kwitnaco

Kingus trzymamy kciuki kochana:tak:

Agniesik wracaj do nas szybko z dobrymi wiesciami i dziekuje kochana za zyczenia:-)

kroptusia pocichutku gratuluje :)

Kewinka a co u ciebie tez tak dawno cie nie bylo:confused:

a reszcie kochane zycze wam szybko wyczekiwanych 2 kreseczek:-D
Witaj Sisi, faktycznie, oby te figielki przyniosły efekty:-)
 
Dziekuje wszystkim za ciche gratulacje poki co nie wierze w to nic do mnie nie dociera ale to efekt staran od 3 lat ciezko uwierzyc i sie cieszyc. Ogolnie nie odczuwam zadnych zmian roznica jest to ze przed @ zawsze z boku b. bolaly piersi a teraz nic i brzuch. Podobno jestem nie do zniesienia dla domownikow bo zrobilam sie nerwowa i chodze jak bomba. Dzis tez pojawil sie jakis mleczno bialy sluz nigdy nie mialam sluzu zawsze po owu sucho wiec nie wiem czy to dobrze czy zle. Jesli @ nie przyjdzie 31 do lekarza. Poki co tempka dzis 37,2 pozdrawiam wszystkich :)
Kroptusia, Ty szczęściaro! Już nie moge się doczekać kiedy Ci pogratulije w 100 %:-):tak::szok:
 
Witam Was kochane
Pewnie mnie już nie pamiętacie :( Ja juz sobie nie umiem poradzic z tym niepowodzeniem miesiac w miesiac :( teraz kolejny raz ....mialam dostac okres ok 6 ale nie dostalam i nadal nie mam robilam w czwartek test i jedna kreska kurcze plakac mi sie chce jestem taka zla :(:(:( zaczelam sie starac o malenstwo jeszcze dlugo przed moja przyjaciolką a ona juz zdazyla urodzic :) nie wiem co robic ......
 
katarzynka1979- czasami taki odpoczynek dobrze robi...bedziemy na ciebie czekac...:rofl2::rofl2::rofl2:
kingus- oczywiscie mocno zaciskam kciuki aby sie udalo.. ty testujesz 5 stycznia a ja 5 stycznia ide na usg zobaczyc naszego maluszka.. moze dowiemy sie kto sie tam kryje..:rofl2::rofl2::rofl2:

jutro ide po wyniki bo mialam badanka : morfologie, mocz, hbs i alluprzeciwciala..
mam nadzieje ze wszytsko ok..:baffled:
 
Cześć kochane... dawno nie zaglądałam do Was... biorę się za czytanie bo mam zaległości:D... w sumie piszę bo chcę Wam o czymś opowiedzieć... staramy się z moim kochanym w sumie po raz pierwszy... tzn pierwszy miesiąc staranek... kompletnie nie myślę o tym, kochamy się wtedy kiedy mamy na to ochotę... nie wiem czy jestem w ciąży czy nie.. nie szukam objawów ogólnie staram się o tym nie myśleć... ale te dziwne przeczucie... kilka dni temu nie wiadomo skąd doznałam najdziwniejszego uczucia na świecie... poczułam stado motylków w dole brzuszka... tak nagle jakby zerwały się do lotu:D... od tamtej pory cały czas delikatnie łopoczą skrzydełkami... hehehe... jeżeli to moje maleństwo to chyba w najpiękniejszy sposób na świecie daje o sobie znać :-D
całuję Was i trzymajcie kciuki:D
Catedra witaj i oby to była fasoleczka:-):-D:tak:
 
dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki, ja na jakis chyba zniknę z BB. Postaram się jednak od czasu do czasu tu zajrzeć...
Po prostu musze odpocząć od tego wszystkiego...... i nie nakręcac się, nie nastawiać...
Do zobaczenia na wątku 2009....


Życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt!

serdeczne pozdrowienia i życzenia szczególnie dla:
Agniesiak85 - trzymam kciuki za staranka oraz życze wszystkiego dobrego w święta i nowym roku
Aga00782 - wszystkiego dobrego, kochana mam nadzieję że u Ciebie wszystko ok
Sisi86 - najlepsze życzenia, szybkiego zafasolkowania oraz ..żeby pierogi wszystkim smakowałyy:)

mężatka - oby ten cykl okazał się szczęśliwy

Kingus-oby prace przyniosły upragniony efekt w nowym roku!

Catedra - oby te motylki to był dzidziuś

jarzębinko - szybkiego zobaczenia II

Pixelko - zdrowej ipięknej dzidzi i wiele szczęścia w 2009
Romka - piękne zyczonka dla Ciebie również! (przepraszam że początkowo o Tobie zapomniałam..)
Lilu - Tobie życze wytrwałości i powodzenia w 2009, oby fasolka zagościła u Ciebie jak najszybciej

W.Kropeczko - przede wszystkim fasolki, może już nawet jest tylko się nie odzywasz

Kroptusia - żeby słaba kreska zmieniła się w wyraźna i wielgachną

Martyna 76 - powodzenia w starankach!

Martynka 222 - obys tym razem ujrzała II kreseczki

Pysiu - Tobie przede wszystkim obyś jak najszybciej do nas wracała z radosna nowiną! Pamiętaj musisz być silna!

Eve84 - również fasolkowe życzenia dla Ciebie i odwagi w jeździe samochodem, ja równiez muszę się za to ostro wziąć, mam prawko, ale boję się jeździć

niunia 27 - oby te objawy, które masz okazały się fasolkowymi
Imagination - zdrowego i slicznego dzidziusia
Tikanis - Tobie również - spokojnych kolejnych miesięcy ciąży i szczęśliwego rozwiązania

Jeśli kogoś pominęłam przepraszam i równiez zycze powodzenia w dalszych starankach, zdrowych i slucznych dzidziusiów w 2009
Katarzynko, życze Ci z całego serca małego dzidziusia i obyś szybko do nas wróciła!:tak:
 
hmm, zajrzałam , poczytałam i dalej do łóżka, przeziebienie dalej mnie trzyma:szok: muszę się szybko wyleczyć po za trzy dni tak jak pisałam wczesniej przytulanko..h ehe.. testy owulacyjne już oczywiście zakupiłam.. :-D
Dobranoc dziewczynki! Do jutra!:-)
 
reklama
Wesolych Swiat

Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?
Hula po polach i szumi w lesie,
Jak stuka w okna, wchodzi w kominy
I obserwuje dziecięce miny?
Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy,
Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy.

Poczuj makowca zapach wspaniały.
Zobacz za oknem, świat cały biały.
Już karp się smaży, kompot gotuje,
Mróz znów na szybach kwiaty maluje,
A ty radosny z iskierką w oku,
Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku.

Teraz, choć wiosen trochę przybyło,
To wiatr ten sam, szumi nam miło.
Ja razem z wiatrem ślę Wam życzenia,
Niech Wam się spełnią wszelkie marzenia,
A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku
Niesie Wam radość w tym Nowym Roku.


P.S. Jeszcze raz dziekuje za Wasze wsparcie.

 
Do góry