reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
mało nas tu dzisiaj...
mam cholernie podły nastrój, chcę mi się płakac ale w pracy to tak głupio trochę;-)
cholera i znowu to samo......
myślałam ze to będą niezapomniane święta. Wyżylam się juz na swoim M i chyba się obraził...
ale on to w ogole mnie nie rozumie. Faceci chyba nie zdają sobie sprawy z tego co my co miesiąc przeżywamy!
:angry::angry::angry::angry::angry:

niech ta okropna @ przychodzi jak najszybciej juz!!!!!!!!!!
 
mało nas tu dzisiaj...
mam cholernie podły nastrój, chcę mi się płakac ale w pracy to tak głupio trochę;-)
cholera i znowu to samo......
myślałam ze to będą niezapomniane święta. Wyżylam się juz na swoim M i chyba się obraził...
ale on to w ogole mnie nie rozumie. Faceci chyba nie zdają sobie sprawy z tego co my co miesiąc przeżywamy!
:angry::angry::angry::angry::angry:

niech ta okropna @ przychodzi jak najszybciej juz!!!!!!!!!!
no malo nas strasznie! ale taki czas a raczej jego brak! ja gdybym nie byla teraz w pracy to pewnie tez by mnie tu nie bylo! :dry: a co do świat! Kochana to przeciez beda niezapomniane Świeta - bo ostatnie we 2!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak::rofl2: a faceci faktycznie zadko nas rozumieja w tych sprawach! wiec sie nie martw !!! ja przed @ zawsze mam scinki z P.
 
no malo nas strasznie! ale taki czas a raczej jego brak! ja gdybym nie byla teraz w pracy to pewnie tez by mnie tu nie bylo! :dry: a co do świat! Kochana to przeciez beda niezapomniane Świeta - bo ostatnie we 2!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak::rofl2: a faceci faktycznie zadko nas rozumieja w tych sprawach! wiec sie nie martw !!! ja przed @ zawsze mam scinki z P.


dzięki za pocieszenie, jeszcze kilka godzin i mi przejdzie....
ja tez pewnie jakbym nie pracowala to bym traz sprzątała :)
 
katarzyna1979

Hey ja dopiero wstalam ostatnio ciagle tak wstaje dobrze ze dzis wolne wiecznie niewyspana choc klade sie nawet nawet ale niewazne. Co do tego co napisalas to az mi scisnelo serce i zrobilo sie goraco bo ja to przezywam co mc (poza mc kiedy odpuszczalismy i wrzucalismy na luz zero temperatur testo itp i tez nic mimo ze 6mc o tym nie myslelismy tylko robilismy kiedy chcielismy glowy mielismy nabite czym innym :)). Ale wlasnie jak wrocilam do tempek i testow (mc temu) i dzien przed @ badz w jej dniu 36,8 to juz zalamka bo mimo ze widzialam tysiac wykresow ze na 2 dzien temp sie podnosila badz byla 36,9-36,8 i byla ciaza to ja nigdy nie bylam tym przypadkiem....Dzis nie mierzylam bo zaspalam teraz juz nie warto ale boje sie najgorszego bo nie czuje totalnie nic....

Wczoraj lezalam i myslalam ze moze to jakas cysta czy co choc robie rozne testy naczytalam sie tez w necie ze dziewczyny mialy cien 2 a @ przyszla tyle ze na 1 tescie byl cien a na tym juz 3 druga slaba linia dla porownania mialam taka na tescie owu 13dc czyli 5 dni przed owulacja bo porownalam poprostu slaba krecha.

Jak przyjdzie @ juz w nic nie uwierze nawet w testy...Co do objawow kochana nie ma sie co sugerowac skoro tak naprawde powaznie zaczynacie czytalam ze owszem sa ale raczej subiektywne ze 1 jest brak @ i tez nie zawsze. Z mojego doswiadczenia Ci napisze ze przy 1 ciazy odrzuciolo mnie od papierosa ale to byl 5 tydz a do tego 5tyg normalnie palilam (zgroza) jakies piwka niezdrowe zarcie itp i wiem ze nie ma sie co doszukiwac mnostwo dziewczyn owszem pisze ze maja mdlosci nawet, obolale piersi okropnie, brodawki, klucia, czeste siusianie itp ale to chyba troszku na wyrost bo same sikanie to pozniej mdlosci od 2tyg po zaplodnieniu ew. itp. ja tez sie doszukiwalam po 1,5 roku dalam sobie spokoj....czasem zdarzaly sie miesiace ze same sie pojawily objawy i wmawialam sobie ze nic nie widze ze to przez stres siku bo wypilam duza kawe itd :) nie ma co brzuch na poczatku ciazy bolal mnie dopiero od 5tyg i tak samo jak na @ piersi troszke urosly ok 6tyg nie bolaly wcale....ale kazda inna

To powiedz co ja teraz mam myslec skoro test wychodzi taki niby ciazowy a nic nie czuje totalnie o tej porze cyklu piersi bolaly choc z boku troche brzuch a jedyne bole jak mielam to bol jajnika w dzien owu i 9dpo obudzil mnie okropny bol brzucha jakbym zaraz miala dostac @ taki skurcz czy co to bylo nie wiem bo nie wrocilo i tyle...
 
Z beta to nie wiem bo jutro jak pojde to wyniki w srode a to wigilia i nie wiem czy czynne :) a dwa to sie robi naczczo czy jak?? A po trzecie nie moge sie jutro spoznic do pracy bo jestem ostatni dzien (zmieniam prace by bylo ciekawie :)) dlatego odposcilam zdeka bo mysle nowa praca i jak....ale do tej zmiany czekalam rok bo pierw chcialam ciaze hehe....wiec jutro nie moge rano a w srode juz wigilia zobacze...chcilabym mam za soba prawie 36 mc w tym i takie na luzie i mierzone temki i ksiazkowo spadk w dniu owu wzrost i potem spadek w dniu @ i cykl w cykl 15dpo @ eh ...a uCiebie 36,8 nic nie znaczy jeszcze 2 dni moze sie podniesc ja tak zawsze zylam nadzieja :)
 
Z beta to nie wiem bo jutro jak pojde to wyniki w srode a to wigilia i nie wiem czy czynne :) a dwa to sie robi naczczo czy jak?? A po trzecie nie moge sie jutro spoznic do pracy bo jestem ostatni dzien (zmieniam prace by bylo ciekawie :)) dlatego odposcilam zdeka bo mysle nowa praca i jak....ale do tej zmiany czekalam rok bo pierw chcialam ciaze hehe....wiec jutro nie moge rano a w srode juz wigilia zobacze...chcilabym mam za soba prawie 36 mc w tym i takie na luzie i mierzone temki i ksiazkowo spadk w dniu owu wzrost i potem spadek w dniu @ i cykl w cykl 15dpo @ eh ...a uCiebie 36,8 nic nie znaczy jeszcze 2 dni moze sie podniesc ja tak zawsze zylam nadzieja :)

bety nie trzeba robic rano i na czczo z tego co wiem, mozesz isc teraz.
Idz najlepiej na bete i powttorz sobie test jutro rano, lub nawet dzis, moze kreska juz mocniejsza
ja juz nie mam nadziei, spadła tempka i test negatywny, co sie będe oszukiwac to jeszcze gorzej.
wolę się z tym pogodzic
 
Ostatnia edycja:
Cześć kochane... dawno nie zaglądałam do Was... biorę się za czytanie bo mam zaległości:D... w sumie piszę bo chcę Wam o czymś opowiedzieć... staramy się z moim kochanym w sumie po raz pierwszy... tzn pierwszy miesiąc staranek... kompletnie nie myślę o tym, kochamy się wtedy kiedy mamy na to ochotę... nie wiem czy jestem w ciąży czy nie.. nie szukam objawów ogólnie staram się o tym nie myśleć... ale te dziwne przeczucie... kilka dni temu nie wiadomo skąd doznałam najdziwniejszego uczucia na świecie... poczułam stado motylków w dole brzuszka... tak nagle jakby zerwały się do lotu:D... od tamtej pory cały czas delikatnie łopoczą skrzydełkami... hehehe... jeżeli to moje maleństwo to chyba w najpiękniejszy sposób na świecie daje o sobie znać :-D
całuję Was i trzymajcie kciuki:D
 
reklama
u mnie laboratorium czynne do 11.00 wiec dzis odpada :( jutro pojde rano ja mam za to teraz 37,9 wiec to choroba jakas nie ciaza no ale zmierzylam dla checy bo o tej porze sie nigdy nie mierzy tylko rano przed wstaniem :)
 
Do góry